Žáci - čtvrté vítězství

Autor: administrator <daniel.hajek(at)tiscali.cz>, Téma: Fotbal, Vydáno dne: 09. 10. 2013

5. 10. 2013 od 10:00

FK Nová Role – TJ OSS Lomnice    2 : 0   (2 : 0)

Branky : Komárek Svatopluk, Tvaroužek Ondřej

V osmém zápase podzimní části soutěže jsme na domácím hřišti přivítali silný celek Lomnice, o které víme, že hraje kvalitní fotbal. Náš tým byl oslaben o Romana Zaňku, který ve stejný termín nastoupil za 1 FC K.Vary v ligové soutěži starších žáků, ale stejně tak i Lomnice neměla svého nejlepšího hráče Ondřeje  Štursu, který také nastupuje v ligové soutěži starších žáků za Baník Sokolov.

Zápas byl od začátku hodně vyrovnaný, ale nám se přeci jenom více dařilo dostávat do zakončení, ale tady je náš největší problém – šancí jsme měli v průběhu zápasu dost, ale podařilo se nám vstřelit pouze jednu branku ze hry a to je málo!! Nedůraznost a hlavně přesnost a klid v zakončení nás trápí od začátku sezóny, šance, které měl například Petr Pospíšil, nebo Prokop Svoboda jsou tutovky, které musíme proměnit!! Druhá branka padla z volného přímého kopu, kdy se naprosto bravurně trefil Ondra Tvaroužek.

Tento zápas ovšem ukázal na kvalitní obranný blok, který odehrál celý zápas bez jediné zásadní chyby – soupeř se dostal pouze ke dvěma střelám na bránu z větší vzdálenosti. Obráncům se vždy podařilo útočníky soupeře připravit o balón anebo vytlačit do míst odkud nebylo možné naši bránu ohrozit. V průběhu celého zápasu došlo pouze ke dvěma chybám v obraně a to vždy při dlouhém odkopu brankáře soupeře a našem špatném odhadu dopadu balónu, ani jednou ale nebyla z těchto chyb ohrožena naše branka.  Tímto bych tedy rád poděkoval obráncům (Kubánerk, Tvaroužek a Rais) za předvedený výkon a věřím, že stejně kvalitně odehrají i zbývajících šest utkání, kde nás čekají ještě tři hodně silní soupeři – Horní Slavkov, Březová a Habartov. Zatím jsme jako jediný v tabulce stále bez porážky či remízy a po osmi kolech máme na kontě 24 bodů při skóre 46 : 9.

Fotky z utkání ZDE