Fotbal

* Vysoká prohra v Hazlově

Vydáno dne 29. 05. 2007 (1763 přečtení)

26. 5. 2007 v Hazlově od 10.30

Jiskra Hazlov   -   FK Nová Role      4 : 1  (1 : 1)    rozhodčí: Cvrk, Grujbár, Kormoczi

delegát: Zdvihal

Sestava FK:  Pavlíček St. 1   -   Hnízdil L. 7, Tichý P. 4, Dušek P. 6 (55 min. Kotek R. 12)   , Drápalík L.2     Šustr St. 11, 3, Štěpánek K. 8 (84 min. Klas D. 14), Chlup R. 10 K (84 min. Kabele M. 13)    Mayer J.  5, Šourek M. 9

Náhradníci: Klas D. 14, Kotek R. 12, Kabele M. 13

ŽK: 32 min. Mayer (protesty), 58 min. Tichý (faul), 72 min. Dušek (?), 85 min. Kotek (protesty)

Branky:

3 min.          1 : 0   Bláha

22 min.       1 : 1   Chlup R.

58 min.        2 : 1   Šlesinger

83 min.        3 : 1   Veleman   PK

92 min.        4 : 1   Prokopec

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

Do konce tohoto ročníku krajského přeboru zbývalo pouze pět kol a my v nepříliš dobré situaci zajížděli na hřiště prvního mužstva aktuální tabulky Jiskry Hazlov. A hned v úvodu utkání nás o tom domácí přesvědčili, když již ve třetí minutě nám vstřelili první branku po rychlé akci Komberce Bláhou! Naštěstí nás tato obdržená branka probudila a pod vidinou možného debaklu jsme začali více běhat a hru vyrovnali. V té chvíli jsme byli domácím vyrovnaným partnerem a vytvořili si i nějaké slibné příležitosti. V 9 minutě skončila tečovaná střela M. Šourka v autu, v 11 nasměroval TK z patnácti metrů R. Chlup pouze do zdi a ve 14 vyráží opět Šourkovu bombu domácí gólman na roh. Srovnat stav se nám povedlo zaslouženě ve 22 minutě, když dlouhý pas P. Tichého prošel celou obranou domácích až k R. Chlupovi a ten již věděl co s ním a tvrdou ranou prostřelil Renčíka – 1 : 1. Do vedení mohli jít o dvě minuty později domácí po chybě J. Mayera – Mojcher vyslal do gólové pozice Komberce a jeho ránu musel vykopávat obránce Dušek z prázdné branky! Ve 42 minutě vystihl přihrávku domácí obrany J. Mayer, obránce se snažil skluzem zastavit, Jirka však pokračoval sám a v tu chvíli chybující sudí Cvrk odpískal předešlý faul a domácímu obránci ukázal pouze žlutou kartu!! To bylo velmi špatné řešení od tak zkušeného rozhodčího. Bohužel stalo se, jen mě zaráží jeho vysoká známka od delegáta utkání. Poločas tedy skončil 1 : 1 a my doufali, že se nám povede v tomto zápase překvapit a přivezeme do N. Role alespoň bod.

Přání je jedna věc a realita bohužel jiná! Již v 58 minutě jsme obdrželi branku z přímého kopu os Šlesingra při níž nemůže mít čisté svědomí ani náš gólman – 2 : 1. Přímý kop domácí získali po naší chybě v defenzivě, když se nechal L. Hnízdil v hlavičkovém souboji rozhodit od malého Komberce. Potom se hra odehrávala uprostřed hřiště, domácí se soustředili na to aby nedostali branku a to se jim povedlo. Navíc nás trestali rychlými brejky. V 83 zastavil jeden takový skluzem čistě stoper P. Tichý. Pomezní rozhodčí měl však jiný názor a kopala se penalta, kterou bezpečně proměnil Veleman – 3 : 1. A abychom si vypili kalich hořkosti až do dna, přehlédl rozhodčí v 93 minutě třímetrový ofsajd a osamocený Prokopec se nemohl mýlit a uzavřel skóre utkání na 4 : 1 pro domácí.

Proto a díky ostatním výsledkům nás čeká ještě dost práce, aby pro N. Roli udrželi krajský přebor i na příští léta. Již ve středu 30. 5. hostíme v domácím prostředí od 17.30 Dolní Rychnov. Věříme, že tentokrát se nám podaří zvítězit a zvýšit naději na záchranu v soutěži!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?