I PŘESTO, ŽE DOMÁCÍ SEHRÁLI DOBRÝ ZÁPAS, VEZEME DOMŮ TŘI BODY: FK OSTROV "B" - FKNR 1 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 06. 09. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 5. 9. 2015 sobota v 10:30 hod.

FK OSTROV „B“  -  FK NOVÁ ROLE          1 : 2  (1 : 1)

BRANKY FKNR: 14. Vaverka Jos., 65. Chlup T.

ČK: 13. Zeronik (Ostrov)

ŽK:  42. Vaverka Jaroslav

ROZHODČÍ:  Cvrk, Jati, Aubrecht

SESTAVA:

19 Latislav J.

2 Hopf M.                   7 Skopový V.                       11 Vaverka Jar (K)               3 Florián P.

9 Živanovič M.               10 Chlup T.                           8 Vaverka Jos.                     6 Hůlka M.

4 Hájek L.                             5 Hájek D.

STŘÍDALI:   46. Štěpánek K. (Hůlka M.), 46. Zaňka R. (Hájek D.), 82. Urbánek D. (Živanovič M.), připraveni Hegenbart D., Bezděk P.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

6. min.:        Po kombinaci po pravé straně hřiště první šanci neproměnil domácích útočník Karbula.

8. min.:        Na druhé straně se do solidní příležitosti probil Lukáš Hájek, v momentě, když šel domácí gólman Kubrycht k zemi, však míč napálil pouze do boční sítě.

14. min.:     V další šanci opět Lukáš Hájek postupoval zcela osamocen na domácí branku, vybíhajícímu brankaři nasadil kličku a levou nohou posílal míč do zcela odkryté branky, kde však míči zabránil ve skluzu evidentně rukou domácí stoper Zeronik a tak přišla logicky na řadu penalta a červená karta. K exekuci penalty se postavil Tomáš Chlup, ovšem domácí brankař Kubrycht jeho pokus vyrazil. Z dorážky se naštěstí nadvakrát prosadil Pepík Vaverka 0 : 1.

18. min.:     Domácí i o deseti hráčích kombinovali a snažili se ohrožovat branku FKNR, avšak do rozhozené obrany často podnikali hráči FK rychlé protiútoky. V jednom z takových protiútoků postupoval opět sám Dan Hájek na brankaře Ostrova, ovšem místo střely či kličky ještě hledal svého bratra Lukáše, který ovšem nezvolil ideální zakončení a jeho pokus o lob brankař chytil.

30. min.:     Další čistou příležitost spálil domácí Horváth, když zcela osamocen před Honzou Latislavem netrefil prostor branky.

33. min.:     Jelikož jsme v této části utkání hráli špatně, po zásluze přišlo vyrovnání. Záložník Wolf se na hranici velkého vápna opřel do míče a jeho umístěná střela našla cíl u pravé tyče branky FK 1 : 1.

II. POLOČAS

57. min.:     Druhý poločas jsme zahájili aktivně, v první šanci po kombinaci s Tomášem Chlupem však netrefil v dobré pozici míč Pepík Vaverka, před kterým téměř „zívala“ prázdná branka.

59. min.:     Lukáš Hájek prošel s míčem od poloviny hřiště přes čtyři protihráče až na hranici pokutového území, střela mu ovšem nesedla a tak zůstal stav utkání nezměněn.

63. min.:     po další povedené kombinaci Pepy Vaverky s Tomášem Chlupem zakončoval Lukáš Hájek, střelec FK měl ovšem v sobotu „zvlhlý prach“

71. min.:     Z našeho tlaku přicházely nejen příležitosti, ale i standardní situace. Jednu z nich uchopil Tomáš Chlup a povedenou střelou vyzval brankáře Kubrychta k excelentnímu zákroku. Dobíhající Lukáš Hájek ještě naservíroval přihrávku před prázdnou branku Mírovi Živanovičovi, avšak vstřelený gól neplatil pro předchozí ofsajd.

73. min.:     Aktivní Lukáš Hájek na hranici vlastního pokutového území vybojoval míč, který se rychle přenesl na polovině hřiště číhajícího Tomáše Chlupa. Jeho průnik přes dva bránící hráče Ostrova skončil povedenou střelou, kdy obstřelil do té doby velice dobře chytajícího brankáře Kubrychta – 1 : 2.

82. min.:     Poslední šance utkání připadla domácím, Kubrycht zahrával nepřímý volný kop z vlastní poloviny a jeho dlouhatánského nákopu využil jeden z nabíhajících spoluhráčů a následnou hlavičku zlikvidoval pozorný Honza Latislav.

Pár fotek, alespoň z mobilu vedoucího ZDE

Slovo realizačního týmu:

K dalšímu venkovnímu utkání soutěže jsme cestovali do Květnové, kde svá utkání hraje tým FK Ostrov „B“. Domácí celek byl v průběhu hry fotbalovější a naopak našim borcům po minulém podařeném utkání tentokrát chyběla lehkost, z čehož plynula nepřesnost a velké procento zkažených přihrávek. Utkání poznamenalo brzké vyloučení domácího stopera
a následná penalta, nařízená ovšem zcela po zásluze. Přesto je třeba poděkovat hráčům za bojovnost a konstatovat, že je pozitivní, že se dokáže vyhrát i když se herně tolik nedaří.

Další utkání odehrajeme v sobotu 12. 9. 2015 na hřišti FK Stará Chodovská, začátek utkání je v 10:30 hod.