FK NOVÁ ROLE  -  SKF KRASLICE            1 : 0    (1 : 0)

ROZHODČÍ: Chrástecký, Sieber, Kobielský     DELEGÁT:  Bubanec

SESTAVA:                                                                                     19 Latislav J.

7 Hnízdil L.                         4 Brett D.                               3 Florián P.

6 Hůlka M.               11 Vaverka Jar. (K)                        2 Hykš K.                 8 Vaverka Jos.                     9 Živanovič M.

10 Chlup T..                       14 Hájek L.

STŘÍDALI:  46. Štěpánek K. (Hájek L.), 70. Urbánek D. (Živanovič M.), 76. Bezděk P. (Hůlka M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu), Červík T.(asistent trenéra)

I. POLOČAS

5. min.:       Po akci Lukáše Hájka, Jardy Vaverky a zakončujícího Tomáše Chlupa poprvé „zazvonila“ tyč branky Kraslic.

9. min.:       Po přesném centru Tomáše Chlupa z ideální pozice hlavičkuje těsně nad Lukáš Hnízdil.

20. min.:   Velice aktivně hrající Tomáš Chlup vybídl přihrávkou za obranu Pepíka Vaverku, který v souboji s brankařem upadl, rychle se ovšem zorientoval a jeho lob z těžké pozice ležícího střelce vykopl z brankové čáry jeden z hostujících hráčů!!!

24. min.:    Další šance – po pěkné výměně přihrávky mezi Petrem Florianem a Karlem Hykšem první jmenovaný našel na hranici pokutového území Marka Hůlku, který obešel obránce a levou nohou obstřeloval brankaře. Bohužel i tento pokus skončil těsně mimo branku Kraslic.

31. min.:    Tomáš Chlup, který byl v prvním poločase hlavním motorem ofenzívy našeho týmu, nacentroval do pokutového území, jeho centr tečoval hlavou Pepík Vaverka a na zadní tyči stojící Lukáš Hnízdil konečně dopravil míč do sítě a zajistil tak týmu zasloužené vedení 1 : 0.

35. min.:     První pokus ohrozit branku FK vyslal z přímého kopu kapitán hostí Procházka, Honza Latislav v brance FK byl však pozorný.

42. min.:    Po chybě v domácí obraně najednou utíkali dva hráči Kraslic na stopera Dana Bretta, přečíslení však zakončil hostující Müller velice nepřesnou střelou.

43. min.:    Během jedné minuty jsme si vytvořili hned dvě stoprocentní šance, které ovšem Karel Hykš a po něm Pepa Vaverka v ideální pozici trestuhodně přestřelili.

II. POLOČAS

47. min.:     Ve stejném duchu začal i druhý poločas, v rychlém sledu jsme si vytvořili dvě šance, a to opět Karel Hykš a Pepa Vaverka. Prvně jmenovaný nejdříve v dobré pozici střílel slabě levačkou a po špatném výkopu brankaře Hofmana šli dokonce čtyři hráči na braku hostí. Zakončující Pepa Vaverka ovšem ani nevystřelil a ani nepřihrál a jeho pokus o lob skončil mimo branku.

56. min.:    Pěkné individuální prosazení Marka Hůlky přes dva hráče, po kterém stříleným centrem našel Tomáše Chlupa, jehož hlavička šla opět  těsně nad.

65. min.:   Tomáš Chlup dalekonosnou bombou málem přepůlil břevno hostující branky (potřetí v zápase trefil zařízení) a dobíhající Lukáš Hnízdil již hlavičkoval do prázdné branky, avšak asistent na lajně signalizoval ofsajd.

70. min.:     Další šance domácích, tentokrát Míra Živanovič vypracoval šanci pro Karla Hykše, který zcela osamocen opět míjí branku!!!

76. min.:     V poslední šanci utkání vystřelil nepříliš razantní projektil na branku hostí Karel Štěpánek.

Foto z utkání je ZDE

Slovo realizačního týmu:

Poslední domácí utkání letošního podzimu jsme v nádherném slunečném podzimním odpoledni odehráli proti soupeři z Kraslic, který se pohybuje v dolní části tabulky. Utkání připomínalo hru kočky s myší, jen v prvním poločase jsme si vytvořili nejméně šest stoprocentních střeleckých příležitostí, co ovšem dokážeme zahodit, to se jen tak nevidí. Soupeř měl za celé utkání jedinou gólovou šanci, ovšem kdyby ji proměnil, utkání by se proměnilo v horror, jelikož naše útočná vazba byla neskonale impotentní. Ke konci utkání již docházely oběma celkům síly, což se projevilo v mnoha nepřesnostech v rozehrávce. Ne vše však bylo v utkání špatně, zejména v prvním poločase náš celek odvedl velmi dobrý výkon, škoda toho zakončení. Naštěstí jsme i toto utkání dovedli do vítězného konce a před posledním zápasem podzimní části soutěže stále držíme první příčku v tabulce.

Poslední podzimní utkání 1. B. třídy sehrajeme v sobotu 7. 11. 2015 v Dolním Rychnově od 10:30 hodin. Odjezd v 8:45