Fotbal

* Po slabém výkonu prohra v Novém Sedle

Vydáno dne 14. 10. 2006 (1910 přečtení)

14. 10. 2006 Nové Sedlo od 15.00 hod

BU Nové Sedlo  -  FK Nová Role  3 : 0 (1 : 0)               rozhodčí: Cvrk, Aubrecht, Rousek

delegát: Štěrba

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Baloun J. 11, Špička P.  3 K, Tichý P. 4, Vaněček P. 2,  Hnízdil L. 9,  Štěpánek K. 8, Drápalík L. 6 (52 min. Dušek P. 13), Šustr S. 10 (46 min. Chlup R. 12) Mayer J. 5, Šourek M. 7

Náhradníci: Chlup R. 12 ,Dušek P. 13, Hájek D. 14, Krupička St. st. 15, Krupička S. ml. 18 NB

ŽK:  50min. Špička (faul)

Branky:

2 min.    1 : 0   Gvizd E.

78 min.  2 : 0   Rychna

85 min.  3 : 0   Holman

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Daniel, zdravotník: Lisa Jiří masér: Kabele Martin

Do Nového Sedla jsme odjížděli s velkými nadějemi. Za prvé, protože jsme doma jasně porazili FC Cheb a za druhé, protože jsme byli po dlouhé době až na dlouhodobé marody kompletní. Bohužel obě pozitivní věci vzaly za své po dvou minutách utkání. I přes upozornění trenéra na špatný začátek v minulém zápase v Novém Sedle, jsme se opět (pokolikáté už?!) nepoučili a již ve druhé minutě po chybě brankáře a stopera školácky inkasovali 1 : 0!! Jinak se utkání odehrávalo hlavně mezi oběma vápny, ale nutno uznat, že domácí byli daleko bojovnější a snažili se dohrávat souboje. V prvním poločase jsme si vytvořili prakticky jedinou šanci, když průnik J. Mayera zakončil prudkou střelou K. Štěpánek. Rána šla však doprostřed brány a domácí brankář s ní neměl větší problém.

Ve druhém poločase jsme po příchodu R. Chlupa a P. Duška na hřiště zatlačili na vlastní půlku. Byl to však tlak bez větších šancí. Když už jsme se do nadějné příležitosti dostávali, tak jsme ji vlastní špatnou přihrávkou nebo váháním prohospodařili! Naopak domácí se v poslední čtvrthodině dostali k několika brejkům a dva z nich proměnili a uzavřeli účet utkání na 3 : 0. Pro nás to byl až krutý výsledek, ale fotbal se hraje na góly a ty jsme my nedali!

Příští týden nás čeká na domácím hřišti lídr soutěže Jiskra Hazlov a pokud ním chceme sehrát důstojnou partii, musíme se přes týden sebrat a v sobotu do výkonu dát více srdce a bojovnosti. Zápas se hraje 21. 10. od 15.30. Přijďte se podívat!! Protože v tomto utkání se bude určitě na co dívat!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?