* DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ V DERBY

Vydáno dne 30. 05. 2010 (1421 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ: 29. 5.  sobota od 17:00

FK N. ROLE  -  SPARTAK CHODOV „B“  6 : 1    (1 : 0)

BRANKY: 51. a 77. Vodrážka, 35. Chlup T., 48. Šourek, 60. Palivec, 66. Štěpánek  -  85. Smolka

ČK: 0 - 0      ŽK: 0 : 1

ROZHODČÍ: Bušek - Vasilko, Fiala (Tomášek)

SESTAVA:

Krupička ml.

Hnízdil(K)    Švéda   Baloun    Hopf

Vodrážka    Chlup R.   Palivec  Nitsch

Šourek  Chlup T.

STŘÍDALI: 64. Štěpánek (Chlup R.), 70. Dušek (Švéda), 74. Skopový (Chlup T.)

PŘIPRAVENI: Ficík, Kučaba

REALIZAČNÍ TÝM: Hájek D.(vedoucí týmu), Vakeš P.(trenér), Lisa J.(zdravotník, masér), Kotek R.(as.trenéra)

ABSENCE: Hájek (zatím jen v tréninku), Kotek (zatím jen v tréninku), Melichar (zranění), Hejna (zranění), Janovský (dorost), Vaverka (v trestu - ČK), Ficík (zranění), Šedivec (?), Krupička st. (volno)

I.POLOČAS

14. MIN.: Po dobře zahraném trestném kopu Nitschem na zadní tyč se dobré šance dostal Hnízdil,ale hlavou mířil mimo branky.

17. MIN.:K zahrávání přímého kopu z nadějné vzdálenosti se ujal Vodrážka,jeho tečovaná střela skončila na tyči,k balónu se nejrychleji dostal kapitán Hnízdil,ale jeho ukvapený pokus z nelehké pozice se spíše podobal odkopu,než střeleckému zakončení.

31. MIN.:Do velké šance jsme se dostali po chybě hostujícího brankáře Frány (jinak povoláním hráče),po skrumáži se míč dostal k Hnízdilovi,ten sice zamířil mezi tři tyče,ale jeho pokus trefil ležícího Palivce,ten střelu zpomalil a jeden z chodovských obránců stačil míč odkopem poslat do bezpečí.

35. MIN.: Po akci R.Chlupa a Hnízdila se do brejku dostal T.Chlup ,který svůj samostatný únik z úhlu zakončil dobrým obstřelem k vzdálenější tyči proti dobře vyběhnutému Fránovi – 1 : 0.

II.POLOČAS

48. MIN.:Tři minutky po přestávce přišel asi rozhodující moment v utkání,kdy po chybě hostujícího Kolaříka,Baloun vybojoval míč a svou milimetrovou přihrávkou ideálně vysunul Šourka,který pohotově zakončil kolem vybíhajícího chodovského gólmana – 2 : 0.

51. MIN.:Po dlouhém odkopu se k míči dostal Šourek,uvolnil na hraně ofsajdu nabíhajícího Vodrážku,který sice trošku s potíži,ale přesto dostal míč po třetí do hostující sítě – 3 : 0.

58. MIN.:Po průniku Šourka do vápna,byl jmenovaný do slova sestřelen k zemi,ale opět jsme se přesvědčili,že penalta je,až když ji rozhodčí pískne,ale bohužel tento evidentně jasný zákrok páni rozhodčí neviděli.

60. MIN.:K individuální akci se nadechl mladíček Palivec,pronikl vápnem přes tři hostující hráče a zakončil k tyči proti zcela bezmocnému Fránov i – 4 : 0.

65. MIN.:Velkou šanci po střeleckém pokusu hostů z Chodova zmařil odkopem na brankové čáře dobře postavený Palivec.

66. MIN.:Ve středu hřiště se dostal k balónu čerstvý Štěpánek,vysunul do krajního prostoru T.Chlupa, ten pronikl do vápna, zpětnou přihrávkou vrátil Štěpánkovi a “spasitel“ nezaváhal,kdy jeho přízemní střelecký pokus skončil u tyčky Chodovské branky - 5 : 0.

77. MIN.:Po odraženém balónu se dostal Vodrážka tváří v tvář hostujícímu Fránovi a svou velkou šanci s přehledem proměnil    6 : 0.

85. MIN.:Po krátké rozehrávce od naší branky,se míč díky terénu odrazil od ruky Hopfa a rozhodčí Bušek nařídil přímý kop těsně za hranicí velkého vápna. K jeho exekuci se postavil exdivizní Smolka a svým ukázkově zahraným trestným kopem kolem zdi nedopřál jinak v pohodě chytajícímu Krupičkovi čisté konto – 6 : 1.

Přestože soupeř nepřijel v ideální sestavě,tak jsme se první poločas velmi trápili,když nám vázla kombinace a soupeř nás svou taktickou a místy až uspávající hrou potrápil.Druhý poločas jsme zlepšili pohyb a po vstřelení dvou rychlých branek se soupeř prakticky odevzdal a mi si tak v poklidu došli pro cenné body  v boji o záchranu.Klukům musím samozřejmě poděkovat za dobrý výkon,zejména ve druhém poločase a jsem velice rád,že toto velice emotivní utkání dopadlo bez zranění a velkých emocí.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:  24. kolo: SKF KRASLICE  -  FK N. ROLE  5. 6. sobota  od 17:00

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?