Fotbal

* KYNŠPERK-N.ROLE (z pohledu domácích)

Vydáno dne 04. 11. 2012 (1423 přečtení)

KYNŠPERK-N.ROLE 0:2 (0:1)

O domácí neporazitelnost, která trvala více jak rok a půl jsme dnes bohužel přišli. Zasloužili se o to hráči Nové Role, kteří nás porazili 0-2. Brzo jsme inkasovali branku, ale ta naším mužstvem až tolik neotřásla a postupem času jsme si i my vytvořili příležitosti k vyrovnání. Tu největší měl na kopačkách Radek Panajotov, z přímého kopu, ale nastřelil pouze břevno. Na začátku druhého poločasu byl vyloučen po druhé žluté kartě Jindřich Svůra a za několik minut poté jsme inkasovali druhou branku. Naše mužstvo, ale bojovalo a dokázalo soupeře zatlačit do obrany, ale k přesnému zakončení nám chyběla přesnost a klid. Za hosty skóroval Marek Palivec a Jaroslav Vaverka.

První šance utkání hned skončila brankou. V 5. minutě dostal přesný pas Marek Palivec do odkryté obrany, Petr Kocourek vyběhl z branky, ale ten jej dokázal přehodit a ani dobíhající Lukáš Gábera s Jiřím Bezděkovským nedokázali letícé míč odkoupnout a skončil v brance 0-1. Vyrovnat mohl Radek Panajotov z přímého kopu, po předchozím faulu na Daniela Packerta, trefil však pouze břevno Stanislava Krupičky. Ve 12. minutě dostal žlutou kartu František Hanzlíček za faul na protihráče. Další žlutou kartu dostal ve 23. minutě Jindřich Svůra, taktéž za faul. Ve 27. minutě centroval před branku hostů František Hanzlíček, míč hlavou přizvedl Jiří Prančl, ale následná hlavička Miroslava Bobčíka mířila nad branku Nové Role. Ve 33. minutě dostal žlutou kartu hostující Marek Palivec, za komentář vůči rozhodčímu. Ve 37. minutě byl faulován Jiří Bezděkovský, za což dostal žlutou kartu Roman Chlup a následný přímý kop Radka Panajotova gólman chytil. Ve 39. minutě zahrával přímý kop Jiří Prančl, branku netrefil. Ve 40. minutě centroval míč před naší branku Tomáš Chlup a z první zkusil štěstí Tomáš Červík, míč jen o kousek proletěl okolo tyčky. Ve 42. minutě zahrál rukou před vlastní brankou hostující hráč. Přímý kop zahrával Radek Panajotov, míč se odrazil od postavené zdi k Robertu Šeflovi, jehož střela šla těsně vedle tyčky Stanislava Krupičky.

První střelu, ale nepřesnou, ve druhém poločase vyslal Jiří Prančl. V 54. minutě byl po faulu a druhé žluté a následně červené kartě vyloučen Jindřich Svůra. Následný přímý kop Marka Palivce Petr Kocourek chytil. V 59. minutě propadl míč až ke spritujícímu Lukáši Hájkovi, který míč poslal ke vzdálenější tyči na Jaroslava Vaverku, který jej dokopl do odkryté branky 0-2. V 61. minutě dostal Jiří Bezděkovský žlutou kartu za faul na Jakuba Vodrážku. V 62. minutě vyzkoušel pozornost Petra Kocourka z dálky Jakub Vodrážka. Poté centroval Jiří Bezděkovský na Jiřího Prančla, který hlavičkoval do náruče připraveného Stanislava Krupičky. V 65. minutě střídali hosté. Jaroslava Vaverku nahradil Vladimír Nitsch. V 70. minutě byl střídán Daniel Packert, toho nahradil Michael Carda. Hned po rozehrání se dostali do brejku hosté, když běželi tři hráči na Petra Kocourka. Zakončení s následnou střelou na sebe vzalJakub Vodrážka, míč skončil na tyči. V 75. minutě byl střídán Marek Palivec, toho nahradil Tomáš Valta. V 78. minutě se probíjel středem hřiště Jiří Bezděkovský, ale zakončil slabou střelou vedle branky. Vzápětí střílel nad branku na druhé straně Tomáš Valta. V 80. minutě střídali opět hosté. Tomáše Chlupa nahradil Václav Skopový. V 88. minutě dostal žlutou kartu gólman Stanislav Krupička za zdržování hry. Naše mužstvo bojovalo, snažilo se, ale na body to dneska nestačilo...

Branky: Palivec Marek, Vaverka Jaroslav;

Rozhodčí: Valíček Petr, Hyčka Pavel, Hlavatý Josef; Delegát: Adamec Radim; Diváků: 50

Sestava Kynšperk: P.Kocourek - J.Prančl, F.Hanzlíček, J.Svůra, L.Gábera, R.Šefl, M.Lhota, J.Bezděkovský, M.Bobčík, D.Packert (70´M.Carda), R.Panajotov

Sestava N.Role: S.Krupička - M.Hopf, L.Hájek, M.Palivec (74´T.Valta), J.Vodrážka, R.Chlup, L.Hnízdil, J.Baloun, T.Červík, T.Chlup (80´V.Skopový), J.Vaverka (65´V.Nitsch)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?