Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* ZISK NEBO ZTRÁTA ?

Vydáno dne 30. 08. 2009 (1450 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:29.8.sobota 17:00

N.ROLE-LOMNICE 2:2(1:1)

BRANKY: 36.a49.Ficík -34.Koubek,58.Janovský

ČK:0-0

ŽK:Vaverka-?

ROZHODČÍ:Vaněček-Ornet,Sliacký(Fibrich)

SESTAVA:                                             Střímelský

Nitsch,Švéda,Krupička st.,Ficík

Valjent,Hnízdil(K),Chlup,Baloun, Vaverka

Šourek

STŘÍDALI:. 57.Vodrážka (Valjent),62.Firbas, (Chlup),88.Dulík(Šourek)

PŘIPRAVENI: Krupička ml.(brankář), Melichar

REALIZAČNÍ TÝM:Lisa J.(zdravotník),Hájek D.(vedoucí týmu),Vakeš P.(trenér)

ABSENCE:,Hájek(zatím jen v tréninku),Kotek(zatím jen v tréninku),Hruška(?), Štěpánek(práce), Hejna(trest),Janovský(momentálně třetí brankář-dorost), Kučaba(zranění), Chára(nemoc), Ondráček(zranění)

Hned v samém počátku utkání(2.min.) jsme mohli jít do vedení,kdy si na dobrý pas Nitsche naběhl Baloun,ale bohužel jeho pohotové zakončení z první minulo branku hostujícího týmu.Ve 4.min. na naší“gólovku“ odpověděl soupeř stejnou mincí,kdy po chybě Chlupa(i ruce hostujícího hráče) se ze strany řítil Koubek,zakončil tvrdou ranou na bližší tyč,avšak Střímelský dobrým zákrokem vytěsnil na rohový kop.V 15.min jsme předvedli dobrou akci po ose Chlup,Šourek,Valjent,kdy posledně jmenovaný našel centrem na penaltě nabíhajícího Hnízdila,který dobře zpracoval pravou,ale bohužel střela“béčkem“ se mezi tři tyče nevešla.Hned o minutu později Baloun chytře vysunul Šourka,který však zakončil nad branku Štěpanovského.V 21.min. jsme špatně vyřešili situaci na naší levé straně,k míči se dostal Janovský,kterého tečovaný pokus skončil na tyči naší branky,balón se odrazil ke Koubkovi,ale jeho tutovku zneškodnil Střímelský.V31.min.Janovský se na levé straně zbavil efektně dvou protihráčů,natáhl ke střele,kdy jeho dobrý pokus skončil na břevně Novorolské branky.V těchto fázích byla naše defenzíva hodně rozháraná,kdy se hráči více zabývali“rozborem hry“ než hrou samotnou.Vše vyvrcholilo ve 34.min,kdy Koubkovo tečovaná střela skončila v síti Novorolské branky-0:1.Naštěstí jsme se o dvě minuty později odpověděli na soupeřovu výzvu,kdy po rohovém kopu Nitsche,Ficík stojící na zadní tyči svou hlavičkou srovnal stav utkáním-1:1.Ve 40min.po dobře zahraném trestném kopu Nitsche si Baloun naběhl na přední tyč,avšak jeho dobře hlavou tečovaný míč vytěsnil Lomnický golman na roh.V poslední minutě první půle Vaverka našel dobrým centrem Šourka,který však v dobré pozici nepotvrdil pověst střelce,když míč s jeho hlavy směřoval nad břevno Lomnické svatyně.

Ve 49.min.se k rohu postavil Šourek,jeho rohový kop doputoval opět k dobře postavenému Ficíkovi,který tentokrát nohou upravil stav utkaní na-2:1 pro naše barvy.V 52.min.dostal Baloun dobrý pas,ale v dobré pozici zklamal,kdy se jeho střela nevešla mezi tyče napůl odkryté branky.V 58.min jsme ztratili balón v půli hřiště,míče se zmocnil zkušený Krátký,který vyslal do úniku výborně hrajícího Janovského a ten tvrdou křížnou střelou nedal Střímelskému šanci-2:2.V 72.min. opět Lomnický režisér Krátký vysunul Pitnera,ale jeho 100% šanci hasil bravurním zákrokem strážce domácí branky.V 83.min jsme nakonec přece jenom mohli strhnout misku vah na naší stranu,když po centru Ficíka a hlavičce hostujícího Maňáka se dostal k míči před malým vápnem Šourek,ale bohužel jeho slabý pokus už nic na stavu utkání nezměnil.Po této šanci už oba soupeři příliš neriskovali a prakticky už se ani nenašla žadná situace,která by mohla promluvit do závěrečného stavu utkání.

Těžko hodnotit toto utkání,jelikož jsme hráli v domácím prostředí,tak jsme dva bodíky ztratili,ale utkání se hrálo nahoru dolů se spoustu až trestuhodně neproměněných šancích na obou stranách,kdy jsme mohli ke konci klidně získat tři body,ale také jsme to mohli být mi,komu by zůstali oči pro pláč.Z tohoto hlediska nakonec je asi remíza spravedlivá a samozřejmě musíme ctít sílu soupeře,který tu dnes předvedl velmi dobrý výkon a zejména mladý Janovský prokázal,že jeho působení v mládežnických týmech Teplic nebyla náhoda.Svému týmu musím poděkovat za bojovný výkon,kde ale moje kritika musí směřovat k neustálým diskusím mezi sebou,což zbytečně kluky odvádí od koncentrace na utkání.Stínem utkání je pro nás ztráta Romana Chlupa pro další zápas-y,kdy se mu opět ozvalo starší svalové zranění,kvůli kterému v jarní sezóně vynechal spoustu zápasů a mi můžeme jen doufat,že se dá co nejdříve dohromady.K dalšímu utkání zajíždíme do Skalné,kde nás nečeká nic lehkého už vzhledem ze“zkušenostmi“z jara,ale přesto doufám,že přivezeme minimálně bod.

Trenér P.Vakeš

Následující utkání:SOBOTA 5.9.17:00:SKALNÁ-N.ROLE(odjezd autobusu 15:00)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)