Fotbal

* Oslabený tým prohrál na půdě SK D. Rychnov

Vydáno dne 30. 09. 2006 (1824 přečtení)

27. 9. 2006 v Dolním Rychnově od 16.30 hod

SK Dolní Rychnov –   FK Nová Role    3 : 2  (2 : 0)  rozhodčí: Tichota, Hodač, Janoušek

delegát: ?

Sestava FK:  Krupička St. ml 1  -  Tichý P. 4, Špička P. 3, Dušek P. 6 (69 min. Kuchař M. 13),  Krupička St. 5    Šustr St. 9, Štěpánek K. 8, Hájek D. 11 (69 min. Kotek R. 15), Ouroda T. 2 (63 min. Chlup T. 12)    Chlup R. 10 K, Šourek M. 7

Náhradníci: Chlup T. 12, Kuchař M. 13, Hamberger T.14, Kotek R. 15

ŽK:  30 min. Chlup R. (protesty), 40 min. Tichý (faul), 88 min. Kuchař (faul), 90 min. Kotek (faul)

Branky:

20 min.     1 : 0   Barvínek

23 min.     2 : 0   Nováček

55 min.    2 : 1  Tichý P.

62 min.     3 : 1   Nováček

78 min.    3 : 2  Štěpánek K.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří

Utkání v Dolním Rychnově se hrálo jako 17 vložené kolo již ve středu od 16.30 hodin. Bohužel pro nás nám tentokrát z různých důvodů chybělo pět hráčů základního kádru! To je samo o sobě zarážející, když rozpisy zápasů dostali všichni několik týdnů před zahájením soutěže. Ještě více zarážející je, že nikdo nechyběl kvůli zranění ani pracovním povinnostem. Dále bych to nechtěl rozebírat, neboť nikdo z hráčů není profesionál a my nemůžeme ovlivnit jestli se k zápasu dostaví či nikoli. Doufám, že takto oslabeni budeme z tohoto důvodu naposledy!!

Když už se něco kazí tak se to kazí pořádně(slušně řečeno;-)! Ještě před výkopem se nám při rozcvičování zranil první brankář St. Pavlíček a do brány musel naskočit jeho náhradník St. Krupička mladší. I přes všechny tyto handicapy jsme zápas nezačali špatně a domácí do šancí moc nepouštěli. To nám vydrželo až do 20 minuty, kdy jsme trestuhodně nechali domácí odcentrovat, P. Tichý neuhlídal domácího dlouhána Barvínka a ten neměl problém svou hlavičku poslat do naší sítě – 1 : 0! O tři minuty později jsme opět udělali další chybu, když jsme před domácím Nováčkem tak dlouho ustupovali, až z 18 metrů vystřelil a jeho ránu zastavila bohužel naše síť – 2 : 0. Po tomto dvojnásobném šoku jsme se trochu zvedli a opět hru vyrovnali. Ve 27 minutě měl smůlu K. Štěpánek, když jeho pěknou střelu vyrazil na poslední chvíli domácí gólman. Ve 35 minutě jsme měli kopat pokutový kop za sražení T. Ourody při výskoku na hlavičku v malém vápně, ale píšťalka rozhodčího Tichoty zůstala němá!!

Po poločasovém odpočinku se nám opět povedlo sehrát úvod druhé půle před brankou domácích, ale bez nebezpečné střeli nebo kombinace. Výjimkou byl trestný kop K. Štěpánka, který perfektně hlavou umístil za záda domácího Hányše P. Tichý 2 : 1! Domácí se po 10 minutách otřepali a začali se prosazovat proti našemu oslabenému celku. Vytvořili si několik dobrých příležitostí, ale některé nedotáhli do konce svojí laxností a jiné jim pochytal výborně chytající St. Krupička. Jednu šanci rychnovští přeci jen využili. V 62 minutě využil chybné rozehrávky R. Chlupa střelec druhého gólu Nováček, dostal se přes stopera P. Špičku a svůj sólový nájezd s přehledem zakončil – 3 : 1. po této brance však domácí jakoby přestali hrát a my jsme toho využili. Jednak tím, že se hra přesunula před domácí branku a jednak tím, že jsme si začali vytvářet i brankové příležitosti. V 77 minutě nastřelil střídající R. Kotek krásnou střelou jen břevno domácí svatyně, ale o minutu později již K. Štěpánek obstřelil domácího obránce a jeho střela skončila přesně u tyče – 3 : 2! A mohlo být i veseleji. To by však musel rozhodčí Tichota vidět evidentní sražení T. Chlupa v pokutovém území, nebo by svoji šanci musel T. Chlup v 83 minutě proměnit v branku. Bohužel se tak nestalo a domácí svoje vedení udrželi až do konce. V neděli 1. 10. sehrajeme další mistrovské utkání na půdě nováčka soutěže FK Nejdek. Zápas začíná v 15.00 hodin a povinnost nám velí přivézt nějaký ten bodík! Odjezd na utkání je ve 13.30 od sportovní haly.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?