JISKRA    FK  NOVÁ  ROLE       3 : 1     (1 : 1)

ŽK:  29. - Chlup T., 32. - Vaverka Jar., 67. – Hnízdil L.

SESTAVA:                                                        19 Latislav J.

5 Čižmár J.            11 Vaverka Jar.            7 Hnízdil L.                     2 Skopový V.

4 Hájek L.                      6 Vu D.                       3 Florián P.                     9 Hájek D.

10 Chlup T. (K)                    8 Živanovič M.

STŘÍDALI: 45. – Vaverka Jos. (Čižmár J.), 63. – Kavur T. (Živanovič M.), 73. – Karlík J. (Skopový V.), 80. – Sándor V. (Hájek L.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

12. min.:        Po celkem nevýrazném začátku jsme dokázali hned z prvního náznaku šance vytěžit vedoucí branku, když Dominik Vu ve vápně trochu se štěstím našel nabíhajícího Lukáše Hájka, na jehož přesnou střelu domácí gólman Stropek  ani nezareagoval - 0 : 1.

13. min.:        Po špatném odkopu od naší branky nebezpečně vystřelil domácí Střeček, naštěstí jeho letě mimo branku.

20. min.:       Po faulu na hranici našeho pokutového území se postavil k exekuci přímého kopu domácí kanonýr Svoboda, jehož technickou a velmi nepříjemnou střelu výborně zlikvidoval Honza Latislav, který jeho pokus vyrazil a následně si poradil i s dorážkou dobíhajícího domácího hráče.

25. min.:       Domácí Hančík nepříjemně hlavičkou vyzkoušel pozornost Honzy Latislava, ten mu však nepovolil skórovat.

32. min.:                Po faulu na hranici pokutového území domácí zahrávali další standardní situaci a tentokrát skórovali. Domácí útočník Svoboda se položil do hlavičky a do protipohybu Honzy Latislava - 1 : 1.

II.POLOČAS

60. min.:      Domácí zahrávali rohový kop, který se našim obránců podařilo odvrátit pouze ke střídajícímu Potůčkovi, který však bez rozpaků napálil míč z 25 metrů tak razantně, že málem protrhl síť branky FK - 2 : 1.

65. min.:       Po faulu na hranici pokutového území domácích zahrával přímý kop Tomáš Chlup. Jeho technickou střelu, které by téměř jistě znamenala vyrovnání, bohužel jeden z obránců domácích lehce tečoval, takže skončila cca 20 cm nad  břevnem.

72. min.:       V těchto okamžicích jsme byli lepším mužstvem než soupeř, což jsme mohli potvrdit vyrovnávacím gólem. Lukáš hájek upaloval zcela sám na domácí branku, avšak nedokázal proměnit stoprocentní příležitost a jeho pokus domácí brankař lapil. Je škoda, že si nevšiml nabíhajícího Tomáše Kavura, který by zakončoval do prázdné branky.

83. min.:       Po střele domácího Turtáka předvedl Honza Latislav bravurní zákrok a jeho přesnou střelu vytáhl na rohový kop.

85. min.:       Na konci utkání navýšili domácí vedení, když po nedorozumění obrany FK musel hodně z branky Honza Latislav, který byl atakován domácím Svobodou. Odkop se mu bohužel nepovedl a domácí útočník pohodlně do prázdné branky stanovil celkové skóre  - 3 : 1.

FOTO  Z UTKÁNÍ  ZDE

Slovo realizačního týmu:

V sobotu jsme cestovali do vzdálené Aše, kde se nám v posledních letech příliš nedaří. Utkání se odehrálo za nevlídného počasí, ale je třeba na rovinu říci, že šlo o vyrovnaný souboj, kterému by spíše slušela dělba bodů. Domácí tým byl na konci utkání však tím šťastnějším, jelikož dokázal proměnit své střelecké příležitosti, co se našemu manšaftu povedlo jen v jednom případě. Nezbývá tak nic jiného, než domácím pogratulovat k jistě cenné výhře a soustředit se na následující domácí utkání, které odehrajeme v sobotu 20. 9. 2014 v 17.00 hod. se Sokolem Lipová. Zejména bychom se měli vyvarovat zbytečných chyb, které nás stojí body a ubírají mnoho sil.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?