Dnešní datum: 20. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* ZLATÝ BOD

Vydáno dne 28. 09. 2009 (1493 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:27.9.neděle 16:00

BUKOVANY-N.ROLE 1:1(0:0)

BRANKY:46.Svoboda-69.Valjent

ČK:0-0

ROZHODČÍ:Eliáš-Mělničuk,Šmat(Pospíšil)

SESTAVA:                                          Střímelský

Ondráček,Hnízdil(K),Švéda,Ficík

Valjent,Vaverka,Chlup,Vodrážka,Kučaba

Baloun

STŘÍDALI: 53.Šourek(Kučaba),85.Nitsch(Valjent),90.Melichar(Vaverka)

PŘIPRAVENI: Hejna,Firbas

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku),Chára(?), Dulík(nemoc),Krupička st.(dovolená),Štěpánek(práce), Krupička ml.(nemoc)

Utkání s lídrem tabulky na jeho půdě začalo oboustranně ve velkém tempu,ale první vážnější ohrožení branky se diváci dočkali až v 18.min.,kdy Baloun střelou zpoza vápna rozezvučil tyčku domácí branky.Ve 27.min. se do své první velké šance dostali domácí,kdy po centru kanonýr Svoboda v pádu naštěstí zakončoval mimo naší svatyně.V 31.min se zrodila největší šance prvního poločasu,po centru Svoboda přihrál před branku zcela osamocenému Kanisovi,ale ten svou obrovskou šanci poslal pánu bohu do oken.Ve 39.min.jsme se po delší pauze připomněli i my,kdy po pěkné akci Valjenta s Chlupem,posledně jmenovaný akci zakončil střelou do náručí domácího Balady.Ve 42.min si domácí záložník naběhl na dlouhý balón za naši obranu,nebezpečně vystřelil,avšak Střímelský dobrým zákrokem odvrátil na rohový kop.

Nástup do druhé půle se nám vůbec nepovedl,než jsme se stačili zkoncentrovat,už Střímelský musel lovit míč z naší sítě.Běžela 46.min. domácí Mika vysunul Kanise,ten přízemním centrem našel na malém vápně Svobodu,který nemohl udělat nic jiného než poslat domácí do vedení-1:0.Domácím narostli křídla,což potvrdil ve 48.min.agilní Kanis další šancí,kterou však Střímelský kryl.V 60.min.jsme“přežili“ 120% tutovku domácích,kdy po křídelní akci a přízemním centru před branku,Svoboda přestřelil prakticky prázdnou branku.V 69.min.Šourek využil uklouznutí domácího stopera,postupoval sám na brankáře,místo očekávaného zakončení vybídl ke skórování dobře postaveného Valjenta,který zakončil nedůraznou,avšak přesnou střelou-1:1.Po vyrovnávající brance domácí stále více riskovali,což jsme využívali několika dobře sehranými breakovými situacemi,které většinou končili zdvihem praporku pomezního Mělničuka.V 86.min napřáhl z třiceti metrů Svoboda,ale jeho gólovou střelu naštěstí zastavilo břevno naší brankové konstukce.V 92.min. jsme zahrávali standartní situaci,kdy si na zadní tyči naskočil Ficík,ale jeho zakončení se mezi tři tyče hostující branky nevešlo.Domácí stačili už jenom rozehrát od branky a pan rozhodčí Eliáš ukončil utkání.

Z tohoto těžkého utkání vezeme velmi cenný bodík,určitě musíme být spokojeni,jelikož je to první domácí ztráta lídra tabulky.Klukům musím poděkovat za dobrý bojovný výkon,kdy mě mrzí jen nedostatečná koncentrace v úvodu druhého poločasu,kdy jsme zbytečně inkasovali.Bod je pro nás důležitý i po psychické stránce,kdy po výprasku v Rotavě,jsme po druhé jako hostující mužstvo nepropadli.Musím pochválit i soupeře,který jako nováček hraje velice atraktivní, útočný fotbal a myslím si,že utkání z pohledu diváka určitě mělo svou kvalitu.Tento bod však musíme potvrdit v domácím prostředí z Březovou,uvidíme v jakém počtu se“slezem“k tréninkům a hlavně k utkání.

Trenér P.Vakeš

Následující utkání:sobota 3.10.16:00:N.ROLE-BŘEZOVÁ

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)