Dnešní datum: 28. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* LOKOMOTIVA K.VARY:PRVNÍ DOMÁCÍ ZTRÁTA

Vydáno dne 14. 10. 2012 (1374 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:13.10. 2012 sobota 16:00

FK N.ROLE-LOKOMOTIVA K.V. 1:1 (0:1)

BRANKY:30.Vaněk-58.L.Hájek

ČK: Baloun (ŽK: 33. a 83.)

ŽK: 10.Palivec-7.Špička,69.Tulák,71.Jelínek,10.Jelínek

ROZHODČÍ:Valenta-Šichevičová,Kozák (Sedláček)

SESTAVA:                                                             1 Krupička ml.

3 L.Hájek                    6 Špička             8 Baloun(K)             12 Nitsch

5 Valta            4 Palivec             9 Červík               7 Skopový

11 Jar.Vaverka                   10 T.Chlup

STŘÍDALI:55.min. 15-R.Chlup (Nitsch),83.min.13-Křehlík (Jar.Vaverka)

PŘIPRAVEN: 14-Ludvík

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník),Krupička ml. (zápasový trenér)

13.MIN.:Zkušený hostující Tulák tvrdou střelou pod břevno z trestného kopu prověřil pozornost našeho gólmana,Standa Krupička se však nenechal překvapit,kdy střelecký pokus vytlačil nad břevno naší brankové konstrukce.

20.MIN.:Marek Palivec pěkným “bochánkem“ našel na hranici velkého vápna Tomáše Červíka,který hlavou sklepl na Tomáše Chlupa,který sice pálil pohotově,ale hostující brankář Ciprys pohotovým výběhem a vyražením zažehnal nebezpečí pro hostující barvy.

30.MIN.:Hostující kanonýr Vaněk obešel tři naše hráče a ne příliš razantní přízemní střelou k tyči z hranice velkého vápna poslal hostující celek do vedení-0:1.

35.MIN.:O pět minut později mohlo být ještě hůře,kdy Lukáš Hájek podskočil vysoký míč a ani jeden ze stoperů nebyl v pozici,aby mohl chybu zahasit a tak se do rychlého protiútoku dostal hostující Riedl,který však na štěstí pod tíhou dobíhajícího Lukáše Hájka zvolil zhruba z hranice velkého vápna proti vybíhajícímu Standovi Krupičkovi střelecké zakončení,které díky bohu šlo nad břevnem naší svatyně do autu.

50.MIN.:Namlsaný střelec úvodní branky hostů Vaněk se dostal do další slibné šance,ale jeho přízemní střela se mezi tři tyče naší brankové konstrukce nevešla.

56.MIN.:Další šance hostů byla jak přes kopírák,kdy ale tentokrát zakončoval karlovarský Jílek,ale tak též jeho přízemní střele scházela větší přesnost.

58.MIN.:V této fázi hry už střední záložník Petr Špička dobrou přihrávkou našel ve vápně Máru Palivce,který se dobře uvolnil přes obránce hostů a vznikla situace dva na jednoho (nabíhající Jarda Vaverka),Marek sice trošku přihrávku na Jardu prováhal,ale Jarda se s míčem otočil a posunul na Lukáše Hájka,který ze skrumáže zakončil,kdy si sice ještě hostující brankář Ciprys sáhl na balón,ale k naší radosti doputoval míč do sítě-1:1.

61.MIN.:Hned pár minut po vyrovnávající brance jsme mohli utkání dokonale otočit,kdy po velké chybě domácí obrany a hlavně soupeřova gólmana,který odkopl špatně míč tak,že se dostal ke kopačkám Tomáše Červíka,kdy sice Tomáš pohotově zareagoval a z první střílel,ale jeho zakončení asi dvaceti pěti metrů se do prázdné branky nevešlo,kdy měl míč až příliš velikou rotaci.

88.MIN.:Po sérii nebezpečných standartek a mírném tlaku hostujícího týmu,to byl naopak náš tým,který si vypracoval sto procentní šanci,kdy střídající mladíček Míša Křehlík se po vysunutí od Tomáše Chlupa výborně prosadil průnikem do vápna přes jednoho z hostujících obránců a naservíroval přízemní centr zhruba na hranici malého vápna,kde ho bohužel nedokázal trefit jinak dobře hrající Tomáš Chlup prakticky do prázdné branky.

Bohužel na toto utkání jsme postrádali hned trojici hráčů,kteří v posledních kolech patřili do základní jedenáctky a tak jsme museli trochu zamíchat sestavou.Co se týče samotného utkání,tak se nám příliš herně nepovedlo a určitě jsme v podzimní části podali v domácím prostředí nejhorší výkon,ale na druhou stranu nemůžu přehlídnout dobrý výkon soupeře,který se prezentoval dobrým fotbalem.Průběh utkání měl několik odlišných fází:1.Náš dobrý nástup v začátku utkání,kdy jsme měli aspoň jednu šanci využít ke vstřelení úvodní branky.2.Druhá půlka prvního poločasu však zcela patřila hostujícím hráčům,kteří svou převahu korunovali brankou.3.Na začátku druhého poločasu jsme přežili několik slibných šancích soupeře.4.Po vystřídání a přeskupení našich řad jsme se herně zvedli a dali důležitou vyrovnávající branku.5.V závěrečných minutách nás hosté zatlačili a byli nebezpeční zejména ze standartních situacích,ale nakonec to byl náš tým,který si vytvořil tu největší šanci ke skórování,ale bohužel jsme ji nevyužili.Přestože utkání jak už jsem výše psal nám ideálně nevyšlo,tak jsme druhý poločas zabojovali a o výsledek se prali do poslední minuty utkání a toho si cením.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:20.10. sobota 15:30 ROTAVA-N.ROLE

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1967 (1967 hl.)