Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* Další zbytečná prohra v domácím prostředí

Vydáno dne 21. 05. 2007 (1879 přečtení)

19. 5. 2007 v Nové Roli od 17.00

FK Nová Role  -  BU Nové Sedlo    0 : 2  (0 : 1)  rozhodčí: Štěrba V., Melničuk, Aubrecht

delegát: Černý

Sestava FK:  Pavlíček St. 1   -   Hnízdil L. 7, Tichý P. 4, Krupička St. 2, Dušek P. 6 (73 min. Kotek R. 15)     Chlup T. 11, Drápalík L. 3, Štěpánek K. 8, Chlup R. 10 K (79 min. Šustr St.  14)     Mayer J.  5, Šourek M. 9 (37. min. Špička P. 12)

Náhradníci: Špička P. 12, Klas D.  13, Šustr St. 14, Kotek Rosťa 15, Krupička St. ml. 18  NB

Branky:

9 min.         0 : 1   Farkaš

62 min.       0 : 2   Suchý

ŽK:

9 min. Hnízdil (faul), 62 min. Chlup R. (protesty), 64 min. Dušek (protesty), 79 min. Drápalík (zakopnutí míče)

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

V sobotní utkání jsme hostili mužstvo BU Nové Sedlo, kterému tato sezóna vychází nadmíru dobře a pohybuje se na páté příčce průběžné tabulky a sezónu dohrává v naprostém klidu. To bylo znát i v zápase s námi. Hosté hráli v pohodě, sice nás nepřehrávali, ale dokázali být velmi produktivní v koncovce. To se nám i přes poměrně velký počet příležitostí nepodařilo. Hosté zahrozili hned na počátku utkání kdy se kolem statického L. Hnízdila prohnal Holman a jeho přízemní střela se otřela o tyč naší branky! Bohužel nás tato situace neprobudila a v 9 minutě po taktické chybě středu zálohy přišel rychlý protiútok, který zastavili obránci pouze faulem. Nařízený přímý kop Suchého náš gólman pouze vyrazil přímo na osamoceného Farkaše, který v poklidu skóroval – 0 : 1! Při střele nikdo z našich hráčů nereagoval na vyražený míč a hostující hráč měl spoustu zakončit. Ve 12 minutě jsme si i my vytvořili první šanci R. Chlupem, který dostal krásný míč od St. Krupičky. Jeho střelu vyrazil Kocourek s námahou na rohový kop. V 18 minutě vysunul K. Štěpánek M. Šourka, který se dostal před obránce, ale těsně před gólmanem nebyl dost důrazný a o šanci přišel. Ve 29 minutě připravil obrovskou šanci pro L. Hnízdila kapitán R. Chlup. Igor postupoval sám na Kocourka, avšak zakončení se mu vůbec nepovedlo – ve 100 % šanci pálil vedle tyče hostující branky!! K rohu J. Mayera z 33 minuty se dostal mladší z Chlupů Tomáš a jeho hlavičku vyrážel až obránce z brankové čáry! O minutu později střílí bez přípravy P. Tichý a jeho umístěnou ránu likviduje se štěstím Kocourek. Ve 37 minutě musel kvůli zranění střídat M. Šourek – nahradil ho P. Špička. Dvě minuty před koncem poločasu se znovu připomněli hosté. Dvojice Farkaš, Suchý si poradila s trojicí obránců a střelu prvně jmenovaného musel s námahou vyrážet St. Pavlíček.

Úvod druhé půle se odehrával ve středu pole bez výraznější příležitosti. Do první velké šance jsme se dostali my, když po závaru před sedelskou brankou měl na noze vyrovnání R. Chlup, ale jeho dorážka přeletěla i lapače! Hosté nás potrestali o dvě minuty později, když P. Dušek minul dlouhý odkop hostů a Suchý (stál minimálně 2 metry v ofsajdovém postavení) z úhlu podruhé překonal St. Pavlíčka – 0 : 2! Následně dostal za protesty žlutou kartu R. Chlup. V 64 minutě jsme se opět dostali do dobré příležitosti, když K. Štěpánek vysunul R. Chlupa. Jeho střelu však bezchybný Kocourek vyrazil na rohový kop. Z něj našel opět K. Štěpánek Duška, který efektní střelou těsně minul šibenici. Poslední šanci ke vstřelení branky jsme měli po centru P. Tichého Duškem. Jeho hlavička však těsně minula tyč hostující branky. Do konce utkání se už nic podstatného nestalo a tak jsme opět vyhořeli v koncovce, nechali dát soupeři laciné góly, a proto si soupeř odváží všechny tři body!

Opět jsme se tak dostali do přímého boje o sestup z Krajského přeboru a musíme opět sbírat body k záchraně! Škoda, již dvakrát jsme v domácím utkání odmítli trojbodový zisk a odstup od bezprostředně ohrožených týmů!!! Příští sobotu 26. 5. zajíždíme v 8.00 do Hazlova, kde budeme soupeřem prvnímu celku tabulky. Doufáme, že se nám povede překvapit a nějaký bodík přivést do Nové Role!

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)