Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* ST.ROLE"B":KONEČNĚ VÍTĚZSTVÍ

Vydáno dne 13. 06. 2010 (1545 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:12.6. sobota 17:00

N.ROLE-ST.ROLE 3:1(1:0)

BRANKY:23.Nitsch,58.T.Chlup,60.Šourek-70.Faber

ČK: 0-0       ŽK: T.Chlup-?

ROZHODČÍ: Fiala- Bušek,Sliacký (Tomášek)

SESTAVA:                                       Krupička ml.

Hnízdil(K)    Švéda Krupička st.     Nitsch

Kučaba        Chlup R. Palivec    Skopový

Šourek        Chlup T.

STŘÍDALI:46.Vaverka (Skopový),65.Vodrážka (Palivec),66.Dušek (Kučaba)

REALIZAČNÍ TÝM:Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér),Lisa(zdravotník,masér)

ABSENCE:Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím jen v tréninku),Hopf(zranění), Melichar (zranění), Hejna (zranění), Janovský (v trestu-ČK), Štěpánek (práce), Ficík (zranění), Šedivec (?),Baloun(volno)

23.MIN.:Centrovaný trestný kop Nitsche (asi ze 4O metrů) překvapivě skončil až za zády hostujícího Nádlera,kdy starolskému brankáři míč proklouzl mezi rukavicemi-1:0.

25.MIN.:Po špatně zahraném ofsajd-systému hostů,běžel Šourek sám na brankáře,ale v v posledním okamžiku si míč ukopl,brankář hostů stačil balón vyrazit,ještě se o dorážku pokusil T.Chlup,ale jeho střelu jeden z obránců zblokoval na rohový kop.

34.MIN.:Po chybě (nedůrazu) Palivce,se hosté dostali do své největší šance v prvním poločase,kdy jeden z hostujících hráčů nastřelil tyčku naší brankové konstrukce.

38.MIN.:Po ideálním uvolněním od R.Chlupa a klapnutí hostující ofsajdové pasti naprázdno se Šourek řítil sám na starolského brankáře,ale v rozhodujícím momentu (při pokus o kličku) uklouzl a bylo bohužel po naší největší šanci v prvním poločase.

58.MIN.:Po narážečce R.Chlupa s Šourkem prvně jmenovaný vysunul “českou uličkou“ T.Chlupa,který svůj únik s přehledem zakončil obstřelem hostujícího Nádlera-2:0.

60.MIN.:Prakticky hned po rozehrávce na středovém kruhu nechali hosté neobsazené naše dva útočné hroty,kdy T.Chlup ideální přihrávkou uvolnil Šourka a ten už konečně i když z tečí potvrdil roli kanonýra,kdy po třetí v utkání rozvlnil hostující síť-3:0.

66.MIN.:Kučaba si od pravé lajny ideálně naběhl za obrannou linii hostů na pěknou přihrávku od Šourka,ale bohužel v obrovské šanci zklamal,jelikož pouze nastřelil hostujícího gólmana.

70.MIN.:Hosté se vrátili do utkání,kdy po rohovém kopu hlavou skóroval zcela osamocený Faber,kdy ani Krupička ml. v naší brance (poslední dobou chytající v dobré formě) neměl úplně čisté svědomí po nepříliš prudkém a neumístěném zakončení starolského hráče-3:1.

K mezirolskému derby jsme nastoupili oproti poslednímu utkání v trošku odlišné sestavě,kdy to však na výkonu nebylo znát,naopak kluci zahráli velmi dobře.Naše hra byla dobrá,kdy jsme hlavně využívali toho,že starolská obranná čtyřka hrála v“lajně“,z čehož jsme vytěžili spoustu přihrávek do gólových šancích.Samozřejmě,že nám utkání ukázalo i naše slabé stránky a to zejména bránění standartní situace před naší brankou (nedůrazné obsazení či dohrání situace) a již tradičně jsme potřebovali příliš mnoho šancí na vstřelení branky.Přesto všechno utkání nám celkově vyšlo,kdy jsme dobře pracovali v defenzívě a v ofenzívě jsme soupeře zcela jednoznačně přehrávali.Dle mého názoru jsme zaslouženě vyhráli,kluci ukázali,že když chtějí tak umějí a za výkon v dnešním utkání mi nezbývá nic jiného než kluky pochválit.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 26.kolo: DRMOUL-N.ROLE 19.6.sobota 15:00 (možná změna v 17:00)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)