Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* ST.ROLE-OPĚT HLOUPÁ PROHRA

Vydáno dne 20. 09. 2010 (1924 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:19.9. středa 16:30

ST.ROLE"B"-N.ROLE 3:2 (2:0)

BRANKY:16.Vašíček,28.Voborský,69.Pleva-49.Vaverka,65.Baloun

ČK: 0-0   ŽK: ?-53.Červík,59.R.Chlup

ROZHODČÍ: Chrástecký-Šmat R., Hrnčál (Mlčoch)

SESTAVA:                                       Krupička ml.

Hopf        Švéda      Baloun (K)      Melichar V.

Kučaba       Červík     Chlup R.         Palivec

Chlup T.             Vaverka

STŘÍDALI: 66.Krupička st.(Baloun),78. Skopový (Vaverka),78. Dušek (Palivec)

PŘIPRAVENI: Horník (náhradní brankář),Hájek L.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE:Hájek Dav.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Firbas(práce), Hišem (zranění),Nitsch (zranění), Hnízdil (zranění), Chára(?),Štěpánek (práce)

16.MIN.:Domací Vašíček z trestného kopu překvapil umístěnou,avšak nedůraznou střelou v poslední době dobře chytajícího Krupičku ml.,který určitě po úvodním gólu neměl zcela čisté svědomí-1:0.

25.MIN.:Dobrá akce T.Chlupa v krajním prostoru,který centrem našel Červíka,ten však v těžké pozici před brankou netrefil ideálně.

28.MIN.:Nezachycený náběh domácího Plevy do krajního prostoru,domácí fotbalista uvolnil kolegu Voborského,který si už s velkou šancí poradil s rutinou,když si pohrál s naší obranou a pohodlně zvýšil vedení domácích-2:0.

34.MIN.:Opět po naší nedůslednosti v defenzivní činnosti,zkušený Voborský unikl po pravé straně,centrem našel spoluhráče,jeho zakončení však stoper Švéda na brankové čáře stačil odkopnout do bezpečí.

49.MIN.:Po dobrém důrazu našich útočníků,se po spolupráci Červíka s T.Chlupem k míči dostal Vaverka,který svou sice nepříliš prudkou,ale za to dokonale přesnou střelu biliárově o dvě tyče poslal za záda domácího brankáře-2:1.

58.MIN.:T.Chlup po dobrém pasu postupoval zcela sám proti domácímu brankáři,udělal mu dlouhou kličku,na což domácí poslední instance zareagovala zcela jasným faulem,avšak pan rozhodčí místo zcela jasné červené karty vytáhl žetonek barvy žluté a nařídil trestný kop proti brance domácích.R.Chlup dobře po zemi obstřelil zeď,ale jeho pokus domácí Kolbaba vytěsnil na rohový kop.

65.MIN.:Po dobře zahraném rohovém kopu R.Chlupa a hlavičce důrazného Balouna bylo srovnáno-2:2.

66.MIN.:Červík dobře potáhl míč po vápně,přihrávkou našel v krajním prostoru Palivce,který svůj tvrdý projektil z těžkého úhlu opřel pouze o tyčku domácí konstrukce. 68.MIN.:Asi zlomový moment v utkání,kdy byl zcela evidentně ve výskoku faulován Červík a pan rozhodčí Chrástecký nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu.K exekuci se postavil Vaverka,ale penaltu kopl hodně špatně a nechtěně tak proslavil domácího brankáře.

69.MIN.:Po centru z trestného kopu se hlavou trefuje domácí Pleva a strhává tak vedení na stranu domácího souboru-3:2.

87.MIN.:Po centru se hlavou po dobrém důrazu prosadil Červík,ale jeho hlavičku z brankové čáry stačil jeden z domácích hráčů odkopnout na rohový kop.Z následného rohu se do stoprocentní šance dostal střídající Dušek,ale jeho hlavička z malého vápna mířila nad břevno domácí svatyně.

90.MIN.:Poslední zoufalý nápor našich barev,kdy Švéda vybojoval odražený balón,ihned ho vrátil dobrým centrem zpět do vápna,kde našel hlavu Červíka,ale ten bohužel opět ze stoprocentní šance přestřelil.

Mezirolské derby se neslo jak už bývá pro nás v posledních týdnech zvykem rozdílnými poločasy,kdy ten první ovládli domácí borci a ten druhý naši kluci.Bohužel se asi budu opakovat,ale opět nemůžu klukům nic vyčíst,protože jsme soupeře druhý poločas doslova přejeli,ale ta naše koncovka…. .Dnešní porážka mě mrzí i z toho pohledu,že přestože se domácí značně posílili o hráče prvního týmu,přesto jsme je druhý poločas přehráli jak herně,tak pohybem a hlavně kdybychom nastříleli pět,šest branek tak se nikdo nemohl divit.K panu rozhodčímu se vyjadřovat nebudu,přesto si nemůžu odpustit poznámku,že doteď jsem si myslel ,že pravidla jsou jenom jedny,přesto však si musíme přiznat,že utkání jsme si prohráli zcela sami. Nedá se nic dělat,budeme se muset otřepat a z příštího utkání vytěžit tři body,nebo si opět zaděláme na problémy.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 25.9. 16:30 N.Role-Chýše

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)