Dnešní datum: 20. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* MLADŠÍ ŽÁCI

Vydáno dne 28. 09. 2011 (1532 přečtení)

MLADŠÍ ŽÁCI A JEJICH NÁROČNÝ TÝDEN

Mladší žáci měli tento týden velmi našlapaný program, když odehráli za posledních čtyři dny šest utkání, dvě v krajském přeboru mladších žáků, kde hrajeme společně s Chodovem a čtyři v okresním přeboru.

V krajském přeboru jsme na pátém místě, máme na kontě dva vítězné zápasy, kdy první byl hned na začátku proti Aši a druhý vítězný zápas byl tuto neděli na půdě Hvězdy Cheb, kde po dobrém výkonu kluci vyhráli zcela zaslouženě 6 : 3. Tento zápas byl zahájením naší čtyřdenní zápasové šňůry a zahájení to bylo velice dobré.

V úterý jsme hráli jak krajský přebor v Chodově proti Fr. Lázním, tak ve stejný čas jsme doma přivítali v okresním přeboru Lomnici a Loket. Proto jsme museli tedy náš tým rozdělit, šest hráčů jelo do Chodova a ostatní hráli doma, v domácím prostředí také nastoupili oba hráči, David Poláček a Roman Zaňka, kteří jsou na střídavý star v Karlových Varech, kde hrají žákovskou ligu, tato posila byla vítaným pomocníkem a tak jsme v prvním zápase odehráli vyrovnaný zápas proti Lomnici, která jednoznačně okresní přebor vede a o zaslouženou remízu jsme přišli těsně před koncem utkání, výsledek 2 : 3, je ale povzbuzením do dalších zápasů proti favoritu soutěže, kterým Lomnice bezesporu je. Druhý domácí zápas byl již méně náročný a po jednoznačné převaze našeho týmu jsme si připsali výhru 10 : 1 nad Loktem.

Ve stejný čas se druhá část našeho týmu postavila v Chodově proti Fr. Lázním, které jsme již v krajské soutěži potkali a to na jejich půdě, kde jsme odehráli asi zatím jeden z nejlepších zápasů v krajské soutěži a přivezli jsme si jeden bod za remízu 1:1, dalo se tedy předpokládat, že i tento zápas bude kvalitní, ale jaké bylo překvapení, když jsme hned v úvodu – v první minutě již prohrávali 0 : 2 !!! Kluci a to jak naši, tak chodovští zabojovali a po urputném boji opět brali jeden bod za remízu 6 : 6.

Hned následující den nás opět čekal zápas okresního přeboru a to na půdě Kr. Poříčí, kde jsme ještě odehráli i zápas proti D.Rychnovu.  Tyto dva zápasy jsme odehráli na umělé trávě a to je asi pro naše kluky prokletí, umělka nám prostě nejde !! První zápas proti D.Rychnovu, který nehraje žádný kombinační fotbal, ale pouze nakopává dlouhé míče a pak se snaží dorážet, byl utrpení, raději nebudu komentovat některé zákroky, které dle mého nemají na hřišti v této věkové kategorii co dělat, ale i s takovou hrou se musíme vyrovnat. Téměř celý zapas jsme měli převahu, ale naše zahozené šance nás v závěru hodně mrzeli, kluci se snažili hrát svůj kombinační fotbal, ale tvrdě naráželi do nekompromisní obrany soupeře a tak nakonec jsme tento „ukopaný“ zápas dotáhli alespoň do remízy 2 : 2. Druhý zápas jsme chtěli hrát svoji hru proti technicky lepšímu soupeři, než byl D.Rychnov a i se nám to ze začátku dařilo, ale zase tady bylo několik promarněných šancí a také vypouštění obranné činnosti a za to nás soupeř nekompromisně trestal. Po výsledku 5 : 2 jsme  utrpěli  naší čtvrtou porážku v okresním přeboru, kde máme odehráno již čtrnáct zápasů. Na závěr musím vyzdvihnout výkon našeho brankáře, který ač kvalitní útočník, tak se dobře vyrovnal i s úlohou brankáře Sváťo byl jsi dobrej !!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Martin Rais | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)