Fotbal

* Áčko prohrálo vysoko v Habartově!!

Vydáno dne 03. 11. 2008 (1945 přečtení)

1. 11. 2008 v Habartově od 14:00

TJ Baník Habartov  -  FK Nová Role    4 : 1  (2 : 0)  rozhodčí: Kroupa, Svatík, Hrabovský

delegát: Strmiska

Sestava: Janovský J. 1  - Hnízdil L. 7 K, Roulich T. 2, Chlup R. 10, Krupička St. st. 5(60 min. Galla L. 12)   -  Valjent J. 3(5 min. Bečvář R.  14), Šourek Miroslav 4, Kotek R. 8(32 min. Štěpánek K. 12), Dušek P. 6   -  Šourek Martin 9, Chlup T. 11

Náhradníci: Štěpánek K. 15, Melichar P. 13, Hejna M. 16, Bečvář R.  14, Galla L. 12

Branky:

20 min. Tamajka R.           PK      1 : 0

27 min. Mašek                            2 : 0

60 min. Ady                                3 : 0

68 min. Hnízdil L.                      3 : 1

86 min. Ady                                4 : 1

ŽK:  20 min. Kotek R. (protesty), 55 min. Chlup R. (faul) 60 min. Roulich T. (faul)

Realizační tým: trenér: Petr Vakeš, vedoucí mužstva: Dan Hájek, zdravotník: Jirka Lisa

Začátek utkání se nám celkem povedl a zpočátku jsme byli lepším týmem a vypracovali si i lehce několik šancí, z nich největší a gólové měli  T. Chlup ve druhé minutě, kdy pálil sám z hranice vápna, ale v poslední chvíli mu míč poskočil a střela nebyla razantní a P. Dušek v 18 minutě, když domácí špatně sehráli ofsajd systém a „Šotek“ po centru T. Roulicha mířil z první vedle domácí branky! Ještě v 5 minutě jsme museli nuceně střídat J. Valjenta, který si natáhl sval! Ve 20 minutě se domácí dostali do ojedinělého protiútoku a hned skórovali. Po nedůsledném pokrytí levé strany fauloval St. Krupička pronikajícího L. Tamajku a nařízenou penaltu proměnil jeho otec R. Tamajka – 1 : 0! Tato branka nás dostala z koncentrace a začali jsme dělat chyby. Jednu z nich využili domácí po pěkné akci na jejíž konci byl střelec Mašek a ten věděl kam s míčem a prostřelil Krupiču ml. – 2 : 0! Snížit jsme mohli ve 44 minutě, kdy po centru R. Bečváře měl na noze tutovku P. Dušek, ale zázračným zákrokem nám radost zkazil Hanker v domácí bráně!

Hned na začátku druhé půle jsme chtěli vstřelit branku, ale to se nám i přes posílení útoku nepodařilo a navíc jsme po chybě obrany inkasovali v 60 minutě branku na 3 : 0, kterou nám vstřelil rychlonohý Ady! Sice jsme v 68 minutě snížili po rohovém kopu L. Hnízdilem na 1 : 3, ale i přes velké množství šancí se nám do konce utkání Hankera překonat nepodařilo. A to jsme měli vyložené šance v podání T. Roulich 3x, L. Galla, T. Chlup … Naopak nám definitivní K. O. uštědřil v 87 minutě opět Ady – 4 : 1!

Bohužel jsme se tentokrát nepotkali v utkání s dobrou formou a zaslouženě prohráli. Sice jsme si vypracovali dost šancí, ale hra nebyla moc dobrá. Snad se nám podaří tento neúspěch odčinit posledním podzimním utkání proti FC Cheb. Utkání se hraje v sobotu 8. 11. od 10:00 hodin.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?