BANÍK VINTÍŘOV      FK NOVÁ ROLE      5 : 2   (3 : 1)

BRANKY FKNR: 19. – Hájek L., 65. – Vaverka Jos.

SESTAVA:                                                                      19 Latislav J.

7 Hnízdil L.            2 Hopf M.            3 Florián P.             5 Hájek D.

4 Hájek L.             6 Štěpánek K.          9 Červík T. (K)            8 Živanovič M.

10 Chlup T.                            11 Vaverka Jar.

STŘÍDALI: 45. - Vaverka Jos. (Vaverk a Jar.), 66. – Nitsch V. (Živanovič M.) , 83. – Sándor V. (Hájek D.), připraven Kavur T.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:         V první šanci se ocitnul domácí Jonáš, jehož pokus po přelobování Honzy Latislava z brankové čáry vykopl Martin Hopf.

18. min.:       Hned z druhé vážnější šance domácích padl vedoucí gól zápasu. Honza Latislav v souboji s domácím Gašparem neudržel míč, který druhý jmenovaný lobem přes bránícího Lukáše Hnízdila dopravil do sítě - 1 : 0.

19. min.:       Za okamžik po vstřelení vedoucí branky přišlo vyrovnání. Lukáš Hájek dokonale využil prudkého slunce, které svítilo do očí domácího brankáře a prudkým centrem - střelou z pravé stran hřiště vyrovnal - 1 : 1.

28. min.:       Krásnou přímočarou akci předvedli hráči FKNR, jmenovitě Lukáš Hájek a Tomáš Chlup. Prvně jmenovaný se protáhl do pokutového území domácích, předložil mezi dvěma bránícími hráči „tutovku“ Tomáši Chlupovi, avšak tomu se tváří v tvář nepodařilo překonat domácího brankáře Střímelského.

30. min.:       A opět se potvrdilo otřepané „nedáš - dostaneš“. Špatně bráněný útočník Jonáš si na hranici velkého vápna posunul míč na svou levou nohu a nechytatelně vymetl šibenici Novorolské branky - 2 : 1.

39. min.:       V další šanci domácího mužstva se zjevil záložník Krejčí, jehož nepříjemnou tečovanou střelu vytěsnil Honza Latislav na rohový kop.

44. min.:      A mohlo být vyrovnáno. Lukáš Hnízdil se nebál s míčem z pozice obránce projít až k zakončení, jeho pokus však cca. o metr minul brankový prostor domácích.

45. min.:       Zlomový moment utkání přišel v poslední minutě prvního poločasu. Domácí Klemera ve výskoku v pokutovém území FKNR očividně (dle vyjádření přítomných hráčů i blízko se pohybujících diváků) zahrál rukou, avšak rozhodčí Sapoušek kupodivu všech přítomných odpískal pokutový kop pro domácí. Hlavní aktér Klemera se v duchu fair play (iron. pozn.) dokonce ujal exekuce penalty a s přehledem ji proměnil - 3 : 1.

II.POLOČAS

65. min.:       Po centru s chutí hrajícího Lukáše Hájka přišlo v tu chvíli zasloužené snížení. Pepík Vaverka si naběhl v prostoru mezi penaltou a malým vápnem a s přehledem vstřelil první branku v soutěžním utkání mezi dospělými - 3 : 2.

66. min.:      Bohužel ihned z protiútoku domácí Jonáš po odraženém míči a následnému uvolnění přes obránce zvýšil střelou do protipohybu Honzy Latislava  - 4 : 2.

76. min.:       A bylo dokonáno. Útočník domácích Jonáš potvrdil páteční gólový apetit a opět po individuální akci zkompletoval svůj hattrick - 5 : 2.

85. min.:      Z posledních sil se hráči FKNR vrhli do útoku, avšak hlavička Tomáše Chlupa skončila po teči domácího obránce mimo branku domácích. Domácí do otevřené obrany FKNR v posledních minutách podnikali nebezpečné protiútoky, které však pochytal Honza Latislav.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo realizačního týmu:

V pátek jsme ve Vintířově odehráli další nešťastné utkání, přestože jsme vzhledem k vývoji posledního vzájemného souboje věřili, že bychom mohli s nepříjemným soupeřem odehrát vyrovnaný souboj a přivést domů premiérové body. Bohužel se tak nestalo, a to zejména proto, že jsme opět nebyli schopni bezchybně zabezpečit obranou fázi hry a proměnit v klíčových momentech utkání svoje šance. Svůj díl však na výsledku nese i hlavní rozhodčí utkání, jehož nepřesné penaltové rozhodnutí v poslední minutě prvního poločasu, podstatně ovlivnilo další průběh utkání. Je si však potřeba uvědomit, že deset obdržených branek ve dvou utkáních je příliš a proto se není čemu divit, že po odehraných dvou kolech je náš tým na posledním místě tabulky.

neděli 31. 8. 2014 uzavíráme „šňůru“ venkovních zápasů v Chodově, začátek utkání v 15:00 hod.