HRÁNO: 19. března 2011, 9:00 na UMT v Ostrově

BRANKY : 11. a 30. Chlup T., 74. Hájek. - 54. ?

SESTAVA:                                                           Krupička ml.

Vaverka                Chlup T.

STŘÍDAL: 46. Křehlík (Karlík)

ABSENCE: Ficík, M.Hejna, Štěpánek, Melichar P., Kučaba, Zahálka, Baloun, Chlup R.,Hopf,Skopový

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

11.MIN.:Hned v první vážnější akci zápasu nezaváhal T. Chlup po pěkném centru Nitsche a přehodil loketského brnkáře - 1 : 0

29.MIN.: Po chybě hostujících záložníků vyslal Palivec do samostatného nájezdu T. Chlupa, ale ten svoji "gólovku" proměnit nedokázal!

30.MIN.: Hned o minutu později se opakuje stejný scénář, jen s tím rozdílem, že Tomáše do sóla poslal Karlík. Tentokrát již "nájezdník" nezaváhal a střelou po zemi zvýšil na - 2 : 0

32.MIN.:Po pěkné akci Nitsch - Hájek - Vaverka se posledně jmenovaný dokázal kličkou uvolnit a jeho střela jen těsně minula šibenici loketské branky.

47.MIN.:Pěknou střelu Palivce vyráží gólman na roh.

48.MIN.:Z následujícího rohového kopu měl velkou šanci stoper Melichar, ale jeho dorážka šla vedle branky.

49.MIN.:V další šanci namířil Vaverka pouze do loketského obránce

54.MIN.:Znovu zafungovalo známé "nedáš - dostaneš", když po špatném odkopu našeho gólmana a chybnému rozestavení našich obránců se dostali hosté do zakončení a dali ze své první střely na branku gól - 2 : 1

74.MIN.:Červík krásným pasem vysunul Hnízdila, který ostrou přízemní přihrávkou našel před brankou osamoceného Hájka, který ze tří metrů proměňuje - 3 : 1

80.MIN.:Opět Hájek se dostal středem obrany k zakončení, ale zvolil špatnou variantu a trefuje pouze gólmana

K poslednímu přípravnému utkání s Loktem jsme nastoupili pouze s dvanácti hráči,což na generálku před mistrovským utkání je zarážející,ale bohužel s tímto jevem se asi budeme setkávat v jarní sezóně častěji,jelikož náš už dosti úzký kádr dostal další ránu v podobě dvou zraněných hráčů,kteří pravděpodobně do jarních bojů asi ani nezasáhnou (Martin Hopf-zlomenina klíční kosti,Venda Skopový-meniskus+křížový vaz kolena-dvě operace).První poločas jsme hráli především dobře dozadu,kdy jsme soupeře nepustili do žádné brankové příležitosti.Hra dopředu nebyla zcela ideální,přesto jsme si vytvořili tři velké příležitosti,dvě z nich proměnili a zaslouženě tak vyhráli první poločas dvoubrankovým rozdílem.Druhý poločas byl z naší strany nepovedený,kdy naše defenzíva byla místy velmi nedůsledná a v naší hře dopředu bylo až neuvěřitelné množství nepřesnosti,kdy remízový výsledek dokonale vyjadřuje poměr sil na hřišti ve druhém poločasu.Příští týden hostíme na umělce v Ostrově lídra tabulky z Horního Slavkova a určitě nás čeká mnohem těžší utkání a nevím jestli by náš dnešní výkon na soupeře stačil?Na druhou stranu,ale pokud se “sejdeme“,tak si myslím,že jsme v naší soutěži schopni porazit každého,spíše záleží na přístupu hráčů jak k utkání,tak zejména u některých jedinců přístupem před samotným utkání!

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 27. března, 11:00 FK N. ROLE - H. SLAVKOV první mistrovké utkání(hraje se UMT OSTROV)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?