Z BŘEZOVÉ VEZEME BOD: OLYMPIE BŘEZOVÁ "B" - FKNR 2 : 2

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 08. 06. 2015

VS

DATUM UTKÁNÍ: 7. 6. 2015  neděle od 10:30

OLYMPIE BŘEZOVÁ „B“   -   FK N. ROLE        2 : 2    (0 : 2) 2 : 1 na PK

BRANKY: Lelek, Hořejší    -   Hájek D., Hnízdil L.

ČK: - - - -

ŽK:  - - - -

ROZHODČÍ: Chrástecký  -  Tvrdík, Tichota(delegát Fibrich)

SESTAVA:

19 Latislav

4 Křehlík                   11  Vaverka Jar.         3 Florián P.   (K)

4 Hůlka M.         7 Hnízdil          2 Skopový     6 Vaverka Jos.   8 Živanovič  M.

10  Ludvík R.                         5 Hájek D.

STŘÍDALI: 65.min. -  Karlík J.(Hájek D.),

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J.(trenér), Kotek R. (vedoucí týmu)

Jeden z nejlepších výkonů mužstva na venkovním hřišti v této sezóně - určitě tomu přispěl i soupeř svým malým pohybem, ale kluci si fakt v určitých fázích zahráli a dalo se na to i dívat. Bojovnost, solidní kombinace na jeden, dva doteky, relativně přesné přihrávky a pěkné branky ( po centu z prava – Dan Hájek a pak Lukáš Hnízdil z více jak dvaceti metrů do šibenice).

Bohužel po přestávce přišla ztráta koncentrace nebo uspokojení z překvapivého dvoubrankového vedení (kdy jsme naposledy vedly na soupeřově hřišti 2:0?) a během 8 minut bylo srovnáno po zbytečných chybách v obraně. To nás ještě podržel gólman J. Latislav, který další 2 - 3 šance zlikvidoval. Po vystřídání D. Hájka J. Karlíkem v 65 min. se hra oživila a měli jsme i náznaky šancí, bohužel bez kýženého výsledku. Penalty jsme vůbec nezvládli, když jsme proměnili pouze jeden pokutový kop Jar. Vaverkou!
Takto kdybychom podávali venku takoví výkony jako dneska po celou sezónu - tak nesestoupíme, ale na kdyby se nehraje! Teď nás čeká poslední zápas sezóny doma proti Žluticím a určitě budeme chtít zvítězit a důstojně se rozloučit s 1.A třídou ….

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 13. 6. sobota od 17:00 FK N. ROLE – SOKOL ŽLUTICE