Dnešní datum: 28. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* Hodnocení podzimu 2006 trenérem "A" mužstva

Vydáno dne 26. 11. 2006 (1604 přečtení)

Hodnocení podzimní části sezóny 2006 - 2007

Příprava na nový ročník Krajského přeboru začala 10.července v domácím prostředí. Trénovali jsme 3x týdně. Během přípravy jsme se zúčastnili turnaje v Hroznětíně a domácího memoriálu W.Ulče. V obou jsme skončili na druhém místě, což bylo zvláště v domácím turnaji úspěchem. Mužstvo posílili v letní přestávce Standa Šustr(hostování ze Spartaku Chodov po několikaletém působení v SRN) a Tomáš obroda, který se vrátil z hostování v Lokti. Mým cílem bylo 6 místo a zlepšení herního projevu mužstva, hlavně v obranné fázi.

Soutěž jsme zahájili prohrou doma s F.Lázněmi a po 7 kolech měli 11bodů. Potom přišly tři zápasy, nedotažené s Chodovem, porážka v Rychnově a pro mne velká ostuda v Nejdku. Další zápasy byly jako na houpačce. Výhra s FC Cheb, zasloužená porážka v N.Sedle, velice dobré utkání s Hazlovem, další propadák s Lokomotivou K.V. Poté následovala důležitá výhra s Útvinou a na závěr velice dobrý výkon a výhra ve Staré Roli. Zápasy se v našem podání lišily jako den a noc! Jednou jsme propadli na celé čáře, po druhé jsme hráli dobře a sbírali body favoritům. Pokud budou hráči dodržovat pokyny trenéra, hrát disciplinovaně a s potřebnou bojovností máme šanci uspět s každým soupeřem. Kvalitní hráče na to máme, ale pouze při dodržování všech povinností, které hráč na svém postě má a nesmí si dělat co ho napadne. Hráči si musí srovnat v hlavách, jestli je nutné během soutěže mít tolik dalších aktivit. Chybí konkurence a někteří hráči toho dokáží zneužít, jak v zápase, tak v tréninku. Není možné, abychom s Danem Hájkem před zápasy obvolávali hráče a doufali, že se dostaví na zapás.

Po těchto věcech jsem byl znechucen a chtěl ukončit svojí činnost. Po dohodě s vedením klubu jsem se ale, rozhodl pokračovat a věřím hráčům, že si vezmou kritiku k srdci a budou na sobě více pracovat. Je smutné, když se na tréninku sejde pět hráčů z osmnáctičlenného kádru Naopak velkým kladem byla účast dorostenců T.Chlupa, L. Mika, T. Hambergera a T. Kuchaře. V některých zápasech ukázali, že mají na to, aby postupně dostávali více šancí a nahradili starší hráče. Záleží však jen na nich, jak se dokáží zapojit.

Hodnocení jednotlivců:

Pavlíček Standa ml.: chytal výborné zápasy, ale dostal též laciné branky.

Špička Petr: když hrál posledního podle pokynů a zodpovědně, byl jeden z nejlepších, pokud „vymýšlel“ nebylo to dobré, má kvalitu a  ve středu hřiště se určitě prosadí.

Tichý Petr: bojovník, musí však hrát jednoduše a zlepšit komunikaci s hráči během utkání.

Vaněček Petr: nastoupil na VŠ jeden z nejlepších, ale od října je bez tréninků a je to na něm znát.

Krupička Standa starší: poctivý bojovník v závěru jeden z našich nejlepších hráčů, i on se někdy nevyhnul chybám. Jednou by mu měli v Roli postavit pomník, jako příklad pro všechny mladé hráče.

Dušek Petr: přesný příklad malé konkurence, je schopný zahrát velké utkání a vzápětí lítá po celém hřišti a nestačí plnit své povinnosti.

Šustr Standa: chybí mu lepší bránění, ale v některých zápasech dokázal, že to umí (Hazlov, St. Role).

Štěpánek Karel: pro mne zklamání, znám ho jako výborného fotbalistu. V závěru zlepšení, velice dobrý se St. Rolí. Poctivě trénuje a já věřím, že se vše obrátí a bude zase ten postrach soupeřů.

Chlup Roman: bojovník, má problémy s dorostem a to se projevilo i na jeho výkonech v zápasech. Věřím v lepší časy jak dorostenců tak i Romana, mají na to.

Šourek Martin: začátek soutěže nebyl z jeho strany nejlepší, neproměňoval šance, v závěru se rozehrál k velice dobrým výkonům.

Mayer Jirka: velmi dobrý hráč, škoda, že nemůže pravidelně trénovat, určitě by byl v zakončení daleko úspěšnější.

Baloun Jirka: má problémy s kondicí, na postu obránce hraje však dobře, až natrénuje bude výborný.

Hnízdil Lukáš: kdyby neměl problémy s jinými aktivitami, určitě by hrál v základní sestavě.

Drápalík Lukáš: musí si vyřešit osobní věci, začít trénovat a bude opět hráčem základní sestavy.

Hájek David: bere KP jako zábavu, hodný kluk, ale musí si přístup k fotbalu přehodnotit.

Ouroda Tomáš: zpočátku se jevil dobře, ale za celý podzim má dva tréninky, i s docházkou na zápasy má veliký problém, prakticky přestal docházet.

Krupička Standa ml.: chytal na domácím turnaji a v Dolním Rychnově a nezklamal, chybí mu větší zapálení pro fotbal vůbec, měl by si vzít příklad z táty!

Kabele Martin: hrál s podvědomým zraněného ramene což poznamenalo jeho výkon, v zimě jde na operaci a po rekonvalescenci bude určitě hrát výborně.

Höfler Roman: Dlouhodobě zraněn, pracuje v zahraničí.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1968 (1968 hl.)