ČK: 0-0                     ŽK: 0-60.Palivec (zakopnutý míč),87.Hopf (faul)

ROZHODČÍ:Aubrecht-Cvrk,Peschel (Fibrich)

SESTAVA:                                                  1 Krupička ml.

STŘÍDALI:84.min.-13 Křehlík (Vaverka),86.min.- 12 Nitsch (T.Chlup)

PŘIPRAVEN:14 Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

1.MIN.:Po přízemní přihrávce Lukáše Hnízdila a chybě jednoho z domácích obránců šel sám s míčem u nohy do soupeřova pokutového území Lukáš Hájek ,který ale z dobré pozice místo střeleckého zakončení zvolil trošku alibistickou přihrávku,která ještě k tomu byla nepřesná.

3.MIN.:Po rohovém kopu Marka Palivce ve velmi nadějné pozici míč netrefil ideálně Lukáš Hnízdil.

10.MIN.:Centr pravého obránce Martina Hopfa neudržel domácí gólman,balón se dostal k Jardovi Vaverkovi,ale ten skákavý míč nedokázal dostat do polo opuštěné branky domácího týmu.

25.MIN.:Do dobré šanci na zakončení se dostal po přihrávce Kuby Vodrážky Tomáš Chlup,ale těžký míč netrefil ideálně.

27.MIN.:Na hranici velkého vápna si zády k bráně naběhl na přihrávku Marek Palivec,který se výborně uvolnil ale jeho střeleckému pokusu chyběla jak razance a větší přesnost (střed branky).

37.MIN.:Nejblíže ke vstřelení branky v prvním poločase byl domácí celek,kdy Kolesnáč ml. z trestného kopu našel zcela nepokrytého spoluhráče Ungera,který hlavou orazítkoval břevno naší brankové konstrukce.

40.MIN.:Další dobrou příležitost měl domácí celek,kdy se za záda naší obranné linie (postavení mimo hru-?) dostal Berger,ale Standa Krupička ml. v naší brance včasným výběhem a dobrým zákrokem šanci soupeře zažehnal.

II.POLOČAS

65.MIN.:Po našem zlepšeném výkonu v druhé půli a několika polo šancích jsme po dobré individuální akci Tomáše Chlupa po levé straně,kdy v rychlosti obešel dva hostující obránce a přihrávkou vybídl ke skórování Jardu Vaverku,který sice po dobrém náběhu z půle hřiště do slova zahodil super šanci,kdy prakticky z deseti metrů netrefil napůl prázdnou branku,kdy jeho přízemní zakončení šlo do autu.

76.MIN.:Ve velmi nadějné střelecké pozici jednoho z domácích hráčů zastavil až skluzem“last minute“ Martin Hopf.

78.MIN.:Při nadějně vyhlížejícím se rodícím přečíslením (prakticky celý tým v pohybu do předu) přišel Tomáš Červík uprostřed hracího pole o balón,kdy jeden z domácích fotbalistů vysunul přihrávkou mezi naše stopery Bergera,který nedal tvrdou ranou našemu gólmanu ani tu nejmenší šanci-1:0.

89.MIN.:Martin Hopf po lajně posunul míč na Marka Paslivce,který poslal prudký přízemní centr směřující do malého vápna domácích,kde sice byl první domácí brankář,ale míč mu vypadl z ruky a Lukáš Hájek pohotovou dorážkou z prostoru hranice malého vápna vyrovnal-1:1.

91.MIN.:Nakonec jsme mohli utkání úplně otočit,kdy si po levé lajně na přihrávku za obranu domácího týmu naběhl Láďa Nitsch,který sice ideální přízemní přihrávkou našel před brankou osamoceného spoluhráče,ale bylo odmáváno a následně hlavním rozhodčím panem Aubrechtem odpískáno postavení mimo hru,po kterém se strhla velká diskuse (rozhodčí to vysvětlil ofsajdovým postavením Lukáše Hájka,který sice se nedotkl míče,ale udělal pohyb směrem k míči a zapojil se do hry-což asi sice nezvykle,ale asi správně odmával asistent rozhodčího pan Cvrk).

Do Lokte jsme si jeli pro tři body,ale na konec jsme byli rádi za jeden,který jsme zachraňovali v závěru utkání.Utkání se odehrálo za vytrvalého deště a hlavně na velmi těžkém terénu,který byl na hraně regulérnosti (velké louže a bahno),ale na druhou stranu podmínky byli pro oba týmy stejné,i když je pravda,že to asi byla přece jen výhoda pro domácí celek.

Do prvního poločasu jsme šli s cílem pokusit se na domácí tým “vlítnout“ dokud ještě terén nebude tak rozbitý,což se nám sice podařilo,ale bohužel i přestože jsme si vytvořili nadějné střelecké příležitosti důležitou první branku jsme vstřelit nedokázali.Postupem času se naše aktivita vytrácela,začali jsme až moc příliš spoléhat na dlouhé nákopy,s čímž si soupeřova obrana celkem bez problémů poradila a naopak byl to celek Lokte,který využíval našeho místy až laxního bránění (obsazovaní hráčů) a do konce první půle byli domácí fotbalisté více než vyrovnaným soupeřem.

Po poločasové přestávce šel přece jen náš výkon nahoru,soupeře jsme začali přehrávat,vytvořili si i šance,kdy hlavně tu největší po úniku Tomáše Chlupa Jarda Vaverka do slova z tutovky “odmítl“ poslat náš tým do vedení,toho využili domácí borci,kteří potrestali naši hru na riziko v závěrečné fázi utkání a hlavně hrubou chybu Tomáše Červíka (ztrátu míče) ke vstřelení úvodní branky utkání.Když už to vypadalo,že odjedeme domů bez bodu,tak jsme přece jenom v závěru utkání vyrovnali a nechybělo mnoho (nebýt taktické chyby jinak dobře hrajícího Lukáše Hájka) a mohli jsme na konec i vyhrát.

I přestože jsme utkání odehráli na skoro neregulérním terénu,určitě jsme měli utkání zvládnout lépe,aspoň pro mě je bod (nemusel být ani jeden) velikým zklamáním.Příští týden odehrajeme poslední utkání v “azylu“ na ostrovské umělce,kde jako domácí tým přivítáme nevyzpytatelný tým z Dalovic a já doufám,že podáme lepší výkon než v Lokti a získáme tři body,protože každý bod se pro tuhé jarní boje,kdy může soutěž opustit až pět týmů počítá.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:10.11.sobota 10:30 (UMT Ostrov) N.ROLE-DALOVICE (dohrávka)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?