Fotbal

* Přestože jsme hráli v derby lepší fotbal, prohráli jsme 2 : 4

Vydáno dne 30. 04. 2007 (1535 přečtení)

28. 4. 2007 v Chodově od 17.00

Spartak Chodov  -  FK Nová Role     4 : 2  (2 : 2)      rozhodčí: Hrnčál, Stančík, Chládek

delegát: Štěrba

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -   Tichý P. 4, Roulich T. 2, Špička P. 3, Dušek P. 6    Krupička St. 5 (73 min. Klas D. 14) Drápalík L. 11, Štěpánek K. 8, Chlup R. 10 K (63 min. Chlup T. 13)    Hnízdil L. 7, Šourek M. 9

Náhradníci: Kotek R. 12, Chlup T.  13, Klas D. 14, Ladislav J. 18 NB

ŽK:  22 min. Šourek M. (faul), 26 min. Drápalík L. (protesty), 37 min. Hnízdil L. (byl blízko při rozehrání TK), 65 min. Drápalík L. (faul)

ČK:   65 min. Drápalík L. (po 2 ŽK)

Branky:

19 min.      1 : 0   Klemera

21 min.     1 : 1   Hnízdil

27 min.     1 : 2   Štěpánek

45 min.      2 : 2   Machulka

65 min.      3 : 2   Kaňok        PK

91 min.      4 : 2   Kaňok        PK

V 76 minutě neproměnil M. Šourek pokutový kop!!

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

Do derby utkání jsme nastoupili bez zraněného St. Šustra a pracovně zaneprázdněného střelce J. Mayera, ale i přesto to byl FK, který udával tempo utkání a hned ve druhé minutě vstřelil branku. Kapitán R. Chlup krásně vysunul do volného prostoru L. Hnízdila, který z hranice pokutového území utěšeně vypálil na Dutzovu branku. Ten ač se snažil co mohl na ránu nedosáhl a míč odražený od břevna dopravil dobíhající M. Šourek do prázdné branky! Bohužel pomezní rozhodčí Chládek nepochopitelně odmával Martinovi postavení mimo hru!! Ten přitom při dobíhání předběhl minimálně jednoho hráče Chodova, takže se o ofsajd jednat nemohlo, což nám potvrdili i chodovští fanoušci, kteří byli v úrovni akce. I přes neuznanou branku jsme pokračovali v dobré hře a v 7 minutě bomba P. Tichého jen těsně minula chodovskou branku! O minutu později se do první vážnější akce dostali i domácí, když centr Obešla hlavičkoval Šustr do dobře postaveného St. Pavlíčka. Po druhé domácí střele v 19 minutě se již Spartakovci radovali. Ze 25  metrů napřáhl Klemera a jeho nádhernou střelu zastavila až síť v naší brance -  1 : 0! Ani tato nepříjemnost nás nepoložila a po rohovém kopu K. Štěpánka trefuje v 21 minutě P. Tichý pouze tyč domácí branky! Ale ještě v téže minutě využívá akci R. Chlupa s M. Šourkem volný Igor Hnízdil a doráží do prázdné branky – 1 : 1! A ve 27 minutě se nám díky nádherné střele K. Štěpánka do „šibenice“ podařilo průběžný stav otočit – 1 : 2!! Pak se však projevila naše stará bolest, když nedokážeme naše vedení dotáhnout do konce poločasů nebo utkání! V poslední minutě první půle neodhadl dobře situaci stoper P. Špička a dovolil pohodlně srovnat Machulkovi poločasový účet na 2 : 2!!

Začátek druhého poločasu jsme se tradičně jako vždy déle rozkoukávali a málem nás za to potrestal po chybě P. Duška osamocený Kaňok. Naštěstí minul naši branku! Pak jsme to byli opět my, kdo udával tempo zápasu a vytvářel si nadějné situace ke skórování. Nejdříve v 52 minutě po centru M. Šourka zblokoval bombu R. Chlupa, která směřovala do brány Vaněček(ještě teď si chladí stehno;-)) a následnou dorážku L. Drápalíka kryl Dutz. Chléb se lámal v o čtyři minuty později! Po chybě chodovské obrany a nádherné přihrávce M. Šourka stál ve 100% příležitosti L. Hnízdil, ale jeho rána ze čtyř metrů šla vysoko nad branku!!! Pro osud utkání byly rozhodující dva okamžiky druhé půle. První byl v 65 minutě, kdy domácí zahráli při útočení evidentně rukou před očima hlavního sudího Hrnčála(utkání se mu v rozhodujících okamžicích nepovedlo), který nechal pokračovat ve hře. Při této akci fauloval L. Drápalík( za tento zákrok dostal později druhou ŽK a byl vyloučen) a následný centr při výhodě domácích zahrál neúmyslně rukou v pokutovém území P. Špička. To sudí Hrnčál nezaváhal ani vteřinku a ukázal na penaltový puntík!! Z toho se domácí Kaňok nemýlil a poslal Spartak do vedení 3 : 2! Ani do třetice jsme se nepoložili a v 76 minutě kopali pokutový kop, když po střele střídajícího T. Chlupa zahrál domácí obránce na brankové čáře rukou! To byl druhý rozhodující okamžik zápasu! K exekuci PK se postavil Martin Šourek, ale jeho přízemní ránu k pravé tyči zlikvidoval vynikajícím zákrokem J. Dutz!! Po této situaci jsme už neměli sílu utkání srovnat a v 91 jsme po faulu P. Duška v pokutovém území inkasovali po čtvrté! Z PK se opět trefil Kaňok a uzavřel účet utkání na 4 : 2 pro domácí. Každopádně se nemusíme za předvedený výkon stydět a po dlouhé době jsme sehráli kvalitní zápas a dovolím si říct, že tentokrát prohrálo lepší mužstvo! Škoda neproměněných šancí a školáckých chyb o branné fázi!!

Příští týden sehrajeme další klíčové utkání v boji o setrvání v soutěži, když hostíme v sobotu 5. 5. 2007 od 17.00 na našem hřišti FK Nejdek. Hráči budou jistě potřebovat k dobrému výkonu domácí prostředí, tak jim přijďte pomoc a zafandit!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?