FK NOVÁ ROLE -  OLYMPIE HROZNĚTÍN                0 : 3       (0 : 2)

ROZHODČÍ: Hrnčál J., Chrástecký Fr., Košina J.

SESTAVA:                                                         1 Karlík J.

4 Čižmár J.                     11 Vaverka Jar.                3 Florián P.                       2 Skopový V.

6 Vaverka Jos.                     10 Budík T.                          9 Červík T. (K)                     8 Budina P.

4  Hájek L.                            5 Hájek D.

STŘÍDALI: 60. min. – Živanovič M. (Čižmár J.), 82. min. Ludvík R. (Hájek L.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

3. min.:         Po chybě obrany, kdy J. Čižmár s V. Skopovým nepokryli své hráče se ke střele dostal L. Ondráček a křížnou střelou překonává J. Karlíka  -  0 : 1

15. min.:        Opět po nedostatečném důrazu naší pravé strany se k míči probojoval D. Ondráček a i když střela měla malou razanci, přeci jen si cestu do sítě naší branky našla  -  0 : 2

30. min.:       Dobrá akce P. Budiny s L. Hájkem zakončená střelou, kterou Tamáš v brance hostí chytá.

31. min.:        Špatná rozehrávka hostí, kterou využil Jos. Vaverka, když prošel do velmi nadějné pozice, bohužel střela mu nesedla, tak jak si představoval a vysoko branku přestřelil.

36. min.:       Trestný kop posily T. Budíka – tečovaná střela šla mimo branku, po následném rohovém kopu následoval závar, ale hostům se podařilo míč uklidit do bezpečí.

38. min.:       Hosté se po delší době dostali k naší brance a hned zahrozili, tečovaná střela Michlíka se otřela o tyčku.

II. POLOČAS

50. min.:       Hned na začátku druhé půle jsme se dostali do gólové příležitosti, když Jos. Vaverka vysunul L. Hájka, jehož křížnou střelu však Tamáš vyráží na rohový kop.

57. min.:       Bohužel zase jsme byli nedůrazní v obraně, když po TK hostí se míč dostal k úplně volnému Klasovi, který nedal Karlíkovi v naší bráně šanci. Míč s pomocí tyče opět rozvlňuje naší síť  -  0 : 3

76. min.:       V závěru a naší snaze alespoň trochu zkorigovat nepříznivý výsledek se po TK M. Živanoviče dostala k hlavičce neobsazená dvojice Budina, Budík, ale prvně jmenovaný těsně míjí branku hostí.

85. min:        Po pěkné kombinaci se tváří v tvář Tamášovi ocitl kapitán Červík , ale ani on nedokázal v obrovské šanci vstřelit branku a zaslouženě snížit!

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Slovo realizačního týmu:

Co říci k tomuto utkání …. I když nejde našim hráčům upřít snahu, bohužel v takto slátané sestavě je velmi těžké hrát jakékoli utkání. Dneska byla bojovnost málo a na zkušenější hosty jsme nestačili. Ti předvedli perfektní produktivity, když snad ze čtyř střel vsítili 3 branky. My jsme nezachytili začátek utkání, kdy se prakticky o osudu utkání rozhodlo. Musím poděkovat hráčům, kteří i při zranění a možném zhoršení jejich stavu byli ochotní nastoupit! Nyní nám nezbývá než zbytek podzimu důstojně dohrát a pak se v zimní přestávce důkladně připravit na jarní část soutěže a řešit možné posílení týmu.

Následující utkání:  2. 11. 2014 od 14:00  SOKOL CHYŠE  --  FKNR       odjez na utkání ve 12:20 z hřiště FK