* FK porazil Ostrov po dlouhých 5 letech

Vydáno dne 30. 03. 2006 (1293 přečtení)

FK Nová Role – Spartak Horní Slavkov 1 : 1 (0 : 0)

25. 3. 2006 v K. Varech na umělé trávě

FK Ostrov - FK Nová Role 1 : 5  (0 : 4)                                   rozhodčí: Rousek, Bacík, Kurzawa

delegát: Sedláček

Sestava FK:  Pavlíček St. 1  - Žemlička P. 9 (10 min. Krupička St. 13), Špička P. 3, Dušek P. 6, Vaněček P. 2  Mayer J. 5, Drápalík L. 4, Štěpánek K. 8, Baloun J. 11 (73 min. Hájek Dav. 12) Šourek M. 7 (65 min. Horečný M. 14), Chlup R. 10 K

Náhradníci: Hájek Dav. 12, Krupička St. 13, Horečný M. 14, Poláček B. 18 NB

Branky:

10 min.  0 : 1  Baloun J.

36 min.  0 : 2  Štěpánek K.

38 min.  0 : 3  Šourek M.

44 min.  0 : 4  Chlup R.

52 min.  0 : 5  Šourek M.

87 min.  1 : 5  Hladík

Realizační tým -  trenér: Pavlíček St. starší, vedoucí: mužstva Petr František, asistent: Hájek Dan,

zdravotník: Lisa Jirka

V pořadí třetí utkání jarní části (druhé proti Fr. Lázním nám bylo z důvodu nezpůsobilého terénu odloženo na středu 26. 4. 2005 od 17. 00 hodin) jsme sehráli proti mužstvu FK Ostrov, proti kterému se nám dlouhodobě nedaří. Naposledy jsme naplno bodovali na jaře 2001. Čekali jsme tuhý boj o mistrovské body a, i když nám v přípravě počasí opět nepřálo, snažili jsme se poctivě připravit.

Samotné utkání mělo ovšem úplně jiný průběh než všichni očekávali. Již od začátku bylo patrné, že oslabené mužstvo Ostrova je jen stínem týmu, který nám na podzim v domácím prostředí udělil tvrdou lekci v podobě výhry 4 : 1. Skóre utkání otevřel hned po deseti minutách hry J. Baloun po akci Krupičky se Šourkem. V 15 minutě nám Martin Šourek předvedl co vše jde zahodit a po akci J. Mayera nedal do prázdné branky. Vynahradil si to ovšem po dvaceti minutách kdy proměnil sólový únik do něhož ho vyslal R. Chlup. Tím začala po ostrovské děsivá dvacetiminutovka při níž dostali další tři branky, které definitivně rozhodli o výsledku. Nejprve se ve 36 min. po rohu trefil P. Dušek o dvě minutky později proměnil pravačkou nádhernou příhru M. Šourka kapitán R. Chlup a pátou branku dal opět M. Šourek po chytrém vysunutí J. Mayera. Ostrov pak dokázal pouze v 87 minutě zkorigovat na konečných 1 : 5.

Takto sehrané utkání se hodnotí dobře, neboť celý tým dokázal téměř dokonale dodržet stanovenou taktiku, bojoval a nepouštěl se do diskuzí s rozhodčím. Pokud budeme hrát dál takovým stylem, vypadá to, že by jsme se mohli posunout v tabulce směrem vzhůru. Pochválit z hráčů by jsme mohli téměř všechny, ale stojí za to vyzdvihnout L. Drápalíka, který dokázal ze hřiště vymazat „mozek“ FK Ostrov J. Horvátha.

Příští utkání sehrajeme doma na škvárovém hřišti s nebezpečnou Jiskrou Aš v sobotu 1. 4. 2006 od 16. 30 hodin. Přijďte nás povzbudit !!!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 39 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?