BRANKY: 68.z pen. a 90.Chlup T.,66.Hnízdil, 87.Švéda-4.Liška

SESTAVA:                                              Krupička ml.

PŘIPRAVENI: Horník (náhradní brankář)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek D.(zatím jen v tréninku), Ficík (zranění), Hájek L. (zranění), Melichar P.(zranění), Hejna M.(zranění), Štěpánek (práce), Chlup R.(zranění), Hišem (zranění), Vaverka (práce),Nitsch (zranění), Kučaba (dovolená), Chára(?),Melichar V.(nemoc),Firbas(?)

I.POLOČAS

4.MIN.:Na dlouhý pas hostů si naběhl trestuhodně neobsazený Liška,proti kterému vyběhl stoper Baloun,ale bohužel podklouzl a z toho již zmiňovaný Jáchymovský útočníkprofitoval,kdy balón prostrčil přes vyběhnutého Novorolského brankáře do naší sítě-0:1.

26.MIN.:Palivec vybojoval u autové čáry míč,uvolnil se a přesným centrem našel na penaltě Duška,který dobře zpracoval na hrudník,ale bohužel zakončení se mu nepovedlo,kdy balón putoval vysoko nad branku Jáchymova.

28.MIN.: Po sporném momentu pan rozhodčí Fiala nařídil proti našim barvám přímý kop těsně za hranicí velkého vápna,k nadějné standartce pro hostující tým se postavil zkušený Hellmich,ale bohudík naložil se šancí hodně špatně.

36.MIN.:Po chybě Balouna (podskočil míč) se dostal do slibné šance hostující Kostka,ale ani na dvakrát Krupičku v domácí brance nepřekonal.

40.MIN.:Na přetažený rohový kop zahrávaný T.Chlupem,si na zadní tyči počkal Dušek,ale bohužel jeho dobrá střela z voleje si cestu mezi tři tyče nenašla.

II.POLOČAS

66.MIN.:Hopf uličkou našel před velkým vápnem Hnízdila,který se s míčem otočil a vypálil na branku,jeho střela mířící do prostřed brány však skončila za zády překvapeného hostujícího brankáře-1:1.

68.MIN.:T.Chlup poslal kolmou přihrávkou do šance Hnízdila,kterého ale do slova sestřelil brankář Suttte a rozhodčí Fiala na signalizaci svého asistenta odpískal pokutový kop.K exekuci penalty se postavil T.Chlup a přesnou střelou nedal gólmanovi Jáchymova šanci-2:1.

74.MIN.:T.Chlup uvolnil po lajně Palivce,který dobrým centrem našel hlavu kapitána Hnízdila,který však v záklonu přestřelil.

83.MIN.:Baloun dobře zatáhl míč,ideálně našel před vápnem Palivce,který chvíli podržel a počkal na naběhnutého stopera Švédu,který za svůj dlouhý náběh byl odměněn krásnou střelou,která od břevna zapadla za brankovou čáru a prakticky o osudu utkání bylo rozhodnuto-3:1.

90.MIN.:Po podskočení dlouhého výkopu Krupičky ml.jedním z hostujících obránců se dostal k míči T.Chlup,který potrestal zaváhání hostujícího brankáře (Sutte vyrazil na centr),kdy umístěnou střelou do protipohybu hostujícího gólmana stanovil konečné skóre utkání-4:1.

Pro první utkání jsme horko těžko doslova lepili sestavu,když spoustu hráčů je zraněných a nepřítomných z různých důvodů.První poločas byl z naší strany zakřiknutý,kdy nám především scházelo větší nasazení,ale druhý poločas byl už byl dobrý,kdy jsme zejména přidali na pohybu,soupeř začal trošku fyzicky ztrácet a postupně jsme utkání zlomili v náš prospěch.Klukům chci poděkovat za předvedený výkon,zejména za druhý poločas,kdy bylo vidět,že někteří hráči hrají na krev,ale kluci našli to pravé fotbalové srdíčko a po zásluze mohli jít oslavit tři body.Stínem utkání je zranění našeho kapitána Hnízdila,který bohužel na nějakou dobu rozšíří už dost tak velký zástup zraněných hráčů a jak to vypadá asi nás čeká dost těžký podzim,pokud by mělo přijít ještě jedno dvě zranění,tak už opravdu nevím.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 21.8. 17:00 H.Slavkov-N.Role (1.kolo)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?