DATUM UTKÁNÍ: 2. 11. 2014 neděle od 14:00 hod.

SOKOL CHYŠE   FK NOVÁ ROLE     3 : 3 (3 : 2) na PK 4:3

BRANKY FKNR: 42 min. Chlup T., 42 min. Hájek L., 86 min. Červík T.

ŽK:  14. - Vaverka Jar., 18. – Hájek L., 83. – Budík T.

SESTAVA:                                                                                       19 Latislav J.

8 Hopf Martin              11 Vaverka Jar.             3 Florián P.                       5 Hájek D.

2 Živanovič M.                     7 Budík T.             9 Červík T. (K)                     6 Vaverk Jos.

10 Chlup T.                       4 Hájek L.

STŘÍDALI: 56. – Budina (Vaverka Jos.), 78. – Skopový V. (Hájek D.), připraven Čižmár J.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

1. min.:     Ihned v úvodní minutě se nebezpečně prosazoval domácí špílmachr Bouška, jehož tečovaná střela skončila těsně vedle levého horního rohu branky FKNR a předznamenal tím tak průběh první půlhodiny zápasu, kdy byli domácí velice nebezpeční. Domácí následně na krátko rozehráli rohový kop a již jmenovaný Bouška prostřelil Honzu Latislava v brance FKNR - 1 : 0.

7. min.:         Nepříjemná střela útočníka domácích Burdy provětrala rukavice brankáře FKNR.

15. min.:       A opět v akci Bouška - postavil se k exekuci přímého kopu z ideální vzdálenosti a poslal na branku FKNR nepříjemnou střelu, která však směřovala přesně do míst, kde byl připravený Honza Latislav. Ten se však nevyvaroval hrubé chyby, kdy nezkrotil střelu do koše a dobíhající Dvořák neměl problém uklidit odražený míč do sítě - 2 : 0.

26. min.:   Po dvou solidních šancích domácího Burdy přišla první příležitost FKNR, kdy Míra „Harry“ Živanovič našel centrem Lukáše Hájka, který však v dobré pozici netrefil ideálně míč a domácí brankař Chára jeho pokus zneškodnil.

28. min.:      Pěkný fotbalový moment předvedl domácí Lavička, který si na „velkém vápně“ FKNR zády k brance zpracoval centr a z otočky vypálil do šibenice hostující branky. Neméně efektně se však vytáhl Honza Latislav, který přesnou střelu vytáhl z branky efektní robinsonádou.

33. min.:    Fotbalisté Chyše završili ze svého pohledu velice útočnou půlhodinu, kdy Burda po chybě naší obrany dokázal prostřelit Honzu Latislava a zvýšit tak již na  3 : 0.

42. min:     K přímému kopu z hranice pokutového území Chyše po zahrání rukou se postavil Tomáš Chlup a prostřelil vše, co mu stálo v cestě 3 : 1.

42. min:    A najednou to šlo – Tomáš Chlup si vyměnil přihrávku s Pepíkem Vaverkou, který milimetrově vysunul Lukáše Hájka a ten s přispěním tyče upravil stav utkání na z našeho pohledu celkem nezasloužených, ale příznivých 3 : 2.

II.POLOČAS

53. min.:    Po dlouhém autovém vhazování se k nebezpečné hlavičce dostal domácí Spurný, Honza Latislav byl však pozorný. Téměř okamžitě po rozehrání jsme opět zbytečně ztratili míč a domácí Bouška prověřil pozornost Honzy Latislava, který jeho nepříjemnou střelu vyrazil na roh.

55. min.:       Rychlým protiútokem se prezentoval velmi dobře hrající Lukáš Hájek, jeho střelu však v pohodě zlikvidoval domácí brankař.

60. min.:     A mohlo být vyrovnáno. K opakované střele se dostal Míra Živanovič, jehož zakončení prosvištělo těsně nad břevnem domácí branky.

72. min.:     Po několika náznacích šancí domácích se v dobré příležitosti ocitl opět Lukáš Hájek, který doběhl odražený míč po střele Tomáše Budíka, avšak na úspěšné zakončení byl moc blízko brankaři Chyše.

76. min.:       Pěknou střelu domácího kapitána Velka zlikvidoval Honza Latislav.

86. min.:     Přeci jen jsme dokázali vyrovnat! Z posledních sil jsme se vrhli do útoku, Lukáš Hájek vybojoval balon na levém křídle, poslal střílenou přihrávku před brankaře Cháru, se kterým šel skluzem do souboje Tomáš Červík a dokázal vyrovnat. Hlavní rozhodčí ještě zkonzultoval situaci s asistentem a ukázal na polovinu 3 : 3.

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Slovo realizačního týmu:

Těžké utkání na nepříliš kvalitním terénu jsme odehráli v neděli v Chyši, kam jsme zavítali s cílem pokusit se rozšířit náš slabý bodový zisk ze soupeřových hřišť. Je třeba na pravou míru uvést, že domácí manšaft byl po většinu zápasu aktivnějším a důraznějším celkem a s přispěním našich mnoha chyb si vypracoval pohodlné, tříbrankové vedení. Chtěli bychom však ocenit bojovný výkon našich hráčů, kteří nesložili zbraně a dokázali ve vyhroceném utkání vyrovnat zdánlivě rozhodnutý stav. V následném pokutovém rozstřelu bonusový bod získali domácí, jelikož proměnili všechny svoje pokusy. Na straně FKNR proměnili Chlup T., Červík T., Budík T. a neproměnil Vaverka Jar.

V posledním podzimním kole hostíme v sobotu 8. 11. 2014 od 14:00 Olympii Březová „B“. Přijďte se podívatJ