Fotbal

* Vítězství v Útvině znamená záchranu

Vydáno dne 10. 06. 2007 (1580 přečtení)

9. 6. 2007 v Útvině od 17.00

Sokol Útvina   -   FK Nová Role      1 : 2  (1 : 2)    rozhodčí: Štěrba V., Berka, Křížek

delegát: Kepl

Sestava FK:  Pavlíček St. 1   -   Krupička St. 5, Tichý P. 4, Roulich T. 2, Dušek P. 6     Hnízdil L. 7, Kotek R. 8 (77 min. Klas D. 13), Chlup R. 10 K, Špička P. 3    Kabele M. 11 (53 min. Krupička St. 18), Šourek M. 9 (90 min. Chlup T. 14)

Náhradníci: Klas D. 13, Šustr St. 12, Chlup T. 14, Krupička St. 18 NB

ŽK: 15 min. Roulich T. (faul), 52 min. Kabele M. (nesportovní chování), 72 min. Kotek R. (protesty), 76 min. Špička P. (protesty), 84 min. Klas D. (faul)

ČK: 52 min. Pavlíček St. (zahrál rukou mimo pokutové území)

Branky:

23 min.          0 : 1   Kabele M.

32 min.           1 : 1   Cerha

42 min.          1 : 2   Šourek M.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K důležitému utkání jsme zajížděli bez tří hráčů základní sestavy – K. Štěpánka (pracovně v SRN), J. Mayera (prac. zaneprázdnění), L. Drápalíka (prac. zaneprázdnění ??) a jasným cílem zvítězit, protože jedině tento výsledek nám zaručoval účast v příštím ročníku krajského přeboru. I přesto se podařilo mužstvo připravit na toto utkání dobře a do hry byli přichystáni další čtyři hráči.
  Začátek zápasu se však nevyvíjel podle našich představ. Domácí byli aktivnější a agresivnější a nám trvalo asi 15 minut než jsme se dostali do utkání a začali hrát aktivněji! Přes snahu se domácí k vyložené šanci nepropracovali a jedinou jejich nebezpečnější akcí byla střela Rybky doprostřed branky, kterou St. Pavlíček lehce zlikvidoval. Naopak my jsme mohli jít v 10 minutě do vedení, když po akci R. Kotka s R. Chlupem postupoval sám na domácího gólmana P. Dušek, ale jeho střela si cestu do sítě nenašla! Ve 21 minutě vhodil P. Dušek dlouhý aut až na nabíhajícího P. Špičku, který na dlouhou nohu přestřeluje branku. Zaslouženého vedení jsme se dočkali o dvě minuty později, když skákavou střelu P. Špičky srazili domácí jen před M. Kabeleho, který propálil vše co mu stálo v cestě - 0 : 1! Po té se o slovo přihlásili i domácí – trestný kop Dvorského srazila naše zeď na rohový kop. Další akce domácích z 32 minuty však bohužel již brankou skončila. Dvorský unikl obraně, zpětnou přihrávkou našel Cerhu a jeho střela si našla cestu do sítě 1 : 1. Vyrovnávací branka nás však nedeprimovala a dál jsme hráli svoji hru. To nám přineslo ovoce ve 42 minutě, kdy opět chybovala domácí obrana a pro M. Šourka nebyl problém zakončit přesně samostatný únik gólem do Levkovi svatyně – 0 : 2!! Tak také skončil první poločas.
  V úvodu druhé půle jsme však udělali hrubou chybu v obraně, domácí hráč postupoval sám na branku a jeho střelu musel likvidovat  St. Pavlíček! Bohužel pro nás se tak stalo za hranicí pokutového území a  rozhodčí Štěrba ho musel vyloučit!! Následně jsme museli stáhnout ze hřiště útočníka M. Kabeleho, kterého nahradil náhradní gólman St. Krupička mladší! A musel hned čelit trestnému kopu Dvorského. Při něm vynikajícím způsobem zasáhl P. Dušek, který střelu vyhlavičkoval z branky. Pak nás domácí sevřeli na naší polovině, ale nevytvořili si žádnou vyloženou příležitost. Všechny náznaky dobře likvidovala obrana a brankář „Olie Líbal“ Krupička! Naopak jsme mohli přidat další branky, ale střela P. Duška z 81 minuty pouze orazítkovala břevno a rána D. Klase šla do boční sítě! Po velkém boji a téměř poločase oslabení jsme však dotáhli toto existenční utkání do vítězného konce.

Touto výhrou jsme pro N. Roli udrželi krajský přebor i na další sezónu. Teď můžeme v klidu odehrát poslední utkání sezóny, když hostíme v sobotu 16. 6. od 17.00 vedoucí celek tabulky a nejvážnějšího aspiranta na postup TJ DDM Stará Role! V podzimním utkání jsme ho porazili na umělé trávě 2 : 1, když naše branky stříleli J. Mayer z trestného kopu a R. Chlup v posledních minutách hry. Doufejme, že se bude hrát dobrý fotbal a důstojně se rozloučíme z touto sezónou krajského přeboru!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?