ŽK: 36.Klepáček J. (faul),55.Jandora P. (kritika sudího) - 24.J.Vodrážka (faul),61.Friedl (faul),79.T.Chlup (kritika sudího)

ROZHODČÍ:Balhar-Vejvoda,Kroupa (Bubanec)

SESTAVA:                                                      1 Latislav

4 Křehlík                9 Červík (K)            6 Karlík                   2 Skopový

5 Mikhalyiuk               7 L.Hájek         8 Jak.Vodrážka              3 Nitsch

10 T.Chlup                           11 Friedl

STŘÍDALI: 62.min.- 12 Košťál (Nitsch)

PŘIPRAVENI:14 R.Chlup,15 Urbánek,13 Čižmár

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Slíž (vedoucí týmu)

SOUPISKA SOUPEŘE:20 Klepáček P.,2 Jandora P.,3 Bureš,4 Vázler,5 Klepáček J.,6 Hessoun,7 Jandora M.,8 Prokop (K),9 Kabelka,10 Bohm,11 Havel,12 Větrovec,13 Šebeš,14 Hanzlík

I.POLOČAS

9.MIN.:Po dlouhém nákopu do vápna se dva domácí hráči před naším gólmanem tlačili do koncovky , ale na míč nedosáhli.

20.MIN.:Po prudkém centru od Ládi Nitsche nedosáhl ideálně na míč ve velmi dobré pozice před brankou David Friedl.

30.MIN.:Domácí kapitán Prokop pronikl s míčem u nohy do našeho velkého vápna, kde se mu postavil do cesty pro změnu náš kapitán Tomáš Červík ,rotavský hráč šikovně přepadl přes nohu novorolského hráče, ale pokutový kop se nepískal.

31.MIN.:Po rohovém kopu se na hranici velkého vápna soupeře dobře uvolnil David Friedl , ale levou nohou míč netrefil ideálně.

32.MIN.:Po dobrém individuálním akci dobře pálil nejlepší hráč domácího celku v tomto utkání Prokop , ale Honza Latislav v naší brance byl pozorný.

38..MIN.:Z přímého kopu domácí Prokop balón opřel o břevno a následně míč doputoval do autu.

41.MIN.:Byl to opět domácí Prokop , který nebezpečně zakončoval ,kdy jeho střela letěla těsně vedle horního pravého rohu brankové konstrukce.

45.MIN.:Těsně před odchodem na poločasovou pauzu jsme mohli jít do vedení ,kdy po zmatku v domácím vápně a výborném napadání Tomáše Chlupa se míč odrazil od domácího stopera k Davidovi Friedlovi ,který sice v presu ,ale stačil zakonči ,ale zblízka trefil pouze domácího gólmana Klepáčka.

II.POLOČAS

50.MIN.:Po rohovém kopu Prokopa nebezpečně pro naše barvy hlavičkoval domácí Vázler ,ale míč z jeho hlavy skončil pouze nad břevnem naší svatyně.

55.MIN.:Kuba Vodrážka z přímého kopu trefil pouze domácí zeď ,míč se dostal k Láďovi Nitschovi , ktetrý trefil přesně k tyči, ale asistent rozhodčího viděl našeho hráče v postavení mimo hru .

60.MIN.:Po dlouhém nákopu do našeho vápna propadl míč k jednomu z domácích hráčů, kterému prakticky jasnou branku bravurním zákrokem zneškodnil Honza Latislav v naší brance ,kdy se vyražený míč opět dostal na kopačky jednoho z rotavských hráčů ,ale od toho se už jen odrazil do autu.

65.MIN.:Po rohovém kopu se na vzdálenější k tyči dostal k zakončení Lukáš Hájek ,který hlavou překonal domácího gólmana, ale míč za jeho zády odkopl do bezpečí jeden z rotavských hráčů ,přestože už sice míč byl za čarou (po utkání to přiznali i sami domácí hráči) asistent rozhodčího vehementně signalizoval ,že balón brankovou čáru nepřešel a tak bohužel tento při nejmenším sporný moment byl vyřešen ke spokojenosti domácích víc než bouřlivých fanoušků.

76.MIN.:Na hranici velkého vápna soupeře se pěkně uvolnil Kuba Vodrážka ,ale bohužel pravou nohou poslal míč pouze těsně vedle tyče domácí brankové konstrukce.

78.MIN.:Rozhodující a pro naše barvy tak trochu nešťastný moment přišel po střele domácího Prokopa ,který natáhl ke střele z pětadvaceti metrů ,kdy jeho pokus jeden z našich hráčů nešťastně tečoval a brankář Honza Latislav bohužel už nestačil míč mířící k tyči naší branky vytěsnit-1:0.

86.MIN.:Po faulu na Tomáše Chlupa od domácího stopera jsme kopali přímý kop z velmi nadějné pozice (těsně za hranicí velkého vápna) , k exekuci se postavil sám faulovaný Tomáš ,který sice obstřelil domácí zeď ,ale jeho slušný pokus těsně minul tyčku domácí svatyně ,poté hlavní rozhodčí pan Balhár ukončil utkání v čase 86:38 (?).

K utkání na neoblíbenou umělku do Rotavy jsme zajížděli s cílem odvézt aspoň jeden bod, bohužel přestože zápas spěl k remízovému konci , tak bohužel rozhodla jedna střela a mi prohráli asi nejhorším (nejtěsnějším) výsledkem 1:0. Domácí tým nás ohrožoval zejména dlouhými nákopy a centry do vápna , kdy měl obrovskou výškovou převahu a dobrým individuálním výkonem svého kapitána Prokopa , náš tým se naopak prosazoval hrou po zemi , kdy ale bohužel spoustu velmi nadějných příležitostí (zejména v první půli) jsme nedokázali dotáhnou přesnější finální přihrávkou a naše zakončení také nemělo patřičnou kvalitu a hlavně přesnost. Přestože po další ztrátě to s námi nevypadá ideálně , za toto utkání nechci kluky kritizovat , jelikož jsem v sestavě musel hodně improvizovat (prakticky nové složení obrany i záložní řady) ,tak jsme utkání odehráli slušně , bojovalo se , škoda té nešťastné gólové tečované střely a neuznaných dvou branek (?) ,mohli jsme odjíždět domů spokojeni. Vím že nálada není ideální , ale musíme to skousnout a soustředit se na další utkání , protože sezóna bude ještě dlouhá a těžká (vyrovnanější týmy než minulý rok) a co nejdříve urvat pár bodíků ,abychom se dostali co nejdále od pásma sestupu. Speciálně k výkonu rozhodčích :mohla se pískat penalta proti nám-nepískala se, neuznané dvě branky , kdy zejména druhá byla zcela jasně v pořádku ,náš hráč dostal v mlýnice ve vápně od domácího Prokopa regulérní pěstí –po poradě rozhodčích se pokračovalo dál ,hráč který už prakticky neměl být na place (ČK) rozhodl nakonec utkání - to všechno se dá hodnotit jako lidský omyl ,ale odpískat konec utkání v čase 86:38 ,kdy prohrává jeden tým o branku – trochu divné ,pak nemají plát emoce.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:15.9. neděle 17:00 HROZNĚTÍN-N.ROLE

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?