Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* POPRVÉ DOMA, POPRVÉ VÍTĚZNĚ: FKNR - SK DOLNÍ RYCHNOV 5 : 1

Vydáno dne 08. 09. 2014 (1175 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 6. 9. 2014 sobota od 17:00 hod.

FK NOVÁ ROLE     SK DOLNÍ RYCHNOV     5 : 1     (4 : 0)

BRANKY FKNR: 25. a 31. 2 x vlastní(připsány Červík T. a Hájek L.) , 11., 89., - Vu  D., 38. - Hájek L.

ČK:   -  ŽK:  23. – Vaverka Jos., 62. – Červík T., 77. – Hnízdil L.

ROZHODČÍ:  Šmat D., Šmat R., Gardoš J.

SESTAVA:

19 Latislav J.

7 Hnízdil L.            5 Baloun                3 Florián P.            2 Skopový V.

11 Kavur T.                    6 Vu D.                  9 Červík T. (K)          8 Vaverka Jos.

10 Chlup T.                            4 Hájek L.

STŘÍDALI: 58. - Živanovič M. (Kavur T.),  75. - Hájek D.  (Vaverka Jos.), 80. – Sándor V. (Chlup T.), 86. – Čižmár J. (Hájek L.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D.  st.(vedoucí týmu)

I. POLOČAS

6. min.:         Tomáš Chlup unikl po pravém křídle, prudkým centrem hledal hlavičkujícího Lukáš Hnízdila, jehož pokus těsně minul břevno branky hostí.

11. min.:        Rychlá akce hráčů FK předcházela úvodnímu gólu utkání. Balón putoval po ose Tomáš Chlup, Lukáš Hájek a Dominik Vu a poslední jmenovaný jej „uklidil“ přesně k levé tyči branky Dolního Rychnova – 1 : 0.

13. min.:        V první šanci hostí se zjevil hostující útočník s č. 11, jeho oblouček přes vyběhnuvšího Honzu Latislava naštěstí z brankové čáry vykopl Venca Skopový.

15. min.:        Téměř totožná situace se odehrála o dvě minuty později, tentokrát pokus hostujícího útočníka odkopl Pepa Vaverka.

20. min.:       Pěknou střelou z 20 metrů se prezentoval Dominik Vu, tentokrát však mez tři tyče nezamířil.

23. min.:       Po sérii hlaviček v domácím pokutovém území zakončili hosté nepříjemnou střelou těsně vedle pravé tyče domácí svatyně.

25. min.:       Po centru Lukáše Hájka se odehrál souboj mezi Tomášem Červíkem, brankářem a stoperem hostí. Domácí kapitán svým důrazem donutil hostující hráče k chybě a výsledkem byl první vlastní gól hostí v utkání – 2 : 0.

31. min.:        Druhý vlastní gól hostí přišel velmi záhy. Lukáš Hájek atakoval hostujícího stopera, který po nedorozumění s vyběhnuvším brankařem vsítil druhou vlastní branku v utkání – 3 : 0.

38. min.:       Velice produktivní první poločas potvrdilo domácí mužstvo po akci, kdy Tomáš Chlup přihrál Dominikovi Vu, který přesně našel na hranici pokutového území Lukáše Hájka, který po otočce vsítil čtvrtý gól utkání – 4 : 0.

44. min.:      V poslední minutě prvního poločasu ještě zahrozil nejnebezpečnější hráč hostí Szako, jehož hlavičkový pokus jistě zlikvidoval Honza Latislav.

49. min.:      Krásným fotbalovým momentem se prezentoval hostující útočník Křenek, který si na hranici pokutového území posunul míč na levou nohu a technickou umístěnou střelou nedal domácímu brankaři sebemenší šanci na úspěšný zákrok – 4 : 1.

73. min.:       Míra Živanovič si vyměnil přihrávku s Lukášem Hájkem, posupoval sám do pokutového území, dostal se ovšem s míčem do příliš velkého úhlu a jeho pokus tak hostující brankař vyrazil na rohový kop.

89. min.:      Gólový účet utkání uzavřel Dominik Vu, který technickou střelou z hranice „velkého vápna“ nedal brankaři sebemenší šanci zasáhnout – 5 : 1.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:  V prvním domácím utkání jsme přivítali mužstvo Dolního Rychnova. Všichni jsme si dobře uvědomovali, že pokud má po nevydařené venkovní sérii přijít bodový zisk, musí tomu tak být v tomto zápase. Začátek utkání byl z obou stran opatrný a vyrovnaný, postupem času jsme však převzali aktivitu, což mělo za výsledek pohodlný čtyřbrankový náskok o poločase. Bohužel, hostující tým dokázal bezprostředně po zahájení druhého poločasu vstřelit krásný gól, po němž jsme trochu znervózněli a pohoda, nabytá po prvním poločase, byla tatam. Utkání jsme nakonec zvládli a oprávněně se těšíme z prvního bodového zisku v sezoně, který se pokusíme rozšířit v následujícím utkání, které se odehraje následující sobotu 13. 9. 2014 od 17.00 hod. na „Střelnici“ v Aši.  Odjezd na utkání v 15:10 hod.

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)