Fotbal

* Výhra v derby s FK Ostrov

Vydáno dne 18. 03. 2007 (2203 přečtení)

17. 3. 2007 v Karlových Varech na UMT od 11.30 hod.

FK Nová Role    FK Ostrov     2 : 1  (0 : 0)         rozhodčí: Balhar, Chládek, Vošmik

delegát: Richter

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Tichý Petr 4, Roulich T.  2, Špička P. 3, Dušek P. 6      Chlup T. 11 (92 min. Krupička St. st. 14), Chlup R. 10 K, Štěpánek K. 8, Šustr St. 7 (75 min. Klas D. 13 )   Šourek M. 9, Mayer J. 5

Náhradníci:  Krupička St. st. 14, Klas D. 13, Krupička St. ml. 18  NB

Branky:

60 min.    1 : 0  Šourek M.

68 min.    2 : 0  Chlup T.

74  min.    2 : 1   Karbula

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, asistent: Kotek Rosťa, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

První jarní domácí utkání jsme odehráli na umělé trávě Buldoků K. Vary v Drahovicích. Soupeřem nám byl tradiční rival FK Ostrov a šlo o souboj sousedů v tabulce, neboť ostrovští byli před tímto utkáním na osmé a my na deváté příčce. S FK Ostrov jsme se potkali i v zimním turnaji a zvítězili jsme ve vyrovnaném zápase 3 : 1 a v podzimním utkání jsme zvítězili na jeho půdě brankou M. Šourka 1 : 0.

Začátek zápasu vyšel lépe hostům, když měli v 5 minutě první větší šanci, kterou vyřešil na poslední chvíli stoper Špička. My jsme se dostali do první a hned gólové příležitosti ve 13 minutě. J. Mayer postupoval po přihrávce K. Štěpánka sám na brankáře a možná zbytečně ještě hledal M. Šourka, který na dlouhou nohu netrefil odkrytou branku! O minutu později zahrával K. Štěpánek trestný kop, ale určitě je umí zahrávat lépe, protože s jeho ranou neměl gólman Sütto žádnou práci. To při tvrdé ráně P. Tichého předvedl vynikající zákrok a míč směřující do sítě konečky prstů vyrazil! Další gólovou příležitost jsme si vytvořili ve 30 minutě, kdy po přihrávce J. Mayera postupoval sám na brankáře T. Chlup. Bohužel jsme neproměnili ani tuto příležitost, Tomášovu střelu vyrazil brankář. Pak přišli i chvíle hostů a zvláště pak Lišky, který se během dvou minut dostal do dvou šancí. Tu první mu připravil chybou P. Špička a druhou zlikvidoval St. Pavlíček v naší bráně. Ve 39 minutě se opět Liška probíjel naší obranou až ho na poslední chvíli zastavil faulem P. Špička a mohl být rád za žlutou kartu v ruce sudího Balhara! Poslední slovo měli před odchodem do kabin opět ostrovští kým jiným než agilním Liškou, který z deseti metrů těsně přestřelil naši branku.

Začátky druhých poločasů nám tradičně nevycházejí a nebylo tomu jinak ani v tomto zápase. Ve 47 minutě měli hosté velkou šanci, ale naštěstí pro nás ji nedokázali proměnit – vysoko přestřelili naši branku. Pak se opět připoměl střelec Liška, když dvakrát prověřil našeho brankáře. Standa naštěstí obě nebezpečné střely s námahou zlikvidoval. My jsme se do zápasu vrátili v 56 minutě, kdy K. Štěpánek slabě zakončil z deseti metrů pěknou kombinační akci. O čtyři minuty později jsme se však dočkali. Jirka Mayer krásně poslal do úniku T. Chlupa (hosté zahráli špatně ofajdsystém) a tomu se povedlo přízemní přihrávkou najít M. Šourka, který umístěnou ranou dopravil míč do ostrovské svatyně 1 : 0! Stav mohl být srovnán v 64 minutě, kdy Horváth nastřelil z trestného kopu po faulu R. Chlupa tyč naší branky! Na to jsme odpověděli únikem J. Mayera, který našel nádherně nabíhajícího T. Chlupa, který už věděl kam míč uklidit! I když se gólman Sütto natahoval jak mohl, cestě míči do sítě nezabránil 2 : 0! Ostrov zvýšil aktivitu a díky naší laxnosti při bránění měl Karbula snadnou práci a ze čtyř metrů dorazil odražený míč 2 : 1. A v 78 minutě mohlo být ještě hůř, Liška se objevil po krásné přihrávce Horvátha úplně sám před St. Pavlíčkem, ten nás však podržel a velkou šanci soupeře zlikvidoval! Potom jsme už soupeře do ničeho nepustili a naopak mohli přidat i třetí branku. K té měl blízko i vystřídavší D. Klas, když jeho rána jen těsně minula tyč ostrovské branky. Celkově lze náš výkon hodnotit jako dobrý. Jen je škoda, že jsme opět neudrželi čisté konto.

Teď nás čeká nováček soutěže Sokol Chyše, když zajíždíme na jejich půdu. Na podzim jsme je porazili v domácím utkání jasně 5 : 0, ale v neděli to bude zcela jistě úplně jiné utkání!

Odjezd na utkání je 25. 3. ve 12.00 hodin od sportovní haly. Začátek utkání je ve 14.00 hodin a jako hlavní ho řídí rozhodčí Hodač Petr z Karlových Varů.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?