FK NOVÁ ROLE   BANÍK SOKOLOV „D“                  3  :  3   (1 : 1)

Branky:   8. + 72. min M. Köenigstein, 76. min T. Dulík

Střídání:   70 min M. Kroupa za R. Hejnu

Hišem M.                                           Ploc M.    Martiňák V.                             Hejna R.

Ondráček L.   K                                  Hájek L.    Palivec M.                               Kučaba L.

Köenigstein M.                                           Dulík T.

Náhradníci:  M. Živanovič, J. Hauzr, M. Jelínek, M. Kroupa

Trenéři:       J. Hájek , B. Michal

Vedoucí:     Kroupa M.

V dalším mistrovském utkání přivítali naši dorostenci na domácím hřišti dorostenecké mužstvo Baníku Sokolov „D“ a věděli jsme, že naše hráče nečeká vůbec lehký, ale naopak jeden z nejtěžších soupeřů. Proto i pokyny před utkáním pro naše hráče zněly jasně. Nenechat soupeře začít hrát jeho nebezpečnou kombinační hru napadat jejich rozehrávku, vyrovnat se jim v tvrdosti a nasazení.

Bohužel začátek zápasu se nám opět nepodařil a po nešťastné chybě Míši Ploce, kdy vyloženě „namazal“ míč soupeři jsme již ve 3 minutě prohrávali 0 : 1. I přes tento nešťastný začátek naši hráči nešli do kolen a po bojovném výkonu se nám již v 8. minutě podařilo vyrovnat na 1 : 1 brankou M. Köenigsteina po přihrávce T. Dulíka. Poločas tak skončil nerozhodně 1 : 1.

Naši hráči byli o přestávce znovu nabádáni k ke zvýšené bojovnosti neustálému napadání soupeře a následným rychlým protiútokům. Bohužel již v 51 minutě jsme po trestném kopu z pravé strany na který Kuba Janovský nestačil, inkasovali podruhé a soupeř upravil na 1 : 2. Další pohroma pro naše mužstvo pak přišla v 60 minutě, kdy po chybě ve středu obrany zachraňoval náš gólman pouze za cenu pokutového kopu, který sokolovští proměnili a upravili tak výsledek utkání na pro nás již hrozivé skóre 1 : 3. Ale ani za tohoto stavu naši hráči “nesložili zbraně“ a neumdlévající bojovností, nasazením  a obětavostí v osobních soubojích se nám podařilo v 72 minutě snížit brankou M. Köenigsteina po souboji s gólmanem hostí na 2 : 3. Ani to však nebylo ze strany našich hráčů  “poslední slovo“ v tomto utkání a jako odměna za jejich výkon přišlo vyrovnání, když v 76 minutě po chybě obrany hostí upravil T. Dulík na konečný výsledek 3 : 3, který znamená pro naše mužstvo cenný bod v utkání se soupeřem, který byl sice fotbalovější, ale ani to mu nestačilo na to, aby s naším obětavě hrajícím mužstvem bodoval naplno.

Všem našim hráčům patří poděkování za bojovnost, obětavost a nasazení, s kterými k utkání přistoupili a vydrželi je uplatňovat po celých 90 minut. Naši hráči se tak mohli přesvědčit, že pokud na hřišti odvedou maximální výkony mohou hrát vyrovnané zápasy s každým dorosteneckým mužstvem krajského přeboru. Vadou na „kráse“ tohoto utkání bylo opětovné vyloučení M. Hišema, který po zbytečné první žluté kartě nesmyslně v závěru zápasu fauloval znovu a po druhé žluté a následné červené kartě musel předčasně opustit hřiště. Svým „výkonem“ tak v závěru utkání citelně oslabil naše mužstvo a nabídl tak soupeři možnost převahy jednoho hráče v poli, kterou bohudík sokolovští dorostenci nedokázali využít. V příštím utkání hostíme v sobotu od 10:00 na domácím hřišti dorostence z Ostrova a měli by jsme s tímto mužstvem naplno bodovat.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Lukáš | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?