* ZASLOUŽENÉ VÍTĚZSTVÍ NA PŮDĚ SOUPEŘE: FK SKALNÁ - FKNR 0 : 5 (0 : 3)

Vydáno dne 29. 09. 2014 (1125 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 27. 9. 2014 sobota od 16:30 hod.

FK SKALNÁ      FK NOVÁ ROLE           0 : 5    (0 : 3)

BRANKY FKNR:  8. – Vu D., 32. – Chlup T. (P), 35. – Hnízdil L., 77. – Vaverka J. (P), 85. – Vaverka J.

ČK:

ŽK:  30. – Budina P.

ROZHODČÍ:  Pešek P., Kroupa J., Lhotka J.

SESTAVA:                                                            19 Latislav J.

7 Hnízdil L.            8 Baloun J.            9 Červík T.   K      2 Vaverka Jos.

4 Hájek L.                 5 Vu D.                   3 Budina P.                 6 Živanovič M.

10 Chlup T. (K)               11 Vaverka Jar.

STŘÍDALI: . 82. – Čižmár J. (Budina), PŘIPRAVENI:  Karlík J. , Ludvík R.

REALIZAČNÍ TÝM:  Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:          Utkání jsme rozehráli ve vysokém tempu, když se po ose T. Chlup, L. Hájek ocitl Jarda Vaverka se cca. v 17. sekundě utkání tváří v tvář domácímu brankaři Bikarovi, který jeho pokus z bezprostřední blízkosti reflexivně vyrazil na rohový kop.

7. min.:         K exekuci přímého kopu z hranice pokutového území se postavil domácí Pěček, jeho technický pokus však minul branku FKNR.

8. min.:         Po rychlém protiútoku levou nohou razantně zakončil Tomáš Chlup, domácí brankař jeho pokus neudržel před dobíhajícím Jardou Vaverkou, který vstřelil branku, avšak jeho radost zastavil rozhodčí, když odpískal signalizovaný ofsajd.

8. min.:         Ještě též minutě se krásnou střelou do „šibenice“ domácí branky prosadil Dominik Vu, který domácímu brankaři nedal sebemenší šanci  - 0 : 1.

10. min.:                Úvodní svižnou desetiminutovku ukončila šance domácího celku, kdy po zahraném rohovém kopu a teči domácího Jiráka poskakoval míč na malém vápně a následný pokus výborným reflexivním zákrokem zlikvidoval Honza Latislav.

17. min.:        Velmi agilně hrající domácí Tomáš Pěček vyzkoušel prudkou přízemní střelou pozornost Honzy Latislava, který se však nenechal zaskočit.

18. min.:       Rychlá akce se urodila po trase Dominik Vu, Tomáš Chlup a zakončující Lukáš Hájek, posledně jmenovaný však v ideální pozici nedokázal prostřelit domácího brankaře.

25. min.:       Na kolmou přihrávku za obranu FKNR si naběhl domácí Blasl, jeho střela se však mezi tři tyče Novorolského týmu nevešla.

32. min.:       Další „tutovou“ příležitost FKNR neproměnil Tomáš Chlup, který využil toho, že domácímu brankáři Bikarovi již po několikáté vypadl při zákroku míč z rukou, avšak ani jemu se nepodařilo z bezprostřední blízkosti zavěsit. Akce ovšem pokračovala a na jejím konci byl faul domácího obránce na Dominika Vu za něž rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Tomáš Chlup - 0 : 2.

34. min.:       Domácí celek nesložil zbraně a snažil se s nepříznivým průběhem utkání něco udělat, útočník Novák prošel obranou FKNR, jeho zakončení ovšem nebylo přesné.

35. min.:       Taktika našeho celku, založená na rychlých protiútocích, opět slavila úspěch, když domácí nezahráli vůbec dobře „ofsajd systém“ a po krásném vysunutí T. Chlupem postupoval úplně osamocený Lukáš Hnízdil na domácího brankaře, kterého s přehledem překonal - 0 : 3.

II.POLOČAS

65. min.:       Po úvodním platonickém tlaku domácích přišla další tutovka FKNR, konkrétně individuální prosazení Jardy Vaverky, který přešel přes dva protihráče až před domácího brankaře, který však jeho pokus dobrým vyběhnutím zneškodnil.

68. min.:      Domácí útočník Novák pokusem z hranice velkého vápna vyzkoušel pozornost Honzy Latislava.

77. min.:       Po faulu na Tomáše Chlupa zahrával další pokutový kop Jarda Vaverka a přesto, že domácí Bikar vystihl směr střely, na přesně umístěnou střelu neměl nárok - 0 : 4.

85. min.:       Zcela osamocený Tomáš Chlup mohl dalším gólem potvrdit svůj velmi dobrý výkon, jenže napoprvé jeho pokus vyrazil domácí Bikar a napodruhé trestuhodně netrefil zcela prázdnou branku.

88. min.:      Střelecky velmi vyvedené utkání gólově uzavřel Pepík Vaverka, který vnikl do zcela otevřené obrany domácích a zkušeně zakončil k bližší tyči domácí branky  - 0 : 5.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU TADY

Slovo realizačního týmu:

K dalšímu utkání jsme cestovali do Skalné s cílem získání tolik potřebných bodů, jelikož jsme si velmi dobře uvědomovali, že právě ve Skalné jsme naposledy bodovali na cizím hřišti. Utkání se odehrálo ve velice náročném tempu, kdy se domácí snažili kombinovat a držet balon na svých kopačkách, avšak narazili na soupeře, který jejich ambice zničil velice zdařilými protiútoky. Konečný výsledek je z pohledu domácího celku krutý, ale je třeba narovinu uvést, že zasloužený. Všem hráčům našeho celku děkujeme za odvedený výkon a těšíme se na následující sobotu 4. 10. 2014, kdy od 16.00 hod. hostíme na domácím hřišti celek Rotas Rotava.

Tréninky začínají od úterý 30. 9. již v 17:30!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?