* BOŽÍČANY:ŠOKUJÍCÍ DEBAKL

Vydáno dne 08. 08. 2013 (1326 přečtení)

HRÁNO: 8.srpna 2013 čtvrtek 18:00

TJ BOŽÍČANY-FK N.ROLE 5:2 (2:1)

BRANKY :41. A 47.Petr,44. ? ,76.Kabele,78. P.Melichar – 21,T.Chlup (pen.) ,88.Vaverka

ROZHODČÍ:Godža

ZAHAJOVACÍ SESTAVA: Latislav

Křehlík                      Špička                Karlík                    Hnízdil

Živanovič           Červík (K)          Jak.Vodrážka               Nitsch

Chlup T.                              Skopový

ZMĚNY:46. Mikhalyiuk (Nitsch), 46. Hájek L. (Živanovič), 46.Vaverka (Skopový),46.Čižmár (Křehlík), R.Chlup (Špička) ,67.Špička (Karlík)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

7.MIN.:V první vážnější šanci utkání se ocitl Tomáš Červík,ale hlavou mířil vysoko nad.

12.MIN.:Špílmachr domácích Kabele našel pěknou přihrávkou Kesla ,ale ten na našeho brankáře nevyzrál.

15.MIN.:Láďa Nitsch hledal centrem od postranní levé čáry ve vápně Tomáše Chlupa ,ale centr přetáhl ,sice překonal i domácího brankáře ,ale tomu pomohla zadní tyč.

16.MIN.:Špatně zahraný ofsajd systém naší obranou linií využil rychlonohý domácí útočník Petr ,ale v samostatném nájezdu na Honzu Latislava vyšel jako poražený.

20.MIN.:Lukáš Hnízdil vyslal slušnou střelu zpoza hranice velkého vápna ,ale střela se mezi tři tyče brankové konstrukce nevešla.

21.MIN.:Po zaskočení domácí obrany rychle rozehraným přímým kopem se do vápna řítil Míra Živanovič ,který byl zcela jasně faulován a pan rozhodčí Godža odpískal penaltu. K pokutovému kopu se postavil Tomáš Chlup ,který tentokrát s přehledem proměnil – 0:1.

29.MIN.: Míra Živanovič vysunul dlouhou přihrávkou do krajního prostoru Tomáše Červíka ,který zatáhl míč a pěknou přízemní přihrávkou našel Kubu Vodrážku ,který pálil tvrdě a asi i přesně ,ale jeho tvrdý projektil byl tečován jedním z domácích hráčů a teč poslala míč kolem levé tyče do autu.

33.MIN.: Po dobré kombinaci dvojce středových hráčů Tomáše Červíka a Lukáše Hájka a centru Míry Živanoviče Láďa Nitsch hlavičkoval mimo božíčanskou svatyni.

41.MIN.:Ve chvíli kdy jsme měli balón na kopačkách a prakticky jsme šli do přečíslení ,přišla zbytečná ztráta míče od Míši Křehlíka ,který domácí tým potrestal a to konkrétně Petr ,který s pomocí tyče vyrovnal -1:1.

44.MIN.: Domácí Petr si na lajně poradil s dvojicí Michalů Karlíkem a Křehlíkem poslal přízemní centr ,který jeho spoluhráč z otočky překvapil Honzu Latislava v naší brance -2:1.

47.MIN.: Hned na začátku druhé půle jsme po několika násobné chybě v defenzívě (Roman Chlup ,Honza Latislav) inkasovali po třetí ,kdy se tak trochu zadarmo ke třetímu gólu domácích dostal Petr -3:1.

49.MIN.:Po dobré kombinaci více hráčů se v tutovce před brankou objevil Lukáš Hájek ,který však přestřelil.

54.MIN.:Kuba Vodrážka tvrdou křížnou střelou protáhl domácí brankáře Irbeka ,který bravurním zákrokem vytěsnil míč na rohový kop.

60.MIN.:Jarda Vaverka se dobře uvolnil před hranicí velkého vápna ,dobře vypálil ,ale jeho slušná střela mířila nad břevno božíčanské domácí konstrukce.

61.MIN.:Tomáš Chlup přímočarou přihrávkou vysunul jmenovce Červíka ,který však v tutovce trefil pouze tyčku.

63.MIN.:Obrovký závar před brankou a několik šancí ke vstřelení branky skončilo až tečovanou střelou od Tomáše Chlupa ,která mířila do autu.

64.MIN.: Po rohovém kopu se dostal ke střele Tomáš Chlup ,sice slušně vypálil ,ale ránu opět zastavila tyč.

65.MIN.: Asi nejhezčí zákrok utkání ,kdy domácí hvězda tohoto utkání brankář Irbek předvedl bravurní zákrok ,kdy prakticky po střele Tomáše Chlupa vytáhl z branky jasný gól.

68.MIN.:Po dalším oblíháním zvolil Roman Chlup místo asi očekávaného centru střelu ,která sice překonala domácí oporu v brance ,ale míč neuvěřitelně od přední tyče doslova dorotoval podél brankové čáry a zadní tyče do autu.

73.MIN.: Kuba Vodrážka po dobrém důrazu ve velkém vápně soupeře se dostal k zakončení a to do konce dva krát ,ale Irbek oslavován domácími fandy do slova čaroval.

76.MIN.:Naší až trestuhodnou laxnost či neumění v proměňování šancí potrestal domácí Kabele ,který si naskočil na přední tyč a s pomocí teče překonal našeho gólmana - 4:1.

78.MIN.: Po další až neuvěřitelné ztrátě se k brejku dostal P.Melichar ,který přeloboval našeho brankáře a poté prakticky doklepl míč do prázdné branky -5:1.

81.MIN.: Mega tutovku zazdil Lukáš Hnízdil ,který prakticky neuvěřitelně z metru napálil břevno ,od kterého se míč odrazil k Tomáši Chlupovi ,který ale také lobem trefil břevno zakleté domácí branky.

87.MIN.:Kuba Vodrážka tvrdou střelou opět jak jinak trefil tyč domácí brankové konstrukce.

88.MIN.:Když už se zdálo ,že branku nevstřelíme i kdybychom hráli do večera ,tak se Jarda Vaverka dobře uvolnil ve vápně a křížnou střelou k tyči konečně trefil -5:2.

89.MIN.: Lukáš Hájek dostal přesný centr od Tomáše Chlupa ,ale ve velké šanci mířil hlavou nad břevno domácí branky.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:10.8. 17:00 sobota H.SLAVKOV-N.ROLE (přátelské utkání)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?