HRÁNO: 13.Března 9:00 na umělé trávě v Ostrově

SESTAVA:                                             Šourek Mir.

Nitsch,Palivec,Baloun,Hájek L.

Hnízdil (K) ,Šourek Mar.

STŘÍDALI:Firbas,T.Chlup,Vaverka,Kučaba

I.POLOČAS

3.MIN.: Hned na začátku utkání se dostal do dobré šance Hnízdil kterého uvolnil Baloun,ale jeho nedůraznou střelu brankář Kolesnáč pomocí tyče vytlačil na rohový kop.

14.MIN.: O deset minut později jsme zahodili další velkou šanci,kdy tentokrát nezamířil přesně Baloun po ideálním uvolnění od Mar.Šourka.

22.MIN:K odraženému balónu se dostal mladý Palivec,ale jeho projektil ze 30 metrů si cestu mezi tři tyče nenašel.

23.MIN:Po chybné rozehrávce Loketského brankáře se dostal k odraženému míči L.Hájek,ale bohužel netrefil prakticky prázdnou branku soupeře.

32.MIN.: Kapitán Hnízdil se po dobré přihrávce z hloubi pole opět dostal do dobré palebné pozice před brankou soupeře,ale jeho pokus opět neskončil v síti za první poločas asi nejvíce vytíženého hráče na hřišti-brankáře Kolesnáče.

33.MIN.:Po zahození několika našich obrovských šancí se dostal k brejku soupeř a my můžeme poděkovat Mir.Šourkovi,který svým výborným zákrokem zmařil největší šanci soupeře za první poločas

II.POLOČAS

49.MIN.:Po akci Balouna se odráženému míči dostal Mar.Šourek a jeho dorážka z první “béčkem“skončila v síti-0:1.

53.MIN.:Mir.Šourek se blýskl dobrým zákrokem po velmi nebezpečné střele jednoho z Loketských hráčů.

78.MIN.: Samostatný nájezd soupeře opět likviduje Novorolský brankář.

84.MIN.: Do třetice vytasil výborný zákrok Mir.Šourek,který opět zneškodnil samostatný brejk soupeře.

85.MIN.:Na hranici vápna se uvolnil T.Chlup,ale jeho dobrá prudká střela skončila těsně nad břevnem soupeřovi svatyně.

86.MIN.:Hopf dloubnutím uvolnil T.Chlupa,který zpracoval,po krátké kličce střelou nedal Loketské dvojce v brance soupeře šanci-0:2.

88.MIN.:Nakonec dvě minuty před koncem se gólového zápisu do statistiky dostal i soupeř,který využil“zaspání“našeho pomezního rozhodčího a z bezprostřední blízkosti zcela osamocený Loketský útočník snížil na -1:2.

90.MIN.:Poslední slovo jsme měli nakonec my,kdy po přihrávce T.Chlupa se dostal ke koncovce Mar.Šourek,který z velkého úhlu upravil skóre pro naše barvy na-1:3.

Utkání opět musím hodnotit ze dvou polovin, jelikož v prvním poločase hra byla dobrá, zcela jasně jsme přehrávali soupeře a od několika gólového vedení nás připravilo jenom zahazování obrovských šancí před brankou soupeře. V druhém poločase už jsme rozhodně nediktovali tempo hry,ale byl to naopak soupeř,který byli po většinu druhé pětačtyřicetiminutovky lepším týmem,ale paradoxně to byl náš tým,který byl lepší v koncovce,takže jsme vyhráli. Ze hrou ve druhém poločase určitě nemůžeme být spokojeni,jelikož se opět ukázalo,že pokud je soupeř papírově slabší,tak se přizpůsobíme jeho hře na místo toho,abychom ho přehráli a drželi dirigentskou taktovku v utkání zcela pevně ve svých rukou. Nejlepším hráčem našeho týmu byl zcela jednoznačně Míra Šourek, který ačkoliv“povoláním“záložník podal v naší brance vynikající výkon,kdy jsme prakticky nepocítili nepřítomnost našich zraněných brankářů a všechny nás překvapil svými gólmanskými parádami.Také bych chtěl poděkovat D.Hájkovi ,který se zhostil odpískání utkání za nepřítomného delegovaného rozhodčího a na to,že to bylo poprvé tak utkání odpískal s přehledem.

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:20.Března 17: 00 B.SOKOLOV (U-19)-N.ROLE (v Sokolově)

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 106 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?