FK NOVÁ ROLE  –  ZD ROZVOJ TRSTĚNICE         1 : 3   (0 : 0)

ŽK:  42. – Vaverka Jaroslav, 72. – Chlup Tomáš

SESTAVA:                                                                         19 Latislav J.

5 Hájek D.             8 Baloun J.              3 Florián P.            2 Skopový V.

4 Hájek L.             6 Štěpánek K.                    9 Červík T. (K)                     3 Vaverka Jos.

10 Chlup T.                               11 Vaverka Jar.

STŘÍDALI: 30. – Živanovič M. (Baloun J.),  46. – Čižmár J. (Hájek L..), připraven Ludvík R.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

2. min.:   Hostující Makrlík střílel po odraženém balonu nad branku FKNR

5. min.:   Po přesném centru Lukáše Hájka zakončoval v dobré pozici naneštěstí mimo branku domácí kapitán Tomáš Červík.

8. min.:  Dan Hájek našel na hranici pokutového území Tomáše Chlupa, který se kličkou vyhnul obránci, avšak jeho zakončení levačkou těsně minulo pravou tyč branky Trstěnic.

10. min.: V úvodu velmi aktivní Pepík Vaverka připravil střeleckou pozici pro Tomáše Červíka, který z hranice pokutového území technickou střelou trefil až moc přesně, jeho pokus se odrazil od spojnice a tyče hostující branky.

11. min.: Velikou příležitost si vytvořili hosté, hostující špílmachr Bezdička vyslal nezištnou přihrávkou do šance spoluhráče, jehož pokus zlikvidoval včas Honza Ladislav.

15. min.: Asi největší příležitost domácího mužstva se urodil po pohledné akci trojice Tomáš chlup, Lukáš Hájek a zakončující Tomáš Červík, míč však po jehož slabším zakončení a po zásahu hostujícího brankaře za čáru nedoputoval.

33. min.:  Zajímavá příležitost hostí přišla po úniku útočníka Trstěnic po pravé části hřiště, jeho střílený centr chtěl zlikvidovat Honza Latislav, jenže již ležícího brankaře FKNR míč neočekávaně přeskočil a naštěstí zamířil mimo branku.

38. min.:  K nebezpečnému zakončení hlavou se dostal hostující Bezdička, naštěstí pro domácí nebyl úspěšný.

II.POLOČAS

51. min.: Záložní hostí Kovárník uspěl v souboji s Pepíkem Vaverkou, odcentroval před domácí branku, kde se k zakončení propracovala dvojice hostujících fotbalistů, kteří v souboji s Honzou Latislavem uspěli a ze závaru před brankou vytěžili vedoucí branku  – 0 : 1.

53. min.:  Bohužel zanedlouho po vstřelení vedoucí branky se plně předvedl hostující Bezdička, prošel lehce mezi domácími hráči a lobem překonal Honzu Latislava – 0 : 2.

58. min.:  Dan Hájek se prezentoval střeleckým pokusem, který směřoval do branky, ale hostující obrana jej dokázala zblokovat.

61. min.:   Po prudkém centru Míry Živanoviče se ve stoprocentní šanci ocitl Karel Štěpánek, jeho hlavičkový pokus bohužel jen velmi těsně minul branku soupeře.

64. min.: Míra Živanovič rozehrál rohový kop na krátko na Tomáše Chlupa, který si balon šikovně dvakrát posunul do střelecké pozice a ač faulován, střelou k bližší tyči nedal hostujícímu brankaři šanci zasáhnout  – 1 : 2.

70. min.: Po vyrovnání volala příležitost Tomáše Chlupa, který zakončoval rychlý protiútok, bohužel míč mu na poslední chvíli přeskočil nešikovně na vnější „šajtli“ a tak jeho pokus nebyl přesný.

81. min.: Hosté však nakonec dokázali zvítězit o dvě branky, jelikož hostující Makrlík využil nepřesnosti Venci Skopového a prudkou střelou překonal Honzu Ladislava  -  1 : 3.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

V sobotu jsme v druhém po sobě jdoucím domácím utkání přivítali opět souseda v tabulce – nováčka soutěže z Trstěnic. Utkání, začalo ve vysokém tempu, šance na obou stranách. Nenašly ale svého správného zakončovatele, který by se zapsal do střelecké listiny. Bohužel na rychlostní souboje doplatil veterán týmu J.Baloun a překvapivě i rychlík týmu L.Hájek, kteří shodně museli vystřídat již v první půlce kvůli svalovým potížím. A i když tým za stavu 1:2 sahal po vyrovnání, tato ztráta se později ukázala jako nenahraditelná. Opět se nám nepodařilo proměnit ani ty nejvyloženější šance a po celkově smolném utkání jsme po delší době v domácím zápase neuspěli. Budeme se tedy muset pokusit o bodový zisk v sobotu 18.10. 2014 od 15:30 hod.  na hřišti v Bochově – zatím překvapením soutěže. Odjezd na utkání je ve 13:45 hod.