BRANKY: 9. Hejkal, 71. Olejník  -  14. Červík, 64. T. Chlup

ŽK: - 32. Skopový (faul), 81. Vodrážka J. (faul)

ROZHODČÍ: Berka - Godža, Fiala (Tomášek)

SESTAVA:                                                                       1 Latislav

2 Hopf                      6 R.Chlup             3 Karlík M.                      7 Hnízdil

5 L.Hájek                     9 Červík (K) 8 Jak.Vodrážka                  4 Skopový

STŘÍDALI: 75.min.-14 Křehlík (Skopový),80.min.-12 Nitsch (Karlík M.),81 min.-15 Koštál (Friedl)

PŘIPRAVENI:13 Živanovič , 16 Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Slíž (asistent,vedoucí), Hájek D.(vedoucí týmu)

I.POLOČAS

9.MIN.:K trestnému kopu se postavil domácí velezkušený kapitán Hejkal , obstřelil naší zeď ,trefil prostor ,kde byl připravený náš gólman Honza Latislav ,kterému však střela ,tak trochu nepochopitelně proklouzla za brankovou čáru  - 1 : 0.

12.MIN.:Lukáš Hnízdil vyslal do šance David Friedla ,který však nemířil přesně ,jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

14.MIN.:Dobrý individuální průnik Davida Friedla do vápna soupeře, kdy následně David zakončil střelou do brankáře ,ale odražený míč se dostal na kopačky kapitána Tomáše Červíka ,který míč bezpečně “uklidil“ přízemní střelou do sítě  - 1 : 1.

23.MIN.: Dobrou příležitost ke vstřelení branky jsme měli po faulu domácího týmu na pronikajícího Kubu Vodrážku ,kdy se exekuce ujal Tomáš Chlup ,který sice dobře kolem zdi mířil k tyči ,domácí brankář Levko dobrým zákrokem svůj tým podržel.

28.MIN.:Paradoxně nejnebezpečnější hráč domácího týmu byl stoper Hejkal ,který po rohovém kopu z pravé strany hlavičkoval ,naštěstí jeho zakončení chybělo více přesnosti (nad břevno).

30.MIN.:Po spolupráci s Tomášek Chlupem se do nadějné šance dostal Lukáš Hájek , ale tak trochu ho na hrbolatém terénu zradilo zpracování a jeho následnou střelu domácí brankář vyrazil na rohový kop.

35.MIN.:Kuba Vodrážka krásnou přihrávkou mezi domácí obránci našel Lukáše Hájka ,který v souboji z domácím gólmanem padá, pan rozhodčí Berka zůstal v klidu , zákrok jako penaltový neposoudil (?).

43.MIN.:Kuba Vodrážka střelou z dobrých čtyřiceti metrů protáhl brankář domácích Levka ,ale ten opět svůj tým podržel.

II.POLOČAS

49.MIN.:Domácí tým byl blízko ke vstřelení branky ,kdy za dlouhou přihrávkou pádil jeden z domácích útočníků ,ale Honza rychlým výběhem a zákrokem “last minut“ domácí nadějnou příležitost překazil a náš tým podržel.

56.MIN.:Po chybě naší obranné linie se dostával domácí Olejník do dobré šance ,ale naštěstí jsme ho odzbrojili ještě dříve než se dostal k zakončení.

64.MIN.:Po průniku Lukáše Hájka v křídelním prostoru a jeho dobrém centru nejdříve v jasné tutovce minul Míša Karlík ,ale míč doputoval k Tomáši Chlupovi ,který ho po zpracování uklidil do branky  - 1 : 2.

69.MIN.:Opět Hejkal dobrou střelou ohrozil naší branku ,ale náš gólman Honza Latislav dobrým zákrokem vyrazil balón na rohový kop.

71.MIN.: Po dlouhém nákopu Hejkala do našeho vápna ,jsme sice měli ve vápně početní převahu ,ale nedorozumění dvojce stoperů Romana Chlupa (zakřičel mám-neměl) a Michala Karlíka (nešťastný odraz ) využil k zakončení ve vápně stojící Olejník (dobře jsme mu namazali) , který z první napálil míč k tyči  - 2 : 2.

PENALTY:Za naše barvy proměnili : Červík, T. Chlup, J. Vodrážka , neproměněli: Hnízdil, Košťál .

Do Útviny jsme zajížděli s respektem , není to ani rok co jsme zde dostali pořádně “naloženo“, další aspekt bylo pro nás malé i tak trochu nekvalitní hřiště , bohužel jako by se historie opakovala , opět jsme dostali lacinou branku z trestného kopu ,přesto jsme utkání dokázali otočit , ale další hrubou brankou jsme darovali domácím bod , vlastně to byli body dva , kdy domácí tým v penaltové loterii byl o jeden gól úspěšnější. Musím přiznat, že i když jsme věděli, že to v Útvině nebude jednoduché, jeli jsme si pro tři body, bohužel jeden bod je za herní obraz celého utkání pro nás tak trochu zklamáním. V utkání jsme byli sice rozhodně fotbalovějším týmem, ale hra domácí ho týmu založená především na dlouhých nákopech a důrazu ve vzdušených soubojích na náš tým bohužel platila. Nedá se nic dělat, musíme se poučit a příště do hry dát trochu více srdíčka a pak věřím, že to zase půjde, soutěž bude dlouhá a podle mého názoru rozhodně vyrovnanější než minulý rok.

Trenér P.Vakeš

FOTO ZE ZÁPASU JE ZDE

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 31. 8. sobota 17:00 FK N.ROLE - Slavoj KYNŠPERK

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?