DATUM UTKÁNÍ: 5. 10. 2013 sobota od 16:00

FK N. ROLE - SOKOL LIPOVÁ   0 : 0 (5 : 6 na PK)

ŽK: 75. Křehlík (faul) - 54. Anděl (faul), 66. Valha (faul)

ROZHODČÍ: Balhar  -  Godža, Vejvoda (Vošmik)

SESTAVA:                                                                    19 Latislav

2 Hopf                   6 Špička                  7 Hnízdil                      4 Křehlík

5 L. Hájek                  9 Červík (K)             8 Jak. Vodrážka        3 Karlík

10 T. Chlup                                    11 Košťál

STŘÍDALI: 73. min. - 15 R. Chlup(L. Hájek), 83. min. - 13 Mikhaylyuk(Košťál)

PŘIPRAVENI: 12 Nitsch, 14 Skopový

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Slíž (asistent,vedoucí), Hájek D.(vedoucí týmu)

SOUPISKA HOSTŮ: 1 Mencl,2 Mezera,3 Bílek,4 Žahourek,5 Setnička,6 Vorasický,7 Uhlík,8 Hurtoš,9 Břinčil,10 Dlouhý (K),11Valha,12 Tůma,13 Anděl,14 Luňák

I.POLOČAS

12.MIN.:Po ostrém dobrém centru od Míšy Karlíka na delší tyč hlavičkoval Tomáš Chlup,který sice dobře hlavou mířil do protipohybu hostujícího gólmana ,ale jeho zakončení mířilo nad břevno .

16.MIN.:Do první opravdu tutové šance se dostal kapitán Tomáš Červík ,který v samostatném postupu na brankáře sice pálil tvrdě ,ale jen přesně do připraveného Mencla v brance hostů.

17.MIN.:O Chvilku později po první tutovce přišla šance další a dá se říct tutovější , když si Tomáš Košťál naběhl na dlouhou přihrávku za obrannou linii hostů z Lipové ,který zcela sám před brankářem dokázal míč sice poslat špičkou kolem posledního muže hostů ,ale míč se bohužel kolem tyče sice “ dokoulel“ za čáru, ale bohužel bylo to kolem vnější tyče.

21.MIN.:Po přihrávce opět velmi dobře hrajícího Kuby Vodrážky dobrou střelu vyslal Tomáš Chlup, ale bohužel ani ta nevedla ke gólové radosti.

26.MIN.:Po na krátko rozehraném rohovém kopu Tomáš Košťál dobrou tvrdou střelou bod břevno vyzkoušel připravenost gólmana hostů,který neméně dobrým zákrokem prokázal, že už jsme ho dostatečně rozchytali.

28.MIN.:Po rozehraném rohu a následném centru se k zakončení mezi penaltou a malým vápnem dostal Lukáš Hájek, ale v další tutovce našeho týmu hlavou nemířil přesně.

34.MIN.:Po centru z trestného kopu od Kuby Vodrážky svedl Lukáš Hnízdil vzdušný souboj s lipovským brankářem, odražený míč se dostal k Míšovi Karlíkovi ,který sice pálil pohotově, ale po teči jednoho z hráčů hostí jsme z této nadějné situace vytěžili pouze další rohový kop.

37.MIN.: Předstoper Lukáš Hnízdil z dobrých třiceti metrů vyslal tvrdý projektil , který ještě docela slušně “zaplaval“ ,ale nejlepší hráč tohoto utkání hostující brankář sice s problémy ,ale přece střelu dokázal vyrazit .

II.POLOČAS

52.MIN.:Tomáš Červík vysunul dlouhou přihrávkou za obranu hostí rychlonohého Tomáše Košťála ,který si balón sice dobře zpracoval ,ale bohužel v samostatném postupu na bránu hostí a v tváří v tvář brankáři Menclovi přízemní křížnou střelou netrefil “zařízení“ .

56.MIN.:Dobrý rychlý přechod v pravém krajním prostoru předvedl Lukáš Hájek ,který dobrým prudkým centrem našel na zadní tyči naběhlého Tomáše Chlupa ,který ale levou nohou polovysoký míč nedokázal vtěsnat mezi tři tyče.

60.MIN.:Další dobrou příležitost měl po centru Kuby Vodrážky Tomáš Chlup ,který hlavou mířil pouze do prostoru ,kde stál připravený gólman hostů.

75.MIN.:První vážnější ohrožení naší brány či spíše náznak šance ,po centru jsme dobře nepokryli protihráče soupeře ,ale ten mířil ragbyovým pokusem vysoko nad.

80.MIN.: První opravdu brankovou příležitost si hosté schovali až do závěrečné desetiminutovky ,kdy Setnička po zpětné přihrávce v dobré šanci trefit branku naštěstí nedokázal.

85.MIN.:Roman Chlup dlouhým autovým vhazováním poslal míč do soupeřova velkého vápna ,Tomáš Červík hlavou prodloužil a na malém vápně se dostal k míči Lukáš Hnízdil ,který však skákavý míč v další z mnoha našich tutovek nedokázal propasírovat do branky, kdy z jeho kopačky míč zamířil nad břevno lipovské svatyně.

PENALTY:0:1 Vorasický,1:1 Červík,1:2 Bílek,2:2 Vodrážka,2:3 Setnička,3:3 Špička,3:4 Anděl,4:4 Hopf,4:5 Tůma,5:5 Karlík ,5:6 Valha,5:6 (nedal) Křehlík.

V dalším domácím utkání jsme chtěli konečně zabrat a brát tři body, bohužel se nám to nepodařilo, když jsme získali pouze bod. Kdo utkání viděl , tak mi potvrdí známé Pospíchalovo heslo , že fotbal opravdu nikdy nemá logiku , protože jestli kluky můžu v tomto utkání kritizovat , tak jen za koncovku ,protože to co jsme v tomto utkání dokázali vysloveně zahodit , to je opravdu neuvěřitelné , na druhou stranu , když si vezmu utkání z našeho herního projevu , nasazení a celkového přístupu k utkání ,tak až na tu koncovku jsem byl spokojený , do konce bych se nebál říct , že jsme v utkání podali jeden z nejlepších výkonů za poslední dobu a soupeř nám prakticky naší branku ohrozil až deset minut před koncem ,kdy už jsme utkání dohrávali tak trochu v křeči a hlavně frustrace z neproměněných šancí narůstala a závěrečná penaltová loterie asi ani jinak dopadnout nemohla a myslím , že hostující tým ani pořádně neví jak přišel ke dvou bodům. Tak že nezbývá než klukům i přes prohru poděkovat za dobrý výkon a doufat , že příští týden tento výkon minimálně zopakujeme a hlavně si kluci obují střelky.

Trenér P. Vakeš

Fotky z utkání ZDE

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 13. 10. neděle od 15:00 FK N. ROLE  -  SOKOL CHYŠE

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?