ČK: 0-0               ŽK: 0-63.Červík (nesport.chování)

SESTAVA:                                                             1 Krupička ml.

2 Hopf                  8 Baloun (K)                   5 Krupička st.                 6 Hájek L.

4 Palivec                  9 Červík                   10 Chlup R.                       3 Karlík

STŘÍDALI:55.min.- 14 Štěpánek (Hopf),65.min.- 12 Nitsch (Hájek L.),73.min.-13 Valta (Chlup R.)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Lysa J. (zdravotník+masér),Hájek D.(vedoucí týmu)

ABSENCE:Hůlka(zranění),Ludvík (volno),Melichar V.(v trestu), Hnízdil (jiná aktivita),Ficík (zatím jen v tréninku)

I.POLOČAS

9.MIN.:Do první velké šance v utkání se dostal Karlík,který po pěkné přihrávce od Červíka postupoval sám na brankáře,ale bohužel v zakončení proti domácí jedničce neuspěl.

11.MIN.:Tentokrát dobrá akce našeho útočného dua,když Škarda dobře uvolnil Vaverku,který však tvrdým projektilem přestřelil branku domácích.

29.MIN.:Červík ideálně uvolnil Palivce,který sám před brankářem neuspěl,ale odražený míč se dostal R.Chlupovi,který vysunul do krajního prostoru Škardu,který přetaženým,prudkým a hlavně přesným centrem našel Červíka,který hlavou trefil ideálně-0:1.

31.MIN.:Opět po dobré akci jsme se dostali k zakončení,kdy se až neuvěřitelně během jedné akce v tutovce vystřídali čtyři hráči,ale ani Palivec,ani Škarda,ani Vaverka a ani Červík nedokázali prostřelit brankáře Zadňančina (posila domácích z Kraslic) a když ho překonali,tak trefili některého z domácích obránců na brankové čáře,bylo to neuvěřitelné a pro nezaujatého diváka až komické,do konce si myslím,že by si tato “akce“ zasloužila prezentovat na nově-borec na konec.

37.MIN.:Po trestném kopu Prokopa zpoza vápna se k vyraženému míči naším brankářem Krupičkou ml. dostal domácí Kabelka,ale svou obrovskou šanci do slova zazdil.

39.MIN.:Po dobrém napadání a důrazu se k míči dostal Červík,ale střela z voleje a v pádu letěla nad břevno domácí svatyně.

43.MIN.:Na kolmici do středu naší obrany si naběhl špatně pokrytý Vázler a přesnou přízemní střelou z hranice velkého vápna k tyči srovnal stav utkání-1:1.

I.POLOČAS

47.MIN.:Po zmatku v našem vápně se dostal k míči Vázler,kdy se pokusil o centr prakticky s autové čáry,centr se mu sice nepovedl,ale k překvapení všech vzduchem zaplaval pro domácí tak šťastně,že si na zadní tyči našel cestu do branky-2:1.

50-84.MIN.:Po vstřelení druhé branky domácím hráčem se hra přelívala nahoru-dolu,kdy se do velkých šancích dostávali jak domácí fotbalisté,tak i naši fotbalisté,kteří mohli srovnat stav skóre,ale v dobrých pozicích zklamali jednou Škarda a dvakrát Palivec.

85.MIN.:Po vysunutí stopera Balouna na hrot jsme se radovali s vyrovnávající branky,kdy po vyhraném hlavičkovém souboji Červíka Baloun z blízka skoro protrhl síť,ale branka bohužel nebyla uznána pro postavení mimo hru (myslím,že toto rozhodnutí pánů sudích bylo v pořádku).

89.MIN.:Kalich hořkosti jsme si museli vypít do dna těsně před závěrečným hvizdem pana Hodače,kdy hosté dokonale využili rozhození naší obrany,kdy po přihrávce Havla Vázler pohodlně skóroval do prázdné brány-3:1.

Těžko se hodnotí toto utkání,kdy jsme nebyli určitě horším týmem (kdybychom vedli o poločasu o tři branky,tak se nikdo nemohl divit),kluci po většinu utkání podali dobrý výkon,ale to co jsme v tomto utkání dokázali zahodit,to je opravdu trestuhodné a soupeř,který prakticky první poločas do slova výsledkově přežil,nám dal tvrdou lekci z produktivity (respektive exbaníkovský Vázler).I přes naši prohru a neuznaný gól musím pochválit pány rozhodčí v čele s hlavním panem Hodačem,kteří podle mě odpískali velmi dobré utkání (tak zvanou rovinu) a přál bych si,abych takových utkání zvládali rozhodčí co nejvíce.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:3.9. sobota 17:00 N.ROLE-BŘEZOVÁ (10.kolo)

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?