Fotbal

* Fk si lehce poradil s nováčkem z Chyše

Vydáno dne 21. 08. 2006 (1388 přečtení)

19. 8. 2006 v Nové Roli od 17.00 hod

FK Nová Role    Sokol Chyše     5 : 0  (4 : 0)          rozhodčí: Chládek, Vejvoda, Hrnčál

delegát: Štěrba st.

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  -  Hnízdil L. 9, Špička P. 3, Dušek P. 6,  Vaněček P. 2    Šustr St. 8 (46 min. Krupička St. 12), Drápalík L.4, Mayer J. 5, Kabele M. 7 (80 min. Miko L. 14)    Baloun J. 11 (67 min. Ouroda T. 13), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Krupička St. 12, Ouroda T. 13, Miko L. 14

ŽK:  21 min. Špička (protesty), 31 min. Hnízdil (držení), 57 min. Kabele (faul a následné protesty)

Branky:

2 min.    1 : 0  Chlup R.

11 min.  2 : 0  Baloun J.

24 min.  3 : 0  Dušek P.

38 min.  4 : 0  vlastní

52 min.  5 : 0  Chlup R.

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí mužstva: Hájek Dan, asistent: Kotek Rosťa, zdravotník: Lisa Jiří, masér: Tichý Petr

Na zápas s nováčkem přeboru jsme se dobře připravili, a i když chyběli někteří stabilní hráči (Štěpánek, Šourek, Tichý, Hájek Dav. a náhradní brankář Krupička ml.) dokázali jsme v prvním poločase plnit taktické pokyny trenéra. Hned v první minutě byl v samostatném úniku sražen Baloun, hostující hráč uviděl ČK a z následného trestného kopu kapitán R. Chlup poprvé rozvlnil chyšskou síť 1 : 0! Hosté byli jako opaření a tak to až na jednu výjimku zůstalo do poločasového hvizdu. Po našem důsledném napadání nevěděli hráči Chyše doslova kam dřív skočit a my jsme je trestali: v 11 minutě po hrubé chybě obránce sám před brankářem nezaváhal uzdravený Jirka Baloun a s přehledem zvýšil na 2 : 0. O pár minut později zvýšil po pěkné akci s J. Mayerem na 3 : 0 tvrdou střelou P. Dušek. A když  si ve 38 minutě vstřelili hosté vlastní branku po centru P. Duška a prohrávali 4 : 0, byli zralí na ručník. Velké štěstí měli ve 41 minutě, když M. Kabele nastřelil z pokutového kopu jen břevno. Vysvobodil je až poločasový hvizd.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako první. Již po sedmi minutách si postavil míč k trestnému kopu opět R. Chlup a za vydatné pomoci brankáře zvýšil na 5 : 0. Po té jsme však asi i díky vysokému vedení polevili a pustili hosty do několika nebezpečných akcí. Naštěstí je jak obrana, tak bezchybný St. Pavlíček v brance dokázali zlikvidovat. Ovšem proti silnějším soupeřům se nám naše laxnost v obrané fázi může vymstít!! I přesto jsme mohli náš náskok zvýšit. Do gólových šancí se dostali Baloun, Mayer, Dušek, Kabele a Ouroda, ale již jsme branku nevstřelili. I když byl výsledek jasný už během první půle, mělo utkání náboj až do konce. Hosté hráli aby vstřelili první branku v krajském přeboru a někdy svůj důraz přeháněli. Krvavá zranění si odnesli L. Hnízdil a T. Ouroda (zlomený nos). Také hosté přišli o jednoho hráče, který si v souboji R. Chlupem špatně došlápl a poranil si koleno. Za zmínku stojí také incident hostujícího fanouška s hlavním pořadatelem, když chtěl podnapilý poberta přelézt plot oddělující diváky od hřiště. Pan Baloun starší si s ním bez problémů poradil a zpacifikoval ho.

V tomto zápase bylo naší povinností zvítězit a to jsme celkem v poklidu splnili. Teď zajíždíme v sobotu 26. 8. na horkou půdu do Aše, kde se střetneme s domácí Jiskrou! Odjezd na utkání je ve 14.50 od sportovní haly a začátek zápasu od 17.00. Pojeďte povzbudit náš tým, ať dovezeme nějaký ten bodík i z Aše!!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?