Fotbal

* Prní jarní mistrovské utkání - porážka ve Fr. Lázních

Vydáno dne 12. 03. 2007 (1822 přečtení)

10. 3. 2007 ve Fr. Lázních na umělé trávě od 14.30 hod

FC Františkovy Lázně  -  FK Nová Role  3 : 1  (0 : 0)  rozhodčí: Štěrba M., Bacík, Hodač

delegát: Kozel

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Hnízdil L. 7, Tichý P. 4, Krupička St. 2 (80 min. Drápalík L. 13),  Dušek P. 6    Chlup T. 11, Štěpánek K. 8, Špička P. 3 (76 min. Šustr St. 12), Chlup R. 10 K –  Šourek M. 9, Mayer J. 5

Náhradníci: Šustr St. 12, Drápalík L. 13, Krupička St. ml. 18 NB

ŽK:  55 min. Špička (faul), 70 min. Chlup T. (řeči), 78 min. Šourek (faul), 84 min. Dušek (faul)

ČK:  60 min. Hnízdil (faul v brankové příležitosti)

Branky:

48 min.      1 : 0   Florus

52 min.     1 : 1   Štěpánek K.

60 min.      2 : 1   Štěfan  PK

89 min.      3 : 1   Štefan

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, zdravotník: Lisa Jiří

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na umělou trávu do Františkových Lázní, kde nás čekali místní „Kohouti“. Měli jsme jim co oplácet. V úvodu podzimu nás na domácí půdě porazili 3 : 1.

Bohužel jsme nezačali moc dobře a málem nás domácí potrestali již ve 4 minutě po chybě Špičky, kdy se do šance probíjel Florus. Kontrovali jsme akcí R. Chlupa s Duškem – obrana domácích na poslední chvíli odvrátila na rohový kop. V 11 minutě měli domácí výhodu trestného kopu za faul Mayera. Naštěstí se jim střela nepovedla a náš gólman s ní neměl problém. Pěknou akci na druhé straně předvedl v 19 minutě Šourek, ale při zakončení přestřelil domácí svatyni. O čtyři minuty později zahrávali domácí opět trestný kop – tentokrát nastřelili dobře postavenou zeď. Ve 25 minutě jsme se dostali do velké šance Štěpánkem, ale do zakončení se dříve dostal Šourek, kterému rozhodčí Bacík odmával ofsajd. To byla škoda, neboť před Karlem by byl už jen domácí gólman a prázdná branka. Před naší brankou ukázal Dušek, že když se hráč brání na těsno(Štefan), tak nemá šanci klidně zakončit. Bohužel to byla z naší strany ojedinělé. Většinou jsme byli v osobních soubojích až ti druzí a drtivou většinu prohrávali! Jednou z vyjímek byla krásná individuální akce Štěpánka ze 32 minuty, kdy se uvolnil, nahrál do křídla R. Chlupovi. Ten našel na velkém vápně střelce Mayera, bohužel jeho ránu zablokovali domácí obránci.O tři minuty později vysunul „českou uličkou“ Štěpánek Mayera, Jirka se zbavil efektně obránce a jeho tvrdou ránu vyrazil s velkou námahou Valdman na roh. Ten zahrával na zadní tyč kapitán R. Chlup a nastřelil tyč!! Ve 40 minutě jsme i my zahrávali trestný kop, Štěpánek s ním však naložil prachbídně! Jeho nepovedená rána skončila daleko vedle brány. První půle ve které jsme byli nebezpečnějším celkem skončila šancí Mayera, který obešel i brankáře, ale jeho centr stačil z brankové čáry odvrátit domácí bek.

Na začátku druhého dějství jsme opět předvedli, že jsme specialisté na špatnou koncentraci! Hned jsme domácí pustili do dvou šancí a ta druhá ze 47 minuty skončila prvním gólem v naší síti! Střelu ze 17 metrů Pavlíček s námahou pouze vyrazil a pro osamoceného Floruse nebyl problém dorazit – 1 : 0! Naštěstí nás tento moment nedostal do kolen a vzápětí jsme mohli srovnat skóre! V 51 minutě vyslal Šourek do šance T. Chlupa, ten však z devíti metrů zakončil slaboučce vedle tyče domácí branky. O minutu později však již před domácí brankou zahřmělo! Opět agilní Šourek přistrčil před vápnem Štěpánkovi, který vyslal nepříjemnou skákavou střelu, která domácího gólmana překvapila a skončila v síti – 1 : 1! Po vyrovnání jsme místo uklidnění naší hry nepochopitelně přestali hrát a po sérii chyb obránců (Dušek, Tichý) unikl v 60 minutě domácí střelec Štefan a postupoval sám na branku! V prostoru penalty ho dostihl Hnízdil a zbytečně ho zezadu podťal!! Za to jsme pykali hned dvakrát, když byl Igor okamžitě vyloučený a nařízený pokutový kop proměnil bezpečně tvrdou ranou Štefan – 2 : 1! Toto byly klíčové momenty zápasu a prakticky rozhodli o osudu tohoto utkání! My jsme sice v poli hráli pořád vyrovnanou partii, ale již jsme se nedostali do žádné gólové příležitosti. Naopak jsme mohli děkovat S. Pavlíčkovi, který v 75 minutě reflexivně zlikvidoval tutovku domácích. V 89 minutě byl však i on bezmocný proti Štefanovi, který ho z očí do očí chladnokrevně překonal – 3 : 1. Prakticky hned po rozehrání ukončil dobře (i když někdy moc úzkostlivě) pískající sudí M. Štěrba zápas.

My se musíme soustředit na další utkání, které sehrajeme na umělé trávě v K. Varech s FK Ostrov. Který si v prvním kole bez problémů poradil s neškodným Sokolem Drmoul 4 : 0. Z toho vyplývá, že nás nečeká lehký úkol! Musíme zlepšit v podstatě veškeré herní činnosti, především však obrannou! Od toho se vše ostatní odvíjí. Utkání se hraje v sobotu 17. 3. od 11.30 hodin, odjez je v 10.00 od sportovní haly. Pojeďte nás povzbudit. Určitě to budeme potřebovat!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?