FK N. ROLE  -  FK SKALNÁ         5 : 0 (1 : 0)

BRANKY: 40. Palivec, 60. a 62. T. Chlup, 69. Jak. Vodrážka, 72. Vaverka

ČK:   0 - 0      ŽK: 66. T. Chlup (kritika sudího)  -  37. Kirch (faul)

ROZHODČÍ: Čermák  -  Hromka, Řáda (bez delegáta)

SESTAVA:                                                           1 Krupička ml.

8 Valta             4 Palivec               5 Jak.Vodrážka                   3 L.Hájek

STŘÍDALI: 70. min. - 12 Košťál (Hopf), 74. min. - 13 Křehlík (L. Hájek), 74. min -14 Nitsch (T. Chlup), 78. min. - 23 Dittrich (Krupička ml.)

PŘIPRAVEN: Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Hájek D.(vedoucí týmu), Lisa J.(masér+zdravotník), Baloun J. (asistent trenéra)

I.POLOČAS

2.MIN.:Tomáš Chlup se doslova probil s míčem před branku,ale zakončit přesně už nedokázal,kdy střela z jeho kopačky šla těsně vedle tyče brankové konstrukce.

6.MIN.:Pěknou akci předvedli Tomášové Valta a Červík,kdy prvně jmenovaný po dobré zpětné přihrávce od druhého jmenovaného ve velkém vápně soupeře mířil pouze do náruče hostujícího brankáře.

8.MIN.:Je to až neuvěřitelné,ale už v osmé minutě jsme měli třetí vyloženou šanci a určitě to byla doposud šance největší,kdy po dobré akci po pravé straně se k míči zhruba v místě značky pokutového kopu dostal Jarda Vaverka,ale ačkoliv byl sám,tak jeho střela z “jedničky“ se mezi tři tyče nevešla.

16.MIN.:Hosté se připomněli dobrou a nebezpečnou střelou svého kapitána Holého,ale naštěstí jeho střela neskončila v naší síti.

22.MIN.:Další naše obrovská šance,kdy jsme se dostali do situace dva na jednoho,Jarda Vaverka postupoval s míčem proti jedinému obránci hostí a to mu ještě v dobrém náběhu sekundoval Tomáš Chlup,ale místo toho,aby Jarda vystřelil,kdy už byl ve stoprocentní šanci,tak hledal přihrávkou svého kolegu na hrotu našeho útoku,ale jeho přihrávka byla hodně moc nepovedená a bylo po šanci.

28.MIN.:Další rušnou situaci před brankou Skalné jsme si vytvořili po efektní střelbě nůžkami Tomáše Chlupa,kdy jeho střelba přes hlavu byla zablokována a následná sice pohotová,ale bohužel nepřesná hlavička Lukáše Hájka kýženou úvodní branku nepřinesla.

40.MIN.:Když už to vypadalo,že se diváci u novorolského rybníka branky do poločasové přestávky nedočkají,tak Marek Palivec zatočil míč z rohového kopu přímo do branky,kde sice byl dobře postaven hostující gólman Mácha,ale ten si nešťastným zákrokem sklepl míč za brankovou čáru,což velice dobře postřehl zkušený asistent rozhodčího Řáda - 1 : 0.

42.MIN.:Odchod do kabin mohl být ještě radostnější,kdy jsme během pár sekund z kopaček Tomáše Valty a Marka Palivce trefili břevno branky hostí!!

II.POLOČAS

50.MIN.:Po dobrém až trochu drzém uvolnění Marek Palivec z pozice těsně za hranicí velkého vápna vystřelil dobrý tvrdý projektil,kterému však pár centimetrů chybělo,aby se vešel mezi tři tyče a napnul síť.

60.MIN.:Martin Hopf z trestného kopu našel kapitána a dnešního oslavence („Ještě jednou gratuluju“) Lukáše Hnízdila,který hlavou poslal do šance Tomáše Chlupa,který tváří v tvář skalenskému brankáři nedal přízemní střelou ani tu nejmenší šanci - 2 : 0.

62.MIN.:Po pěkné vysunutí od Kuby Vodrážky si Tomáš Chlup pohrál z hostujícím stoperem Zádrapou přízemní střelou zvýšil na  - 3 : 0.

69.MIN.:Velmi dobře hrající Kuba Vodrážka svůj dobrý výkon korunoval pěknou křížnou střelou asi z třiceti metrů za kterou se hostující brankář natahoval marně - 4 : 0.

72.MIN.:Střídající Tomáš Košťál pohotově z autu vysunul Tomáše Chlupa,který velice přesně odcentroval míč (svou slabší levou nohou) přes brankáře hostů na zadní tyč,kde svedl vítězný souboj Jarda Vaverka a hlavou si přece jenom zapsal do střelecké listiny tohoto utkání - 5 : 0.

85.MIN.:Po centru ze standartní situace se na zadní tyči dobře prosadil Lukáš Hnízdil,kdy míč z jeho hlavy vymetl pavučinu z horního rohu hostující svatyně,ale hlavní rozhodčí pan Čermák odpískal faul jednomu z našich hráčů a připravil tak Lukáše o svůj vlastní dárek k narozeninám.

87.MIN.:Tomáš Valta po dobré individuální akci pálil křížnou přízemní střelou těsně vedle tyče hostující branky.

První poločas se nám sice z pohledu herní stránky povedl,ale z hlediska koncovky to byla velké bída,protože,kdybychom nebyli “PALIČI“,tak jsme mohli utkání rozhodnout již v první půlce.Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a po vstřelení druhé branky jsme utkání zcela ovládli a ještě jsme nějaké góly přidali. S výkonem kluků jsem byl velmi spokojen (až na ty spálené šance),užili jsme si po zápasovou radost (už jsme zase postupovali),ale také je potřeba spadnout na zem,protože při vší úctě k dnešnímu soupeři nás čeká příští týden v Nejdku trochu jiný “level“.

trenér P. Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 8. 9. sobota od 17:00 FK NEJDEK  -  FK N. ROLE

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?