ŽK:  47. Hájek L., 70. Hnízdil L., 86. Vaverka Jar.

2 Hopf M.                             3 Florián P.                        11 Vaverka Jar (K)               7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.          5 Kvapil T.                           8 Vaverka Jos.                  6 Skopový V.

4 Hájek L.                           10 Chlup T.

STŘÍDALI:   46. Štěpánek K. (Hopf), 58. Brett D. (Kvapil T.), 73. Bezděk P. (Hájek), připraveni Křehlík M., Zaňka R.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:      Lukáš Hájek obral o míč bránícího hráče soupeře a hledal před brankou Tomáše Chlupa, avšak náznak dobré příležitosti zmařila nepřesná přihrávka.

10. min.:     První střelecký pokus soupeře si připsal kapitán Nohejl, míč minul branku cca o metr.

12. min.:    Tentýž hráč o dvě minuty později osamocen hlavičkoval přesně do míst, kde stál připravený Honza Latislav.

17. min.:     K exekuci trestného kopu kousek za pokutovým územím se postavil Tomáš Chlup a jen těsně minul pravý růžek branky Krajkové.

25. min.:     Další individuální průnik po levé straně hřiště předvedl Lukáš Hájek, ovšem jeho střela/přihrávka pouze proskotačila podél brankové čáry.

33. min.:    Na přesný centr Tomáše Kvapila si v pokutovém území naskočil Petr Florián a hlavičkou pod břevno otevřel skóre 1 : 0.

38. min.:    Další solidní příležitost ke skórování měl na svých kopačkách Lukáš Hájek avšak tváří v tvář brankáři Buchtelemu nedokázal skórovat a nastřelil pouze jeho nohy. Míč po odrazu směřoval do branky Krajkové, ovšem obránci dokázali nebezpečí zažehnat.

42. min.:     Tomáš Chlup po pěkném uvolnění střílí půl metru nad břevno soupeřovy branky.

43. min.:    Opět Tomáš Chlup v akci. Po pěkném náběhu za obranu se ve stoprocentní šanci snažil obstřelit brankáře, ovšem opět neúspěšně.

II. POLOČAS

50. min.:     První příležitost druhého poločasu si opět vytvořili domácí, Pepa Vaverka nepříjemně vystřelil z hranice pokutového území, brankář Krajkové míč neudržel a dobíhající Lukáš Hájek uklidil míč do sítě. Radost domácího týmu však ukončil zdvižený praporek asistenta rozhodčího, který signalizoval ofsajd.

63. min.:     Tomáš Chlup pronikl po pravé straně hřiště, navedl si míč na střelu, avšak jeho pokus levou nohou těsně minul brankový prostor.

74. min.:     Hosté po dlouhé době zahrozili, nebezpečnou střelu však pozorný Honza Latislav vytáhl na rohový kop. Hosté jej rozehráli na krátko a hostující Svoboda nikým neatakován!! povedenou střelou z cca 25 metrů překvapil domácí tým a srovnal 1 : 1.

77. min.:     Opět Tomáš Chlup – míč po jeho standardní situaci o metr míjí vzdálenější tyč.

85. min.:     Sám před brankářem se objevil znovu T. Chlup, ale dnes mu nebylo souzeno dát branku. Jeho střela šla přímo na gólmana.

Penalty – Za FK Nová Role proměnili Chlup T., Živanovič M., Vaverka Jar., Štěpánek K., Brett D., za hosty neproměnil Maršík M.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

K prvnímu utkání nové sezony jsme nastoupili proti soupeři z Krajkové. V utkání jsme, po úvodních deseti minutách, kdy se na naše kopačky často vkrádala nervozita, diktovali tempo hry a vytvořili si nejméně šest velice solidních brankových příležitostí, ze kterých se nám bohužel podařilo proměnit pouze jednu. Soupeř naopak dokázal vytěžit téměř maximum a tak utkání musely rozhodnout pokutové kopy, díky kterým bonusový bod zůstal po zásluze domácímu celku.

K následujícímu utkání zajíždíme v neděli 22. 8. 2015 do Habartova, začátek utkání v 17.00 hod., sraz v 15.15 hod.