29 30

Partneřikulatý roh

Odkazykulatý roh

Fotbal

* V prvním mistrovském utkání jsme byli lepším týmem, přesto jsme nevyhráli!! + vloženy fotky 27. 8. 2007 (konečně);-))

Vydáno dne 05. 08. 2007 (1606 přečtení)

4. 8. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  Lokomotiva K. Vary  3 : 3  (2 : 0) rozhodčí: Bacík, Štěrba M., Janoušek

Sestava FK:   Latislav J. 1   -   Ouroda T. 2 (76 min. Hnízdil L. 7), Krupička St. 5, Dušek P. 6, Chlup T. 14    Urbánek J. 16, Kotek R. 8 K, Vodrážka J. 4, Šourek M.  9     Eszényi J. 11, Chlup R. 10

Náhradníci: Hnízdil L. 7, Hruška T. 12, Kesl T. 16, Hájek Dav. 13, Krupička St. 18 NB

Branky:

19 min. Dušek P.             1 : 0

32 min. Chlup R.              2 : 0

47 min. Fassel                   2 : 1

64 min. Krejčí                    2 : 2

71 min. Vaněk                   2 : 3

79 min. Kotek R.             3 : 3    PK

Realizační tým -  trenér: Pavlíček Standa, hrající asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Po nedlouhé přestávce opět začal fotbalový kolotoč a my jsme v prvním mistrovském utkání přivítali na našem hřišti karlovarskou Lokomotivu. Poslední sezóny se nám s tímto soupeřem příliš nedaří a minulé sezóně jsme prohráli dokonce oba zápasy. Ale jak se říká, tak každé utkání je jiné. My jsme po odchodu velkého počtu hráčů vsadili na mladé odchovance klubu a čas ukáže jak se nám bude či nebude dařit.
   První poločas jsme sehráli ve velké pohodě a soupeře prakticky k ničemu nepustili. Hned ve 2 minutě kopal R. Chlup trestný kop z 25 metrů a jen skvělý zákrok P. Povinského zabránil míči v cestě do sítě! Z následného rohového kopu vznikl závar před brankou Lokomotivy a R. Kotek pouze nastřelil gólmana. Ve 13 minutě unikl po levé straně R. Chlup, odcentroval a J. Eszényimu scházely centimetry k zakončení. O tři minutky později obral M. Šourek o míč váhajícího Ludvíka, krásně pronikl obranou, ale svůj sólový nájezd do gólového konce nedotáhl. Jeho střela prolétla vedle pravé tyče! A pak jsme se již dočkali, když rohový kop z 19 minuty zakroutil R. Chlup přímo na hlavu P. Duška a ten již věděl kam s ním – 1 : 0! Ve 25 minutě udělal první větší chybu rozhodčí Bacík, když po likvidačním faulu Kocmánka na J. Urbánka hostujícího hráče pouze napomenul žlutou kartou! Po rohovém kopu ve 31 minutě hlavičkoval kapitán R. Kotek nad branku Povinského. Ve 32 minutě byl před pokutovým územím agilní R. Chlup a sám se postavil k zahrání trestného kopu. A krásně se přes zeď trefil do míst, kam Povinský neměl šanci doskočit včas – 2 : 0!! Ještě zvýšit vedení jsme mohli ve 42 minutě, kdy po trestném kopu za faul na J. Vodrážku nedokázali val hostí prostřelit R. Kotek a J. Eszényi.
   Začátek druhé půle nám bohužel jako tradičně nevyšel a když ve 47 minutě snížil po nedůsledném bránění M. Šourka hostující Fassel na 2 : 1, začali jsme se nepochopitelně bát o výsledek a přenechali aktivitu soupeři! A ten toho dokázal na 100% využít. Sice jsme měli po jasné ruce v pokutovém území zahrávat pokutový kop a v 59 minutě  po akci J. Urbánka mohl skórovat R. Kotek, ale pak přišli chvíle Lokomotivy. Nejprve v 64 minutě dostal Krejčí pěknou přihrávku do běhu, jeho ránu sice J. Latislav vyrazil, ale na dorážku hlavou již nedosáhl stejně jako dobíhající obránci – 2 : 2! A Aby toho nebylo málo, tak po sedmi minutách šla Lokomotiva dokonce do vedení po akci Vaňka. Té, ale předcházel faul na T. Chlupa, který však nervózní rozhodčí Bacík neodpískal! Po té chyboval T. Ouroda, když k soupeři včas nepřistoupil a ten měl čas si střelu připravit a překonat J. Latislava potřetí – 2 : 3! Naštěstí však byl v 79 minutě po drzém průniku J. Vodrážky faulován v pokutovém území R. Chlup a rozhodčí Bacík tentokrát nezaváhal a ukázal na značku pokutového kopu! Ten zkušeně proměnil kapitán R. Kotek a rozhodl o dělbě bodů – 3 : 3! Ještě naklonit misku vah na naši stranu mohl v 86 minutě opět R. Kotek, ale jeho hlavička šla nad branku hostí.
   Zápas ve kterém jsme byly lepším mužstvem jsme bohužel nedotáhli do vítězného konce, ale je třeba říct, že výkon týmu byl dobrý obzvláště v první půli. Mladí hráči ukázali, že pokud chtějí tak jsou přínosem. Doufáme jen, že tento celkem dobrý start do soutěže nás ještě více posílí do dalších utkání a tréninků. Další mistrovské utkání sehrajeme příští sobotu 11. 8. 2007 od 17.00 ve Staré Roli. Odjezd na zápas je 15.50 hodin od sportovní haly. Zveme tímto všechny fanoušky!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?