BRANKY:11.vlastní(Chlup),24.Lungu-18.Baloun,47.Vaverka

ČK:0-0                                  ŽK:-36.Šourek,61Ficík,61Hnízdil,89.Chlup

ROZHODČÍ:Balhar-Mělničuk,Šmat R.(Vošmik)

SESTAVA:                                         Střímelský

Šourek,Baloun

STŘÍDALI: 83.Krupička st.(Ondráček),88.Hejna(Vaverka)

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku),Firbas(nemoc), Valjent(zranění),Štěpánek(práce),Krupička ml.(nemoc),Dulík(?),Melichar(nemoc), Janovský(nastoupil za dorost),Nitsch(práce),Vodrážka(zranění)

Do utkání dvou ohrožených týmů jsme vstoupili ve 3.min. dobrou akcí po ose Šourek,Kučaba,Chlup,Šourek,kterou posledně jmenovaný zakončil tvrdou střelou,která však šla těsně nad.Ve 4.min. dali o sobě vědět domácí,když naivní zpětnou přihrávku Hnízdila vystihl domácí Kaššai,který byl však dobře odstaven nestárnoucím Krupičkou.V 7.min po rohovém kopu Šourka se dostal k zakončení Ficík,ale jeho“hlavičku“ vytěsnil domácí Ondrášek(při neúčasti domácího brankáře zaskakující v domácí brance).V 11.min. jsme si vybrali smolnou chvilku v utkání,kdy se po rohovém kopu dostal ke střele Chebský Wolf a jeho střela po nastřelení Chlupa mířila do protipohybu brankáře Střímelského-1:0.V 17.min. jsme přežili velkou šanci domácích,když se Chebský hráč dostal přes tři naše hráče bránící naši pravou stranu.V18.min. se po dlouhém pasu k míči prodral Kučaba,který v těžké pozici přiklepl Balounovi,který křížnou biliárovou střelou srovnal-1:1.Ve 24.min. se opět hosté ujali vedení,kdy po centru z trestného kopu a nedůsledného pokrytí našich hráčů(i gólmana Střímeského),se ke gólové hlavičce dostal jeden z nejmenších domácích hráčů(Lungu)-2:1.V 33.min. asi přišel rozhodující moment utkání,kdy po chybě stopera Švédy se řítil na Střímelského domácí Kaššai,avšak jeho“samostatný nájezd“ ukončil bravurním zákrokem Novorolský strážce svatyně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili z mnohem větší chutí,což se projevilo hned ve 47.min. kdy po dobrém přenesení Chlupa,se Kučaba zbavil Chebského Nového a vybídl ke skórování Vaverku(Hnízdil výborně odclonil domácího stopera) a ten nabídkou nepohrdl a svou střelou z“jedničky“ vyrovnal-2:2.Od této vyrovnávající branky se do zápasu více než bývá zvykem vložili páni arbitři,kdy se více hra přerušovala,žlutilo se,ale přesto jsme to byli mi,kteří jsme měli blíže ke vstřelení vítězné branky,ale buď akce končili nepřesností,až neuvěřitelně často mávaným postavením mimo hru a nebo útočnými fauli(?).Vrcholem všeho bylo udělení dvou žlutých karet za protesty,které následovali po špatně posouzeném zahrávání rohového kopu a hlavně po sportovním přiznání domácího hráče k teči,přesto neomylný pan rozhodčí Balhar si asi musel dokázat,že pravdu má jenom on.Chebský domácí tým se prakticky celý druhý poločas do šancí dostával hlavně po zahrávání velmi mnoha standartních situací,kdy odpískání některých z nich viděl asi jen pan“neomylný“.

K tomuto utkání jsme odjeli pouze se třinácti hráči,když opět někteří z nich nastupují jen se sebezapřením .Utkání bych zhodnotil asi takto:v první poločase jsme určitě nehráli takovou hru,kterou bych si představoval(špatný pohyb bez míče,nedůraz v osobních soubojích a spousta zbytečných ztrát balónů).Do druhého poločasu jsme trošku zamixovali sestavou,ale hlavně jsme hráli s mnohem větší chutí a nasazením a určitě jsme byli v druhé půli lepším týmem.Klukům musím poděkovat za dobrý výkon,i když jsem po výkonu ve druhém poločasu pošilhával po třech bodech,musíme být rádi,že nejedeme domů z prázdnou.Ještě jeden postřeh:během posledních třech utkání jsme pětkrát úspěšně dotahovali nepříznivý stav,což určitě není zanedbatelné.Opět se,ale ukáže jestli dovezený bodík dokážeme potvrdit domácí výhrou,na kterou už čekáme od prvního kola(Drmoul) a jestli s tabulky pravdy vymažeme minusový bod-y.

Trenér P.Vakeš

Následující utkání:sobota 17.10.15:30:N.ROLE:HROZNĚTÍN

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?