PROTI VEDOUCÍMU CELKU JSME ROZHODLI JIŽ V PRVNÍ PŮLI: FKNR - JISKRA PLESNÁ 7 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 31. 08. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 29. 8. 2015 neděle  -  15:00 hod.

FK NOVÁ ROLE   TJ JISKRA PLESNÁ        7 : 2    (4 : 1)

BRANKY FKNR: 3 x Hájek D. (39., 50., 75.), 36. - Vaverka Jos., 42. - Hnízdil L.,   45. - Chlup T., 85. - Bezděk P.

ČK: ---

ŽK:  54. - Chlup T.

ROZHODČÍ:  Botoš, Hányš, Topinka

SESTAVA:                                                                                       19 Latislav J.

3 Florián P.                           2 Brett D.                          11 Vaverka Jar (K)               7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.                         10 Chlup T.                         8 Vaverka Jos.                      6 Hůlka M.

4 Hájek L.                                    5 Hájek D.

STŘÍDALI:  46. Hegenbart D. (Brett D.), Skopový V. (Vaverka Jos.), 65. Bezděk P. (Hůlka M.),  připraven Poláček D.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

16. min.:     V první příležitosti utkání se objevil Dan Hájek, který ovšem nedokázal využít perfektní centr Marka Hůlky z pravého křídla.

19. min.:     Další šanci vytvořil Lukáš Hájek a Tomáš Chlup pro Pepíka Vaverku, jeho technická střela ovšem těsně minula pravý horní kout branky soupeře.

25. min.:     První příležitost hostí se urodila po rohovém kopu, ovšem pokus hostujícího Šulka byl velmi nepřesný.

26. min.:     Další příležitost hostí však již skončil brankou – kapitán Schaller našel přesným centrem nabíhajícího Endlera a ten nikým nebráněn hlavičkou přeloboval bezmocného Honzu Latislava 0 : 1.

31. min.:     Petr Florián využil svého důrazu a rychlosti, prošel ze své pozice obránce až do čisté brankové příležitosti, ovšem nedokázal trefit branku hostí.

36. min.:     Po několika šancích, kdy gól již skutečně „visel ve vzduchu“ jsme po rohovém kopu konečně skórovali. Po sérii hlaviček se k odraženému kopu dostal na hranici pokutového území číhající Pepa Vaverka a jeho prudkou střelu si do vlastní branky tečoval jeden z hostujících hráčů 1 : 1.

39. min.:     A další příležitost přicházely. Tomáš Chlup podniknul rychlý výpad po pravé straně hřiště a přesným pasem za obranu vyzval ke skórování Dana Hájka, který se nemýlil 2 : 1.

42. min.:     Dalším střelcem se stal Luká Hnízdil, když jeho střelu z pokutového území tečoval opět jeden z obránců a brankař Koňarik byl bezmocný 3 : 1.

45. min.:     Agilní Tomáš Chlup vyslal na pravém křídle nabíhajícího Lukáše Hájka, ten se neukvapil a přeným pasem za obranu vyzval svého nabíhajícího kamaráda ke skórování 4 : 1.

Jelikož se Tomáš nemýlil, do kabin jsme šli s pohodlným tříbrankovým vedením, nutno říci že zaslouženým, jelikož hosté si za
I. poločas vypracovali pouze jednu střeleckou příležitost, z níž ovšem dokázali skórovat
.

II. POLOČAS

50. min.:     Ihned po 5 minutách druhého poločasu příležitost vyslal kapitán Jarda Vaverka pěkným pasem střídajícího Vencu Skopového, který v souboji s brankařem Plesné nezazmatkoval a předložil nahrávku Danovi Hájkovi, který skóroval do prázdné branky po druhé v utkání 5 : 1.

52. min.:     I hosté se osmělili, ovšem velikou šanci střelce branky Plesné Endlera zlikvidoval výtečným zákrokem Honza Latislav.

62. min.:     Hosté snižují Šulkem z pokutového kopu po faulu 5 : 2.

75. min.:     Nejhezčí akci předvedli domácí po rychlé výměně přihrávek mezi Dominikem Hegenbartem, Lukášem Hnízdilem a Mírou Živanovičem, posledně jmenovaný přesně centrem našel Dana Hájka, který do horního koutu branky zkompletoval svůj hattrick 6 : 2.

79. min.:     Střelecká příležitost Míry Živanoviče, ovšem tentokrát se zaskvěl střídající brankař Plesné Coufal a jeho střelu vyrazil.

83. min.:     V poslední šanci hostí překazil Honza Latislav reflexivním zákrokem radost ze skórování nejnebezpečnějšímu hráči hostí Endlerovi.

85. min.:     Poslední branka  utkání padla po důrazném napadání Dana Hájka (na hranici faulu), když vybojovaný míč předložil ke střele Patrikovi Bezděkovi a ten do protipohybu brankaře uzavřel gólový účet povedeného utkání 7 : 2.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

V dalším, velmi horkém, letním utkání jsme na svém hřišti přivítali dosud vedoucí celek Plesné, který v předchozích kolech neinkasoval ani jednou a to při vstřelených devíti brankách. Chtěli jsme k utkání přistoupit zodpovědně, ovšem v průběhu týdne se začaly scházet nepříjemné zprávy, týkající se zranění či jiného programu některých hráčů. Proto jsme v neděli nastoupili ve značně kombinované sestavě, doplněné o mladíky z našeho dorostu na lavičce dále dva hráče, kteří v týdnu laborovali se zraněními a jednoho „veterána“. V útoku nás přišel podpořit Dan Hájek ml., který do té doby vybíral „tvůrčí pauzu“, ovšem dobrým pohybem, výběrem místa a důrazem si vypracoval řadu příležitostí, z nichž dokázal tři přetavit v první hattrick mezi dospělými. Závěrem ovšem patří vyslovit dík celému týmu za předvedenou hru a výkon, který začíná mít stoupající tendenci.

K následujícímu utkání zajíždíme v sobotu 5. 6. 2015 do Květnové, kde se střetněme s týmem FK Ostrov „B“, začátek utkání v 10.30 hod., sraz v 9.00 hod.