25 26 27 28 29 30 31

Partneřikulatý roh

Odkazykulatý roh

Fotbal

* ZÁPAS JSME ROZHODLI NA ZAČÁTKU DRUHÉHO POLOČASU: FKNR - TJ JÁCHYMOV 4 : 0 (1:0)

Vydáno dne 18. 10. 2015 (1103 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 18. 10. 2015 neděle  -  15:00 hod.

FK NOVÁ ROLE  -  TJ JÁCHYMOV          4 : 0     (1 : 0)

BRANKY FKNR: 20.  Živanovič M., 46. Florián P., 51. Hůlka M., 73. Vaverka Jos.

ČK: - - -

ŽK:  30. Čoudek Š., 32. Vaverka Jar.

ROZHODČÍ: Matějka, Bušek, Sapoušek,     DELEGÁT:  Rajtmajer

SESTAVA:                                                                                   19 Latislav J.

2 Čoudek Š.                  4 Brett D.                       5 Kvapil T.                     3 Florián P.

6 Hůlka M.               11 Vaverka Jar. (K)               8 Vaverka Jos.                      9 Živanovič M.

10 Chlup T..                       7 Ludvík R.

STŘÍDALI:  28. Štěpánek K.(Kvapil T.), 58. Urbánek D. (Vaverka Jar.), 73. Bezděk P. (Ludvík R.), 78. Hegenbart D. (Vaverka Jos.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Kotek Rosťa (vedoucí týmu), Červík T. (asistent trenéra)

I. POLOČAS

7. min.:       Přímý kop po faulu na T. Chlupa – sám postižený posílá přízemní střelu mimo branku.

9. min.:       Po faulu naší obrany zahrávají hosté také přímý kop, ale zeď sráží střelu na rohový kop.

11. min.:     Střela Jardy Vaverky ze 30 metrů bohužel neměla tu správnou razanci.

13. min.:     Po trestném kopu hostí se odražený míč vrací k jáchymovskému hráči, ale jeho střelu s přehledem zkrotil Honza Latislav.

20. min.:     Po křížné přihrávce z pravé strany si na míč dobře naběhl Míra Živanovič. Nechal za sebou svého strážce a z úhlu nachytal Ulagu, když ho prostřelil na bližší tyči - 1 : 0.

22. min.:     Krásná dalekonosná střela domácích z 25 metrů, proti níž vytáhl Honza ještě lepší zákrok a míč vyrazil.

25. min.:     Po dobré kombinaci se ke střele dostal agilní M. Živanovič, bohužel jeho střela šla těsně nad branku.

28. min.:     Bohužel jsme museli střídat, když zraněného T. Kvapila nahradil K. Štěpánek.

41. min.:     Po individuální akci se do zakončení dostal T. Chlup, jeho střelu však Ulaga chytil.

43. min.:     Obrovská šance Pepy Vaverky, když se dva hostující obránci srazili, bohužel však Josef střelu levačkou tváří v tvář brankáři uspěchal!

II. POLOČAS

46. min.:     Začátek poločasu se nám povedl, když jsme po TK za faul na Jardu Vaverku hned skórovali. Na centr si naskočil Petr Florián a hlavou zvýšil na 2 : 0.

51. min.:     Aby toho nebylo málo, tak po závaru v pokutovém území hostí se míč odrazil za pokutové území k Marku Hůlkovi, jehož tečovanou střelu zastavila až síť - 3 : 0.

55. min.:    Po pěkné kombinaci Ludvík – Jos. Vaverka – Ludvík – Chlup posledně jmenovaný zakončuje těsně nad branku hostí.

58. min.:     Opět jsme museli nuceně střídat, když zraněného kapitána Jar. Vaverku nahrazuje D. Urbánek.

65. min.:     První střela hostí na naši branku ve druhé půli. Honza Latislav pohodlně chytá.

73. min.:  Rychlý protiútok, když D. Urbánek posílá do šance Jos. Vaverku, který si udělal z obránců hostí sparingpartnery a po zemi podél Ulagy navyšuje skóre na 4 : 0.

74. min.:     Pěknou střelu M. Křížka vyráží náš gólman s námahou na roh.

76. min.:     Tresný kop za faul na D. Urbánka posílá k tyči T. Chlup, ale Ulaga je připraven a střelu vyráží na roh.

88. min.:     Další kombinace po ose Urbánek – Bezděk – Chlup končí střelou vedle branky.

89. min.:     V poslední minutě postupoval sám na branku D. Urbánek, jeho střelu však jáchymovský gólman chytá.

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Hodnocení utkání – Hájek Daniel st.:

V prvním poločase předváděl Jáchymov slušný výkon, ale do šancí se prakticky nedostal. My jsme přeci jen byli o trošku nebezpečnější a vytvořili si dvě gólové příležitosti, z nichž jednu hezky zakončil Míra Živanovič. Druhý poločas začal podle našich not a výsledkem zlepšené hry byly další dvě branky(P. Florián a M. Hůlka) v síti hostí, kterým jakoby docházely síly. Poslední brankou si obranu hostí vychutnal Pepa Vaverka. Škoda zranění Jardy Vaverky a Tomáše Kvapila. Příští utkání by snad již mohli být k dispozici bratři Hájkové a L. Hnízdil. V dnešním utkání podala dobrý výkon obranná řada v čele s gólmanem J. Latislavem. Doufám, že se nám zadaří přivést nějaký ten bod i z horké slavkovské půdy. Všem hráčům patří dík za dobře odehrané utkání.

Další utkání 1. B. třídy odehrajeme v neděli 25. 10. 2015 na hřišti Spartaku Horní Slavkov od 14:30 hodin. Odjezd na utkání ve 13:00

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?