Fotbal

* Dorost zdolal FK Union Cheb 2001

Vydáno dne 26. 08. 2007 (1747 přečtení)

25. 8. 2007 10.00 v Nové Roli

FK Nová Role   FK Union Cheb 2001      2 : 1 (1 : 1)        rozhodčí: Bacík Petr

Sestava: Ladislav J. 1   Hišem M. 9, Chlup T. 10 (46 min. Melichar P. 12), Šimek Š. 8 K, Hejna M. 2  -   Kučaba L. 3 (86 min. Martiňák V. 15), Chára L. 4, Vaverka J. 11,  Ondráček L.  7 (87 min. Hejna R. 14) -   Ploc M. 6, Dulík T. 5 (83 min. Hájek L. 13)

Náhradníci: Melichar P. 12, Hájek L. 13, Hejna R. 14, Martiňák V. 15, Zaňka J. 16, Janovský J. 17 NB

Branky:

35 min. Chára L.               1 : 0

36 min.                              1 : 1

48 min. Hejna M.              2 : 1

ŽK: 28 min. Vaverka J.(faul), 30 min. Hišem M. (faul), 53 min. Hejna M. (faul), 65 min. Ploc M. (faul), 65 min. Vaverka J. (nesport. chování), 75 min. Dulík T. (faul)

ČK: 65 min. po 2 ŽK Vaverka J.

Realizační tým: Hájek Daniel, Vaverka Josef, Pavlíček Stanislav

Premiérové utkání nového ročníku krajského přeboru dorostu jsme sehráli na domácí půdě proti papírovému favoritu soutěže FK Unionu Cheb 2001. Ten v minulém ročníku hrál dorosteneckou divizi a dlouho bojoval o udržení v soutěži. To se mu nakonec nepodařilo, ale přesto jsme očekávali kvalitního soupeře, který bude favoritem soutěže!
   Proto byl i začátek utkání z naší strany opatrný. Hosté nás však překvapili svojí pasivitou, a proto jsme začali chebské hráče napadat už na jejich polovině. Také jsme se v 15 minutě dostali do první gólové příležitosti, když T. Chlup vyslal do gólové pozice J. Vaverku. Jeho přízemní ránu však k naší smůle zlikvidoval hostující gólman! Ve 23 minutě vyrobila dvojice T. Chlup a M. Hišem chybu, kterou musel napravit až gólman J. Latislav. Ve 35 minutě jsme poprvé udeřili po trestném kopu T. Chlupa z prostoru rohového praporku, když si na něj naběhl L. Chára a přesnou trefou oslavil svůj návrat do mužstva – 1 : 0! Bohužel jsme si nestačili vedení vychutnat ani minutu, protože jsme hned po rozehrání inkasovali. Křížnou přihrávku podcenila levá strana naší defenzívy a pro volného soupeřova hráče nebyl problém překonat našeho gólmana – 1 : 1!
   V poločasové přestávce jsme museli vyřešit otázku stopera, neboť po dohodě  s trenérem „A“ mužstva měl T. Chlup odehrát pouze poločas. Proto se na post posledního přesunul M. Ploc a na novém postu si nevedl vůbec špatně. Navíc jsme hned po příchodu z kabin hosty podruhé zaskočili a ve 48 minutě jsme zvýšili na 2 : 1! Rohový kop T. Dulíka hlavičkoval kapitán Š. Šimek přímo k nohám M. Hejny, který ze čtyř metrů rozvlnil chebskou síť. Po této brance hosté ve snaze rovnat skóre přidali zatlačili nás. Jejich snaha však končila u naší šestnáctky. Nevytvořili si prakticky žádnou větší příležitost. My jsme se soustředili na pečlivou obranu rychlé brejky. Obzvláště po vyloučení J. Vaverky po druhé žluté kartě, kterou mu přísně udělil sudí Bacík. Do konce utkání jsme byli nuceni vystřídat zraněné L. Ondráčka a střelce vítězné branky M. Hejnu, ale výhru si už vzít nenechali. I proto, že se na konci utkání nechal zbytečně vyloučit hostující útočník za úder loktem.

Každopádně je to pro nás dobrý vstup do soutěže a doufáme, že se nám na toto vítězství podaří navázat již ve středu 29. 8. kdy zajíždíme k zápasu s FK Nejdek. Odjezd je od sportovní haly v 16.00 hodin a začátek utkání v 17.30 hodin. Je vítán každý fanoušek, který by se chtěl na utkání dorostu jet podívat!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?