Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ OPĚT VÍTĚZSTVÍ: FKNR - FK SMB BOCHOV 2 : 0

Vydáno dne 18. 05. 2015 (1109 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 16. 5. 2015 sobota od 17:00 hod.

FK NOVÁ ROLE     FK SMB BOCHOV     2 : 0  (1 : 0)

BRANKY FKNR: 44. Skopový V., 85. Živanovič M.

ČK:

ŽK:  39. Hnízdil L.,  60. Živanovič M.

ROZHODČÍ:  Cvrk, Klinger, Gardoš

SESTAVA:

19 Latislav J.

3 Florián P.                 5 Baloun J.            2 Skopový V.                        7 Hnízdil L.

8 Živanovič M.                11 Vaverka Jar. (K)             6 Vaverka Jos.          9 Hůlka M.

4 Hájek L.                             10 Ludvík R.

STŘÍDALI: 46. Hájek D. (Hájek L.), 71. Karlík J. (Baloun J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

19. min.:      V úvodní příležitosti utkání se ocitl Bochovský Janáček, Honza Latislav však včas vyběhl a dobrou příležitost mu zlikvidoval. Hostující hráč se bohužel v souboji zranil a musel střídat.

21. min.:     První šance domácích zaváněla vedoucím gólem, nejlepší střelec FKNR Lukáš Hájek po pěkné individuální akci však nedokázal propálit brankaře Franze.

33. min.:     Ze značné vzdálenosti prudkou střelou vyzkoušel Míra Živanovič pozornost brankaře Bochova Franze, který jeho „dělovku“ s obtížemi na dvakrát zlikvidoval.

44. min.:    Po pravém křídle prošel Marek Hůlka přes dva protihráče, posunul míč na nabíhajícího útočníka Rendu Ludvíka. Ten se neukvapil, včas a přesně otočil hru na zcela volného Vencu Skopového, který pohledem zkontroloval pozici brankáře Bochova a přesnou přízemní střelou k tyči stanovil poločasové skóre 1 : 0.

II. POLOČAS

46. min.:     Bochovští ihned v úvodu druhého poločasu střelou Jiřího Bláhy nastřelili břevno domácí branky.

66. min.:    Poté, co se téměř dvacet minut hrálo pouze mezi pokutovými územími, opět nepříjemně vystřelil hostující Bláha.

82. min.:     Hostující tým se snažil útočit a zvrátit tak nepříznivé skóre, domácí tak podnikali rychlé protiútoky. Po jednom takovém René Ludvík vyzval ke skórování ideálně postaveného Míru Živanoviče, který se však dobré příležitosti zalekl a téměř přestřelil lapače.

85. min.:     Co se ovšem nepovedlo v předchozím momentě, vynahradil si Míra Živanovič v následující příležitosti. Venca Skopový založil uprostřed hřiště útok, přihrál nabíhajícímu Danovi Hájkovi, ten se zbavil obránce a poslal pas na Míru Živanoviče, který již tváří v tvář nedal brankáři Franzovi sebemenší šanci zasáhnout 2 : 0.

Fotky z utkání ZDE

Slovo realizačního týmu:

Uplynulou  sobotu jsme na domácím trávníku přivítali celek Bochova, který, vzhledem ke svému postavení uprostřed tabulky, neřeší záchranářské starosti, jako my. V prvním poločase jsme to byli my, kdo se dostával do větších příležitostí a jen díky naší neschopnosti jsme nevedli alespoň dvoubrankovým rozdílem. Do druhého poločasu nastoupili hosté rozhodně aktivněji, ale v jediné velké příležitosti nastřelili břevno. Následně se hrálo spíše „od vápna k vápnu“ a díky proměnění rychlého protiútoku na konci utkání, jsme dokázali přidat pojišťující gól. Pozitivem utkání, kromě velmi solidního výkonu všech borců, byl úspěšný návrat Jirky Balouna po zranění, jehož zkušenosti byly v utkání velice znát.

Následující sobotu 23. 5. 2015 zavítáme v dalším záchranářském souboji na hřiště Hroznětína, výkop je v 17:00 hod.

Odjezd na utkání je v 15:45!

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)