BRANKY FKNR: 25. - Hájek L., 68. – Chlup T.

ROZHODČÍ:  Bušek J., Tůmová M., Matejka D.

3 Florián P.              11 Vaverka Jar.              5 Chlup R.     7 Hnízdil L.

8  Živanovič M.               6 Vaverka Jos.             10 Chlup T.   K         4 Hájek L.

9 Košťál T.                                5 Karlík J.

STŘÍDALI: 79. Ludvík R., připraveni: Křehlík M., Poláček B. (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:        Po úniku Tomáše Chlupa po pravé straně a přihrávce na hranici velkého vápna Josef Vaverka přestřeluje branku hostí.

12. min.:      Po pěkné akci, tentokrát z levé strany, nedokázal Tomáš Košťál prostřelit dvojblok hostí na brankové čáře!

16. min.:      Tomáš Košťál nastřeluje stínícího Lukáše Hájek v prostoru penaltového puntíku. Škoda jinak střela mířila do branky!

22. min.:      Po TK Josefa Vaverky zakončuje Tomáš Chlup. Jeho rána je však zblokovaná a následná střela Lukáše Hájka šla nad svatyni hostí.

25. min.:      Po krásné přihrávce Tomáše Chlupa z levé strany měl Lukáš Hájek dostatek času přesně zamířit a poslat míč k tyči Zádrapovy branky 1 : 0.

37. min.:      Po krásném centru Míry Živanoviče se v pádu efektně položil do hlavičky Kuba Karlík a jen reflexivní zákrok gólmana hostí zabránil druhé brance v jejich síti!

42. min.:      Josef Vaverka pěkně uvolnil Míru Živanoviče, ale Zádrapa se vytasil s další m dobrým zákrokem a střelu vyrazil na rohový kop.

II. POLOČAS

57. min.:      I ve druhém poločase jsme drželi taktovku hry a počet našich šancí narůstal. Jednu z nich spálil Josef Vaverka střelou mimo branku po rychlé akci Roman Chlup – T. Košťál – Živanovič.

68. min.:      Dočkali jsme se i druhé branky v síti hostí.  Po individuální akci předložil Lukáš Hájek míč na zlatém podnose Tomáši Košťálovi, ale tomu při zakončení skočil míč na drnu. Akce však pokračovala, když Tomáš Chlup přešel přes dva hráče hostí a nedal po zemi Zádrapovi žádnou šanci 2 : 0.

75. min.:      T. Chlup vysunul kolmicí Tomáše Košťála, jehož střela však zamířila mimo branku

78. min.:      Výlet Lukáše Hnízdila a jeho přesná přihrávka skončili po střele Kuby Karlíka vedle.

85. min.:      Individuální akce Tomáše Chlupa, když obešel i brankáře brankou přesto neskončila. Jeho střela pouze rozezvučela tyč!

Foto z utkání ZDE

Hodnocení utkání – Hájek Daniel:

V dalším domácím utkání jsme přivítali souseda v tabulce FK Skalná. Čekali jsme vyrovnaný souboj, ale musím říci, že mne výkon soupeře zklamal. Byli jsme po celé utkání lepším týmem a od začátku si vytvářeli příležitosti ke vstřelení branky. Jen díky naší zbrklosti jsme jich nedali více! Ze soupeřova týmu vyčnívali pouze starší hráči: Holý, Pěček a Novák, kteří dokázali udržet míč a dát přihrávku. Hosté si asi oprávněně stěžovali na neodpískaný pokutový kop. také si myslím, že asi měl být. Z našeho týmu se mi líbil výkon celé obranné čtyřky, když soupeře pustila pouze do jednoho náznaku šance. Dále odehrál výborný zápas Tomáš Chlup, který byl u všeho podstatného, své si odvedli Míra Živanovič a Lukáš Hájek, kteří byli po stranách nebezpeční. V útoku jsem byl mile překvapen nasazením Kuby Karlíka, který v závěru utkání pomáhal i v obranné činnosti. Vlastně celý tým odvedl dobrý výkon! Ještě bych chtěl poděkovat za pomoc Romana Chlupa, který nám při zranění kapitána Červíka „zalepil“ díru v obraně! Soutěž příští víkend pokračuje dále a vzhledem k postavení v tabulce musíme sbírat body i na hřišti soupeřů. Věřím, že se nám to povede i na umělé trávě v Rotavě, i když místním se na jaře daří skvěle a jsou již na třetím místě tabulky.

Následující sobotu 2. 5. 2015 cestujeme k utkání do ROTAVY, výkop je v 17:00 hod. Odjezd na utkání v 15:00.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?